Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Yarrr! :)

Czytałeś może Harry'ego Pottera? Jeśli tak, to co o tych książkach sądzisz? Chyba nikt jeszcze o to nie pytał. :)

A, i mówiłeś kiedyś, że oglądasz Mam Talent. Brałeś może "czynny" udział głosując, czy tylko oglądałeś? No i masz może już jakiegoś faworyta w drugiej edycji?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdro! :]

Edytowano przez Piti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu, jeszcze przed wyjazdem na urlop, mieliśmy małą dyskusję na temat whisky. Poleciłeś mi wtedy Jim Beam z obietnicą doradzenia konkretniej w sprawie scotch whisky, jeśli będę dalej zainteresowany tematem.

Przede wszystkim interesuje mnie, czy w ogóle czuć różnicę w smaku między szkocką, a resztą.

Sprobuj. :)

Szkockich jest tak wiele, ze ciezko mowic o jakims konkretnym smaku szkockiej - sa tysiace smakow. Ogolnie jednak jak porownasz szkocka z burbonem czy whiskey, to szkoca ma bardziej agresywny, ostry, gryzacy smak. Irlandczycy bowiem dodatkowo destyluja produkt i traci on na "zgryzliwosci" a burbon to kukurydza w tle... Szkoci robia "bimbrowata" whisky, uwazajac ze wlasnie jej ostrosc i moc smaku to cala esensja (i dlatego tez whisky jest kacogenna przy wiekszym spozyciu - wlasnie z uwagi na duza ilosc fuzli itd. w napitku). Zwroc uwage, ze szkocka jest bardziej oleista w wygladzie niz whiskey - to wlasnie efekt owych dodatkow.

Takie głupie pytanie:

Skoro twoje ulubione chipsy to Pringlesy, to ile one kosztują i gdzie można je zakupić?

>>>U mnie w sklepie :)

Masz własnego kota?

Nie, wynajmuje na godziny :D

Smugg, jaki masz aparat? Jesteś z niego zadowolony? Zdjęcia są naprawdę dobre :)

Fotograficzny. Nie, nienawidze go. No ale dobre zdjecia robi (bo jak wiadomo dobre fotki to zasluga aparatu...) wiec go trzymam...

Jako fan piłki nożnej mam parę pytań:

1. Jaki jest twój ulubiony klub?

2. Jaki jest twój ulubiony piłkarz?

3. Chodzisz na mecze Śląska Wrocław?

4. Byłeś kiedyś na meczu reprezentacji?

5. Myślisz, że Śląsk coś osiągnie w lidze?

1. Nie mam.

2. Nie mam.

3. Od daaawna nie, choc pare razy mnie ciagneli ostatnio.

4. Nie. Troszke zaluje.

5. W tym skladzie, co teraz? Nie ma szans.

Yarrr! :)

Czytałeś może Harry'ego Pottera? Jeśli tak, to co o tych książkach sądzisz? Chyba nikt jeszcze o to nie pytał. :)

>>>Czytalem. Da rade, ale okrutnie przegadane, jak dla mnie. No i magia sprowadzona jest do trywialu - cos tam machasz, czytasz odpowiednie zaklecie - prawie jak obsluga Excella - tu naciskasz, tam wpisujesz i sa wyniki. Nie ma magii w tej magii.

A, i mówiłeś kiedyś, że oglądasz Mam Talent. Brałeś może "czynny" udział głosując, czy tylko oglądałeś? No i masz może już jakiegoś faworyta w drugiej edycji?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdro! :]

Tylko ogladam.

SmuGl Ty w koncu masz tego neta w domu, czy nie?

Nie kurde, tamtamem nadaje! Od roku odpowiadam na to samo pytanie... :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W czwartkowym odcinku Tancerzy była scena w której bohaterowie tańczyli na wrocławskim rynku. Ktoś z redakcji wyglądał przez okna albo poszedł sprawdzić co się dzieje? A może redakcja znajduje się na drugim końcu rynku? Oglądasz wogóle ten serial?

A slyszalem jak sie tam tluka ale akurat bylo sporo roboty...

Smuggler dlaczego usunąłeś moje pytania i nie odpowiedziałeś na nie?

Nic nie usuwalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg jako inteligentny(chyba :smile: )człowiek(też chyba) powiedz mi, jaką jedną z poniżej wymienionych rzeczy byś wziął na bezludną wyspę:

1. PSP z pakietem gier i bateriami

2. Dartha Vadera z astmą, który by ci powiedział, że jesteś jego ojcem :tongue:

3. Piękną dziewczynę z silikonem zamiast biustu(na dodatek w wersji Gold)

4. Papę Smerfa, który zachorował na białaczkę i został wykluczony ze swej społeczności

5. Sprzęt komandosów (dobra spluwa, amunicja, nóż i dziwaczne gacie)

6. Pakiet Cd-action i kibel, żebyś miał gdzie czytać

7. Komputer, żebyś musiał czytać takie głupie posty jak ten

8. Inne

Edytowano przez RudyStraceniec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dość mnie nurtujące.

Czemu nie ma bonusów na płytkach?

Rozumiem, że rzeczy z drugiego można sobie poszukać w necie, ale zestaw tapet z gierek, trainerów etc był zawsze miłym dodatkiem.

Drugi zniknął jakiś czas temu.

A teraz wcięło jeszcze pierwszego - na luzie, filmiki, etc. Czy to wina wielkiego głównego pełniaka?

Czy bonus wróci czy czeka nas bezbonusowa posucha? a może mała rewolucja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz gatunek filmowy Noir ?.

Doceniam ale wielkim fanem nie jestem.

To teraz ja zadam pytanko... Czy kiedykolwiek udało ci się wygrać JAKĄKOLWIEK loterię w której głównym czynnikiem decydującym o wygranej był czynnik losowy?

