Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam!

Jako ze kazdy pyta Cie o glupoty ( a mnie dzis tez naszedł taki nastroj :P) zapytam sie Ciebie o pewna rzecz- jaki byl Twoj pierwszy telefon komorkowy.

Ktos tez kiedys wspomnial, ze miales polamane palce w stopie- czy to prawda?

Jakas Nokia z serii 2xxxx - wazyla z pol kilo i miala wysuwana antenke, w razie czego mozna jej bylo uzyc jako maczugi.

Co do nogi to zdarzylo mi sie zlamac dwie kostki w stopie i jechalem z taka noga 8 godzin w pociagu (myslalem, ze tylko mocno stluczona) ale po dojechaniu do Wrocka, gdy przejscie 100 metrow zajelo mi 30 minut jakies, doszedlem do wniosku, ze chyba bylem optymista i pojechalem do szpitala. Dodam, ze zlamalem noge na poczatku lipca, gips zdjeto mi gdzies w okolicach 20 sierpnia i tyle mialem z wakacji... :/

Czy przeczytałeś lub masz zamiar zapoznać się z nową książka pana Sapkowskiego - "Żmija"?

Juz czytalem i niestety zachwycony nie jestem. :/

Co byś powiedział do Kaczyńskiego gdybyś miał go, że tak powiem w "szachu"? :)

Nic, bo jestem dobrze wychowany. :rolleyes:

W jaką grę na tę chwilę ci się najprzyjemniej grało w tym roku?

W tym roku... to nie byl dobry czas dla mnie jesli idzie o granie. Tak naprawde to nie pamietam zadnej gry z tego roku, o ktorej moglbym powiedziec "o, w te gralo mi sie znakomicie!". Inna rzecz, ze jeszcze pare gierek lezy nierozpakowanych od dluzszego czasu :/. Kupuje gry i nie mam czasu/checi w nie grac... :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu kibicowałeś Gołocie czy Adamkowi?

Zadnemu. Po prostu chcialem zobaczyc kto wygra. W sumie lepiej, ze Adamek - jest bardziej przyszlosciowy.

A ja mam prośbę o poradę, a mianowicie:

Na gwiazdkę chcę sobie sprawić prezent w postaci lustrzanki. Upatrzyłem sobie jedną i chciałem znać twoje zdanie o niej, bo wiem, że masz jakieś o tym pojęcie. Czy Sony A200 to dobry wybór? Od razu chcę zaznaczyć że jestem laikiem i chcę coś właśnie takiego amatorskiego.

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na takie pytanie.

Na poczatek wystarczy - niezly sprzecik, choc prywatnie polecalbym jednak Alfe 500, jesli ci kasy starczy. No ale i A200 daje rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nr 1:

Podbija do ciebie dwa razy większy i silniejszy "ktoś", mówi ci, że masz w łeb (albo w****** jak wolisz :diabelek: )i zaczyna cię atakować. Co robisz? Uciekasz czy walczysz?

Sytuacja nr 2:

Dzwoni tel, nieznajomy głos w słuchawce orzeka, że umrzesz za 2 godziny. Co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, czy kiedykolwiek zamierzasz się ujawnić?

Czy życie "w ukryciu" daje Ci wiele satysfakcji ? :)

Kiedys, moze...

Zycie w ukryciu daje mi SWIETY SPOKOJ. Nikt mnie nie zaczepia w rynku, w knajpie itd. Ja nie lubie byc "w swietle reflektorow".

Dzięki za odpowiedź. Mam teraz pytanie trochę z innej beczki: A z jakiego aparatu ty korzystasz? :D

Fotograficznego. :)

Sytuacja nr 1:

Podbija do ciebie dwa razy większy i silniejszy "ktoś", mówi ci, że masz w łeb (albo w****** jak wolisz :diabelek: )i zaczyna cię atakować. Co robisz? Uciekasz czy walczysz?

Sorry, takie pytania sa bez sensu. Co z tego ze powiem TERAZ "spierd..." albo "wyjmuje noz i sprzdaje mu pod zebro" skoro w realu i tak moge zrobic dokladnie na odwrot, w zaleznosci od sytuacji? Co innego jak gosc bedzie chcial mi zabrac np. moja komorke, a co innego jak zagrozi memu zyciu czy moich bliskich.

