Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Będziesz grał w dragon age'a ??????? :icon_question::icon_question:

Raczej nie, glownie z braku czasu.

Smugg jak kiedyś będziesz miał chwilkę czasu mógłbyś ocenić ten digart http://sliwek.digart.pl/ bo fotki masz nieziemskie i widać że masz o tym pojęcie ...

Szczerze? Kiepskie swiatlo (szczegolnie na twarzy), a swiatlo robi 50% foty (30% fotograf, 20% sprzet), poza srednia, ciecie czubka glowy dyskusyjne. W takich fotach liczy sie tez perfekcja techniczna, a tego tu braklo. Ale nie przejmuj sie, to samo moge powiedziec o wiekszosci portretow, ktore sam robie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy kiedykolwiek dopadały cie myśli o zmianie specjalizacji dziennikarskiej? ( czyt. złożenia podania o pracę / nawiązania współpracy z czasopismem lub gazetą nie zajmująca się komputerami , grami i mangą? )

2. Mając dowolność wyboru jaki kraj i zabytek chciałbyś zwiedzić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konkretne pytanie: Czy Mr. Jedi będzie się jeszcze udzielał na łamach CDA? Szczególnie chodzi mi tu o AR!

Mam nadzieje.

1.Czy kiedykolwiek dopadały cie myśli o zmianie specjalizacji dziennikarskiej? ( czyt. złożenia podania o pracę / nawiązania współpracy z czasopismem lub gazetą nie zajmująca się komputerami , grami i mangą? )

A CDA zajmuje sie manga? :huh: Ogolnie, jak kazdy, mam swoje doly i dolki czasami, gdy mam wszystkiego dosyc itd.

2. Mając dowolność wyboru jaki kraj i zabytek chciałbyś zwiedzić ?

kraj - Nowa Zelandie

Zabytek - cholera, nie wiem. :) Azteckie piramidy w Meksyku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, ja odnośnie tego tekstu w AR "Forum zabija AR". Bzdura! Przecież zupełnie czym innym jest zadanie pytania na forum, a czym innym nadesłanie (zwykle dłuższego) maila do redakcji.

Poza tym Dark Sector, które daliście do najnowszego covera jest świetne, dawno nie daliście takiej fajnej gry :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem nikogo o takim niku nigdzie na necie.

To chyba zwiedziles niewielki fragment Internetu.

No dobra spotkałem, ale tylko obcokrajowców, a ten list nie wyglądał na list obcokrajowca. Poza tym kto chciałby mieć taki głupi nie pasujący do niczego nick (nie licząc oczywiście mnie :tongue: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha... drżyjcie, bo oto powróciłem! Mogłem przegapić premierę blogów, komentarze do najnowszych gier, ale nigdy, przenigdy nie przegapię okazji by uszczyknąć co nieco ze smukkłego, smugglerowskiego MÓZGU!!! Ha, ha, ha!!! No dobra, żarty na bok. Nie spoufaliłem się za bardzo, nie? W każdym razie mam kilka spraw, które nie pozwalają mi spokojnie spoczywać w grobie:

Sprawy poważne:

1. Nie miałem okazji tego powiedzieć wcześniej, ale zauważyłem, że niektóre Twoje felietony są niezbyt hm... wiarygodne. Np. felieton o strzelaninie w szkole i dziennikarce, która ponoć twierdziła, że to wina Tetrisa :laugh: Postanowiłem baczniej zbadać tą sprawę w Internecie. Wpisałem więc w Google "strzelanina w szkole dziennikarka tetris Tv Polonia".

Wyskoczył mi co prawda artykuł o strzelaninie w Niemczech (to ta?), było tam trochę psioczenia na gry pełne przemocy i zła (bueee :wink: ) ale nie było tam anie słowa o tetrisie. Na Youtubie też nie było żadnego filmiku niegramotną dziennikarką w roli głównej. A wiem doskonale, że takie coś po prostu MUSIAŁO zostać przez kogoś wrzucone do sieci. Taka ludzka natura - jest coś głupiego, to ktoś to pokazuje, albo chociaż opisuje w Internecie. Wszyscy moi znajomi przyznali, że powinno to wywołać sensację przynajmniej na Onecie - a tu nic. Więc prosiłbym o więcej szczegółów w tej sprawie.

