Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mam pytanie. Otóż byłem drugi w Konkursie WWWekendowym 25. Z tego, co wiem, powinienem otrzymać nagrodę. W tym sęk, że ta jeszcze nie przyszła. Adres wysłałem od kumpla, gdyż mieszkam w rejonie otwockim i nie miałem wtedy prądu. Czy mam wysłać to ponownie ze swojego adresu?

Sorry ale nie mam z konkursami NIC wspolnego. Pisz do Tymona albo Ghosta?

Ja trochę zmienie temat..

Uwielbiam wasze pisamo,kupuje je od kilku lat,ale mam jedno pytanie połączone z prośbą...

kto podpisuje screeny tymi """"zabawnymi""" komentarzami??Kazdy z moich znajomych uwaza,ze sa bardzo sucharowe,a przede wszystkim niesmieszne,zeby nie powiedziec żenująco nieśmieszne...no cegły po prostu..

darujcie to sobie

...każdy widzi co jest na obrazku...

A ja. I dla mnie sucharowe byloby wlasnie podpisywanie DOSLOWNE tego, co widac na obrazku, a ja sie bawie skojarzeniami rozmaitymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zmienie temat..

Uwielbiam wasze pisamo,kupuje je od kilku lat,ale mam jedno pytanie połączone z prośbą...

kto podpisuje screeny tymi """"zabawnymi""" komentarzami??Kazdy z moich znajomych uwaza,ze sa bardzo sucharowe,a przede wszystkim niesmieszne,zeby nie powiedziec żenująco nieśmieszne...no cegły po prostu..

darujcie to sobie

...każdy widzi co jest na obrazku...

A ja. I dla mnie sucharowe byloby wlasnie podpisywanie DOSLOWNE tego, co widac na obrazku, a ja sie bawie skojarzeniami rozmaitymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej pozostawić obrazek bez komentarza? Bo faktycznie twój rodzaj humoru jest naprawdę specyficzny (by nie powiedzieć dziwny) i zdecydowana większość czytelników twoich tekstów nie "czai".

To, że część czytelników nie "czai" tych komentarzy, nie znaczy, że od razu są niepotrzebne. No, a jak ktoś nie obczaja tekstu to go śmieszyć nie może, bo nie rozumie przekazu. A tak w ogóle poprzez owe skojarzenia można zmusić czytelnika do zastanowienia nad sensem i tym co kryje obrazek/komentarz.

Zastanawia mnie dlaczego "specyficzny" w wielu przypadkach oznacza "dziwny". Zapomniałeś krzyhu, że to co piszesz dla mnie też może być specyficzne, dziwne, ponieważ inaczej to odbieram od Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jak ktoś nie obczaja tekstu to go śmieszyć nie może, bo nie rozumie przekazu

Źle mnie zrozumiałeś, przekaz rozumiem, bo co to za problem go zrozumieć. Ale w tym przekazie nie widzę nic śmiesznego. Tak jak wiele innych osób. To takie "inteligentne" silenie się na śmieszność - ten rodzaj humoru zdecydowanie mi nie pasuje.

Zapomniałeś krzyhu, że to co piszesz dla mnie też może być specyficzne, dziwne, ponieważ inaczej to odbieram od Ciebie.

No i? Czy ci zabraniam, żebyś odbierał to inaczej? Czy zabraniam, żeby to dla ciebie było dziwne? Nie rozumiem o co ci chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście tego typu podpisy wcale nie muszą śmieszyć. Takie śmieszności na mus nie są zabawne, ale dla mnie liczy się sposób w jaki to zostało ukazane.

Chodzi mi o to, że większość osób(nie mówię akurat konkretnie do Ciebie) jest zamknięta na to jak inni widzą pewne rzeczy i zamiast spróbować się zastanowić nad tym co oni "pokazują" to oni to piętnują nazywając dziwnym.