Sytuacja nr 2:

Dzwoni tel, nieznajomy głos w słuchawce orzeka, że umrzesz za 2 godziny. Co robisz?

Odkladam sluchawke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post dotyczy się konkursu dotyczącego gry Assasin Creed 2. Niejaki michu2110 dopuścił się oszustwa w tym konkursie kopiując czyjąś prace. Ta praca jest jego( jest nowa proszę zauważyć!!!!!) http://www.youtube.com/watch?v=mmHnJ6yeDDM...feature=related a ta czyjaś (starsza i orginał!!!!!!!)

prosze o SZYBKĄ reakcje. Napisałem to w tym temacie bo nie mam pojęcia do kogo mam się zgłośić

Zatroskany forumowicz.

PS. Proszę spojrzeć na datę pod loginem użytkownika!!!!!!!!

A i jeszcze on http://www.youtube.com/watch?v=7lZZ_tkMez4...layer_embedded# kowalkazik chyba

ale ze mniekabel haahaha

Edytowano przez Sebulec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, czy kiedykolwiek zamierzasz się ujawnić?

Czy życie "w ukryciu" daje Ci wiele satysfakcji ? :)

Kiedys, moze...

Zycie w ukryciu daje mi SWIETY SPOKOJ. Nikt mnie nie zaczepia w rynku, w knajpie itd. Ja nie lubie byc "w swietle reflektorow".

A to dziwne bo najpierw mówicie że Smuggler to także ktoś inny z redakcji więc i tak powinni Cię zaczepiać ;D Coś tu kręcicie na temat Twojej tożsamości.;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że Smuggler nie powinien się ujawniać, bo to dodaje trochę emocji do CDA...aby to zobrazować przedstawię prostą sytuację...Jaka dziewczyna bardziej by ci się spodobała:

taka która na pierwszym spotkaniu wszystko o sobie powie, a najlepiej od razu wskoczy ci do łóżka

czy taka, którą będziesz musiał sam odkrywać powoli,powoli?

Którą byś wolał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że Smuggler nie powinien się ujawniać, bo to dodaje trochę emocji do CDA...aby to zobrazować przedstawię prostą sytuację...Jaka dziewczyna bardziej by ci się spodobała:

taka która na pierwszym spotkaniu wszystko o sobie powie, a najlepiej od razu wskoczy ci do łóżka

czy taka, którą będziesz musiał sam odkrywać powoli,powoli?

Którą byś wolał?

ja wole łóżko hahahaaa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!!!Mam takie pytanko do całej szanownej redakcji CD-Action. Czemu wasze recenzje są pozbawione pewnej głębi. Jak czytam wasze recenzje, a szczególnie twoje, zastanaiwam się nad waszymi kompetencjami dotyczącymi redagowania/recenzowania nowych tak wspaniałych tytułów.

Wiele wspaniałych tytułów po prostu nie dostrzegacie, jedynie piszecie o tym, co wyłożą wam wasi sponsorzy. Nie jest to zbyt profesjonalne podejście do tematu. Pzdr serdacznie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post dotyczy się konkursu dotyczącego gry Assasin Creed 2. Niejaki michu2110 dopuścił się oszustwa w tym konkursie kopiując czyjąś prace. Ta praca jest jego( jest nowa proszę zauważyć!!!!!) http://www.youtube.com/watch?v=mmHnJ6yeDDM...feature=related a ta czyjaś (starsza i orginał!!!!!!!)
prosze o SZYBKĄ reakcje. Napisałem to w tym temacie bo nie mam pojęcia do kogo mam się zgłośić

Zatroskany forumowicz.

PS. Proszę spojrzeć na datę pod loginem użytkownika!!!!!!!!

A i jeszcze on http://www.youtube.com/watch?v=7lZZ_tkMez4...layer_embedded# kowalkazik chyba

ale ze mniekabel haahaha

No ale czemu to w watku do mnie?