Mialem raz czworke w totka. :)

O, i raz wylosowalem 19" monitor LCD (kiepawy) w bozonarodzeniowym konkursie w pewnym sklepie.

Mam pytanie, dość mnie nurtujące.

Czemu nie ma bonusów na płytkach?

Rozumiem, że rzeczy z drugiego można sobie poszukać w necie, ale zestaw tapet z gierek, trainerów etc był zawsze miłym dodatkiem.

Jak nie ma, jak jest. Tapety wywalilem bo nikt specjalnie o nie nie pytal, zas w trainerach b. czesto siedzialy jakeis trojany itd. i uznalem ,ze za duze ryzyko takie cos wrzucac w 150.000 egz.

Drugi zniknął jakiś czas temu.

A teraz wcięło jeszcze pierwszego - na luzie, filmiki, etc. Czy to wina wielkiego głównego pełniaka?

>>>Filmimi przeszly do Action Plusa, a bonus 1 na plycie powinien byc... ale nie ma. Dziwna sprawa. Bonus powroci. :) Plytke skladali pod moja nieobecnosc, to nie moglem zaprotestowac... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łamach AR wspominasz o Komandosie :) takie pytanie ...czy miałeś okazję go pić??:) czy też tylko ot tak rzuciłeś nazwą :) hehe

no i pytanie numer2 ...czy do AR wróci mr.jedi na dłużej..czy tylko jednorazowy strzał??

pytanie numer..yyy a trzy :) o ile dobrze pamiętam lubisz Staw Wars..czy czytasz książki, które aktualnie się pokazują na naszym rynku czy też dałeś sobie z nimi spokój ?:)

Edytowano przez mrufek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainteresowałem się "cdactionowym" blogiem i zauważyłem, że nie ma tam możliwości wstawienia "twardej spacji". Co prawda, zorientowałem się dopiero po dzisiejszej lekturze AR, ale to i tak dziwne:) Czy Ty i Qn'ik nie wiedzieliście o tym, czy też celowo uznaliście, że żadnych redaktorów tu nie ma?

Edytowano przez gower
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym?

"Smuggler ? tajemnicza postać, wręcz mityczna, redaktor CDA, główny obiekt westchnień niewiast.

Spis treści

[ukryj]

Who are you?

Odpisuje wraz z duchem Mr Jedi na listy w Action Redaction. Lubi odpowiadać antyfanom i piratom (takim ściągającym nielegalnie gry z sieci, ale również i takim bez nogi), zrównując ich z ziemią oraz mieszając z błotem. Fanatyk Garfielda. Przyznał się do posiadania kubka z tłustą mordą tego tłustego kota.

[edytuj] ...I don't know

Jego wypowiedzi wskazują na iloraz inteligencji ok. 666. Jest szanowany na dzielnicy, bo za plecami ma M. Lenca i Qn'ika. Cały czas snute są smuty i domysły, kim on naprawdę jest. Szczególnie ulubowali się w nich antyfani, np.: Smuggler jeshtes zfykłą kurfą i bojisz śę pogazac sffojom tfasz !!.

Kult

Przez czytelników wielbiony, raz w tygodniu składa się dla niego jednego antyfana w ofierze na ołtarzu zbudowanym ze zużytych wykałaczek, którymi Smuggler wydłubywał kawałki pizzy na deadline.

[edytuj] Fakty i mity

* Podobno jego ręce leczą raka, w szczególności piersi.

* Koniec świata przeżyją tylko karaluchy i Smuggler.

* Potrafi podróżować w czasie i przestrzeni.

* Jak sam mówi ?zarabia godnie?.

* Na listy wazeliniarskie odpowiada ?jakie to wazeliniarskie?, ale w głębi siebie uwielbia, gdy tak się do niego zwraca.

* Państwo boi się od niego ściągać podatki.

* Ten kto go zobaczy ma 24h aby pokazać jego twarz komuś innemu, inaczej zginie (to akurat mit, ponieważ nikt go nigdy nie widział)

* Pisze poprawnie po polsku.

* Lubi poprawiać innych.

* Wszystko zostało stworzone na jego wizerunek, dlatego nie można go poprawiać.

* Podobno jego nastrój ma odzwierciedlenie na stany atmosferyczne.

* Smuggler grał rolę Thomasa w ?Sierocińcu?.

* Kiedyś wyhodował mięsożerną pleśń w pudełku po pizzy, ale biedaczka z głodu zdechła. "

cytat z nonsensopedia.wikia.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. :)

Smuggler. Wiem już, że kiedyś grałeś w RPG. Przynajmniej zdaje mi się, że wiem bo kiedyś chyba o to pytałem, chyba nawet pytałem o to ciebie, i chyba ty odpowiedziałeś na to chyba twierdząco. :)

Wiem też, że lubisz strategie.

No i lubisz też fotografię. To akurat wiem na pewno. :)

Jesteś więc człowiekiem o artystycznej duszy, do tego hobbystą. Z takiej wypadkowej mogło by wynikać, że kiedyś grałeś w gry bitewne, typu Warhammer 40000. No więc jak? Grałeś? :)

Ale ze mnie hipokryta. Tak naprawdę chciałem się ciebie zapytać, czy interesowałeś się modelarstwem, a cały powyższy wywód miał tylko uzasadnić zadanie takiego pytania. Poza tym nie chciałem aby ten post miał jedno durne zdanie, bo takich strasznie nie lubię. :)

I mały offtop do postu Legogolasa:

Kiedyś była jakaś lista (akta Smugglera), w której było sporo podobnych tekstów. Nie wiem czemu ale najbardziej zapadł mi w pamięć ten: Smuggler robi zdjęcia aparatem słuchowym. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...