Poza tym felieton o ludziach złorzeczących na Małysza - skąd wiesz, że to jego "fani" tak mu dogadują? To mogli być ludzie, którzy uważali go - podobnie jak Mac Abra Madonnę - za przelotną gwiazdę. Co prawda, to też chamskie, ale przynajmniej niezbyt dziwne, bo zwykle złorzeczy się komuś kogo się nie lubi.

2. Twoje riposty na list od daba (tego co wyzywał Was od prawiczków buhaha) były miejscami przerażające. Prawda głupi list napisał ten gościu, ale przecież ani słowa nie wspomniał tam o alkoholu, tylko o imprezach, a łączenie imprez 16-latków z alkoholem jest równie niesprawiedliwe co łączenie gier ze złem na świecie. A ty niemal ciągle gadałeś i o rzyganiu, i o sikaniu, i o bzykaniu po pijaku, i o Uśmiechu Teściowej, że o AIDS i kile nie wspomnę. Gość przecież sam przyznał, że oprócz imprez interesuje go również np. płacenie podatków, czyli jednak coś o tej przyszłości myśli. Tylko szkoda, że musiał przy tym obrażać czytających i redakcję. Może nie jest do końca głupi tylko sfrustrowany.

Sprawy mniej poważne:

1. Twoja ulubiona postać z dowolnej bijatyki ( albo z gry w której postać się wybiera)

2. Dlaczego Garfield daje czasami się szantażować Jonowi, że np. nie dostanie lazanii dopóki nie złapie myszy. Przecież w każdej chwili może to jedzenie zwędzić Jonowi sprzed nosa i jeszcze spuścić mu łomot za to, że mu nie daje jeść.

3. Ulubiona gra, w której występują zombie?

P.S. (do krzyha) :icon_eek: nie wierzę! Przecież to ROBIN-CHWANNNNN!!!! z "One Piece". I pomyśleć, że całkiem niedawno zacząłem oglądać to anime :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam schize ale jak patrze na zdjęcie z numeru 09/2009 (ew. jak coś mi się pokićkało - ten numer w którym była muzyka Moron). Chodzi mi o zdjęcie komina z "wrocławskich widoków" - nie wiem czemu ale kojarzy mi się bardzo z okładką "Animals" Pink Floyd'a. Czy mi odbiło czy jest tam chociaż cień związku ? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam schize ale jak patrze na zdjęcie z numeru 09/2009 (ew. jak coś mi się pokićkało - ten numer w którym była muzyka Moron). Chodzi mi o zdjęcie komina z "wrocławskich widoków" - nie wiem czemu ale kojarzy mi się bardzo z okładką "Animals" Pink Floyd'a. Czy mi odbiło czy jest tam chociaż cień związku ? ^^

Hm, ciekawe :)

Ale nie myslalem o PF robiac te fote.

Swoja droga "Animals" to IMO ich najslabsza - muzycznie - plyta.

Jaka ksiazke Kinga polecasz na poczatek. Od razu mowie, ze kiedy szukalem znalazlem to:

Od otwarcia ksiazki... albo poczytania doslownie paru listow wstecz
:D

Czy czekasz szczegolnie na jakas gre?

Modern Warfare 2 i Wiedzmin 2. To tak glownie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Belutek

To jeden z tych argumentów, które nie mają sensu: Nie ma też Czarnego Iwana (który już w redakcji nie pracuje), DeTePowców, kilku innych, którzy wprawdzie są, ale jakoś mało aktywni...

Taki argument, to żaden argument - tylko poszlaka - choć poszlaki zebrane w kupę... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylancie drogi, zadaj sobie ważne pytanie. Czemuż to nie ma MacAbry na forum? No właśnie... ;)

Glownie dlatego, ze a) nie ma czasu, B) wiekszosc pytan brzmialaby "a czy dacie, a kiedy dacie, a czy mozecie dac, czemu nie dajecie' [tytul pelnej wersji gry]. No i obecnosc na forum nie jest przymusowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...