HEJ!!!Mam takie pytanko do całej szanownej redakcji CD-Action. Czemu wasze recenzje są pozbawione pewnej głębi. Jak czytam wasze recenzje, a szczególnie twoje, zastanaiwam się nad waszymi kompetencjami dotyczącymi redagowania/recenzowania nowych tak wspaniałych tytułów.

Wiele wspaniałych tytułów po prostu nie dostrzegacie, jedynie piszecie o tym, co wyłożą wam wasi sponsorzy. Nie jest to zbyt profesjonalne podejście do tematu. Pzdr serdacznie :dry:

To jest belkot, prosze pana. Ale odpowiem ci konkretniej, w twoim stylu.

"Twa wypowiedz pozbawiona jest pewnej glebi. Zastanawiam sie nad twoimi kompetencjami do wypowiadania sie w tej sprawie (*). Nie podales zadnych argumentow, a tylko belkot wykladany ci przez antyfanow. Nie jest to zbyt profesjonalne podejscie do tematu."

Czujesz sie zgaszony tak merytoryczna wypowiedzia?

(*) jakiez to RECENZJE napisal Smuggler, tak z ciekawosci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda osoba która chce za wszelką cenę wyrobić sobie dobrą markę wśród fanów. nie znosisz krytyki. trza samemu spojrzeć na swoje recenzje trochę inaczej. jak widzą to niektórzy odbiorcy widzą. dla ciebie może to być recenzja bardzo dobra, ale komuś innemu może nie przypaść do gustu. chciałem przedstawić moje zdanie, nie był to atak na ciebie ani redakcje CD-Action. lubię czytać wasze(nasze???) pismo i dokładnie analizować jego treść :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie męczy pewna kwestia:

Otóż moderatorzy usuwają cytaty poprzedzającego postu, a Ty, mój drogi Smugglerze, wręcz nagminnie łamiesz to "przykazanie" :P. Więc jak to jest? Tobie wolno, a nam nie? To strasznie demoralizujące :diabelek: .

Sa rowni i rowniejsi, jak wszedzie :tongue:

Jeśli masz akurat aparat w inventory i widzisz kogoś znanego, to od razu focisz, czy nie lubisz się bawić w paparazzi? :huh:

Rzadko kiedy widze kogos znanego. Ogolnie lubie reporterke, ale nie paparazzistowska, jesli rozumiesz o co chodzi. Lubie uwieczniac zycie ale nie wpierd... sie w cudze zycie z butami.

[

tak wygląda osoba która chce za wszelką cenę wyrobić sobie dobrą markę wśród fanów. nie znosisz krytyki.

:tongue:

>>>oho, kolejny psycholog po gimnazjum sie znalazl. :tongue: Odpowiedzialem na twoj post dokladnie twoimi slowami. Zatem albo sam uwazasz, ze napisales tekst guzik warty, albo krytykujesz samego siebie, krytykujac mnie.

trza samemu spojrzeć na swoje recenzje trochę inaczej.

>>>No wlasnie. SPojrzales na swoj tekst moimi oczyma? No i jeszcze raz sie zapytam: jakie to recenzje popelnil Smuggler ostatnimi czasy, bo nie wiem na co patrzec.

jak widzą to niektórzy odbiorcy widzą.

>>>Jak rozumiem zaliczasz sie do waskiego grona WTAJEMNICZONYCH? Co jeszcze widzisz? Biale myszki, kosmitow>

dla ciebie może to być recenzja bardzo dobra, ale komuś innemu może nie przypaść do gustu.

>>>No i w czym problem, toz to oczywiste.

chciałem przedstawić moje zdanie,

>>>Przedstawiles

nie był to atak na ciebie ani redakcje CD-Action.