Jeżeli np. dla mnie to co piszesz jest dziwne(nie mówię że jest, podałem wtedy przykład) tzn. że nie dojdzie do zrozumiena

Edytowano przez Yylien
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem napisałem temat " Hakerzy , RoM i MMO " mój temat został zablokowany czemu ?

nie napisałem czegoś nie zgodnego z regulaminem , z wyjątkiem tego że był w nieodpowiedniej kategori tematycznej . I mam związku z tym pytanie czy grozi mi ban albo coś w tym rodzaju ?

Mój email to : XxxMaroxxXSeven@interia.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem napisałem temat " Hakerzy , RoM i MMO " mój temat został zablokowany czemu ?

nie napisałem czegoś nie zgodnego z regulaminem , z wyjątkiem tego że był w nieodpowiedniej kategori tematycznej . I mam związku z tym pytanie czy grozi mi ban albo coś w tym rodzaju ?

Mój email to : XxxMaroxxXSeven@interia.pl

Kurde, a co ja jestem, szef moderatorow?

Pisz albo do modkow albo do admina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)

Nie wiem czy wybrałem odpowiednie miejsce do tego typu pytania, ale wierzę, że mi pomożesz Smugg;)

A mianowicie mam pewien problem. Przymierzam się do zrobienia tatuażu przedstawiającego motywy z WoWa. Pracuję nad wzorem już od jakiegoś czasu, używam różnych materiałów dostępnych w internecie (screeny, szkice innych itp. itd.), jednak nie wiem najważniejszego: czy decydując się na tatuowanie czegoś co znajduje się w grze Blizzarda nie naruszę praw autorskich? To samo tyczy się szkiców innych osób. Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego pozwolenia? Czy po prostu tatuuję i mam w du*ie xD ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź:)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)

Nie wiem czy wybrałem odpowiednie miejsce do tego typu pytania, ale wierzę, że mi pomożesz Smugg;)

A mianowicie mam pewien problem. Przymierzam się do zrobienia tatuażu przedstawiającego motywy z WoWa. Pracuję nad wzorem już od jakiegoś czasu, używam różnych materiałów dostępnych w internecie (screeny, szkice innych itp. itd.), jednak nie wiem najważniejszego: czy decydując się na tatuowanie czegoś co znajduje się w grze Blizzarda nie naruszę praw autorskich? To samo tyczy się szkiców innych osób. Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego pozwolenia? Czy po prostu tatuuję i mam w du*ie xD ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź:)

Pozdrawiam

Mysle, ze nikt sie nie bedzie czepial, bo i za co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Ciebie takie pytanie - mianowicie, jak się rozpoczeła Twoja miłość do sławnego kota - Garfielda? Film, komiks czy inaczej?

Odpowiem za smugglera...(czytalem jego wczesniejsze odpowiedzi na te same pytanie)

Otoz jakas znajoma pojechala do australii i wiedzac ze lubi on (smuggler) koty kupila mu ksiazeczke z garfieldem i tak sie zaczelo...(wiem to bo takie pytanie padlo prawie na poczatku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty założyłeś CD-Action? Od razu byłeś jego redaktorem naczelnym? Wiesz że CD-Action jest odemnie starsze o 47 dni?

Aha i jeszcze czy to było twoje zdjęce w numerze którymś tam kiedy pokazywaliście jak się żyje w cda i wyprawia?

Edytowano przez michal1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę o poradę, a mianowicie:

Na gwiazdkę chcę sobie sprawić prezent w postaci lustrzanki. Upatrzyłem sobie jedną i chciałem znać twoje zdanie o niej, bo wiem, że masz jakieś o tym pojęcie. Czy Sony A200 to dobry wybór? Od razu chcę zaznaczyć że jestem laikiem i chcę coś właśnie takiego amatorskiego.

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na takie pytanie.

Edytowano przez roziaq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już Internet w domowym kompie?

Jeżeli nie, to czy zabolał Cię news (świeży, z tego ranka) informujący nas, że Modern Warfare 2 będzie wymagało Steama do instalacji i gry, nawet singlowej? :P

Odpowiem na ten post zamiast Smugglera, gdyż to pytanie padało juz wiele razy w tym temacie. Tak ma już interner w domu i to od roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...