<<<Ja ciebie tez zasadniczo nie atakowalem. Przedstawilem tylko MOJE zdanie o tobie, wykorzystujac twoja stylistyke. Jesli uznales ze cie atakuje, to tym samym musisz uznac, ze twoja wypowiedz tez byla atakiem. Albo ze delikatnie ujmujac poza "a mnie sie cos nie podoba, bo tak" nie zawierala zadnej tresci wartej analizy.

lubię czytać wasze(nasze???) pismo i dokładnie analizować jego treść :huh:

<<<No to prosimy o wyniko owej analizy, bo stwierdzenie ze cos "nie ma specyficznej glebi" ciezko nazwac analiza, a sugestie (czym poparte?) ze piszemy "recenzje sponsorowane" to wrecz juz sa obrazliwe, by nie nazwac tego dosadniej. ALe naturalnie zarzucanie komus nieuczciwosci i lapowkarstwa to nie jest atak, tylko doglebna analiza i przedstawienie swojej opiniii...

:dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co właśnie napisałeś Smuggler, stwierdzam, że ta twoja słynna zgryźliwość i cały cynizm poszły się gdzieś schować. Piszesz tak rzeczowo, konkretnie, i poważnie, że slogan AR "Świrujemy profesjonalnie" powinieneś zmienić na "Odpowiadamy profesjonalnie". Przecież to, co napisał haamukuva daje tyle różnych możliwości do wyśmiania go. Ale nie, ty musisz pisać:

No to prosimy o wyniko owej analizy, bo stwierdzenie ze cos "nie ma specyficznej glebi" ciezko nazwac analiza
Aż się rzygać chce. Wiem, że forum to nie AR, ale jednak ty chyba nie lubisz nakładać "masek" i twoje teksty i tu, i tam są tak samo poważne i nudne. Edytowano przez krzyhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co właśnie napisałeś Smuggler, stwierdzam, że ta twoja słynna zgryźliwość i cały cynizm poszły się gdzieś schować. Piszesz tak rzeczowo, konkretnie, i poważnie, że slogan AR "Świrujemy profesjonalnie" powinieneś zmienić na "Odpowiadamy profesjonalnie". Przecież to, co napisał haamukuva daje tyle różnych możliwości do wyśmiania go. Ale nie, ty musisz pisać:
No to prosimy o wyniko owej analizy, bo stwierdzenie ze cos "nie ma specyficznej glebi" ciezko nazwac analiza
Aż się rzygać chce. Wiem, że forum to nie AR, ale jednak ty chyba nie lubisz nakładać "masek" i twoje teksty i tu, i tam są tak samo poważne i nudne.

Wiesz na czym polega problem? Widzisz np. Zenona Laskowika i zakladasz, ze on musi stale mowic smiesznie i z jajem. Wtlaczasz go w jego kostium. A ja odpowiadam jak chce - moge byc zlosliwy, ale nie MUSZE byc. Rzeczowe odpowiedzi rowniez mieszcza sie w moim zakresie reakcji.

A jesli chcesz po prostu popatrzev jak kogos gnoje, to pamietaj ze to samo moze spotkac ciebie - i nadal bedziesz uwazal. ze jestem zjaefajny bo na rzeczowy problem odpowiedzialem wylacznie kpina i ironia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba z tym sponsorowaniem to faktycznie coś jest na rzeczy. jesli sam mowisz o "nieuczciwosci i lapowkarstwa" sam nazywasz proceder istniejący w redakcji. ja tego nie powiedziałem, ale ty sam to stwierdziłes w poscie. i na pewno nie jestem kolejnym "psychologiem po gimnazjum", bo nigdy nie podchodzilem do takich spraw w sposob psychologa. a ze atakiem na wasza redakcję uwazasz wyrazanie swoich pogladow to juz zupelnie inna sprawa dla psychologa :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba z tym sponsorowaniem to faktycznie coś jest na rzeczy. jesli sam mowisz o "nieuczciwosci i lapowkarstwa" sam nazywasz proceder istniejący w redakcji. ja tego nie powiedziałem, ale ty sam to stwierdziłes w poscie.

>>>Stary, jeszcze jeden taki post i dostajesz bana. Czy sie dobrze rozumiemy? W takie teksty to sie baw w Sejmie. Nie odpowiedziales na zadne z moich pytan (np. jakie to teksty/recenzje napisalem, w ktorych to nie ma zadnej glebi) i bawisz sie w jakas lepperoerystyke. A mnie to juz dawno nie bawi. A nawet wprost przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...