Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Drogi Smugglerze, zdajac sobie sprawe ze i tak juz jestes lekko poddenerwowany dzis ( poprzedni post :P), bardzo Cie prosze o przeczytanie priva :), w miare mozliwosci oczekuje takze odpowiedzi :)

P.S- jakby Smg nie pisal dobrze, to nie byłoby go w redakcji, proste

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos prawdy ma byc stlumiony. kazda opozycja musi byc wykluczona i zdlawiona. typowy proceder w totalitarnych systemach.

Kurde, bojownik o prawde i meczennik sie nam rodzi. Tylko czemu same bzdury gada?

i jeszcze cos panie Smuggler. trzeba podchodzic do zycia z pewnym dystansem. i na pewno w tym temacie zadnego posta nie napisze :icon_cool:

Dobre rady dawane innym warto wyprobowywac na sobie. A w kazdym temacie pisz ile chcesz, byle z sensem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuglerze, Mistrzu mój!

Tyś jasny jak zdrowie!

Ile trzeba Cię cenić, ten tylko się dowie,

Na którego pytanie twa mądrość odpowie.

Czy raczysz odpowiedzieć na pytanie moje,

które zadaję o miłoście Twoje.

Czy Gwiezdne Wojny lubisz?

I czy w ich zawiłściach nigdy się nie gubisz?

Czy kojarzysz ossusa?

Niech Moc będzie z Tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko czemu same bzdury gada?"- ja bzdur nie gadam, bo:

-po pierwsze nie rozmawiam z klawiaturą, monitorem, stacją dysków

-po drugie są to zdania może odbiegające w mniejszym/większym stopniu od sytuacji w redakcji

-po trzecie bzdura wg SJP PWN(słownika języka polskiego)znaczy:

1.Rzecz, sprawę niepoważną;

2.Coś, co nie ma sensu;

Więc użycie słowa "bzdura" w tym kontekście jest błędem rzeczowym/słownym. Oznaczało bowiem, że sprawa sponsorowania byłaby rzeczą niepoważną lub nie mającą sensu. Trzebaby było zastąpić słowo "bzdura" wyrażeniem/frazą odnoszącą się do moich wypowiedzi(np: kłamliwą, mijającą się z prawdą...itp)

pozdrawiam niepoprawnych rzeczowo :tongue:

Edytowano przez haamukuva
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam w planach kupno tele 80-200 firmy Sigma. Nie kosztuje moze majatku, no ale te 600-700 zł piechota nie chodzi.

Co w ogole sadzisz o tej firmie? slyszales o niej, polecasz?

Czy nie lepszym pomyslem jest kupno jakiegos manualnego tele, z mocowaniem M42? ( przejsciowke juz mam :P)

Nie cenie sobie wygody, nie przeraza mnie takze opcja manualnego ustawiania ostrosci :)

Nawiazujac do mojego pytania zadanego Tobie na prv- czy to wlasciwe argumenty ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko czemu same bzdury gada?"- ja bzdur nie gadam, bo:

-po pierwsze nie rozmawiam z klawiaturą, monitorem, stacją dysków

-po drugie są to zdania może odbiegające w mniejszym/większym stopniu od sytuacji w redakcji

-po trzecie bzdura wg SJP PWN(słownika języka polskiego)znaczy:

1.Rzecz, sprawę niepoważną;

2.Coś, co nie ma sensu;

Więc użycie słowa "bzdura" w tym kontekście jest błędem rzeczowym/słownym. Oznaczało bowiem, że sprawa sponsorowania byłaby rzeczą niepoważną lub nie mającą sensu. Trzebaby było zastąpić słowo "bzdura" wyrażeniem/frazą odnoszącą się do moich wypowiedzi(np: kłamliwą, mijającą się z prawdą...itp)

pozdrawiam niepoprawnych rzeczowo :tongue:

Ogolnie piszesz bzdury, gdyz generowana przez ciebie wypowiedz nie zawiera tak naprawde zadnuch tresci. Wroc do swego pierwszeg posta i przeanalizuj. I coz tam mamy - zarzut, ze nie ma tekstach "glebszej tresci", co znaczy tyle samo, co jakbym powiedzial, ze w tej wypowiedzni nie ma "elan" tudziez "wigoru". Czyli zarzut tak ogolny, ze az pozbawiony sensu. Mowisz o jakichs moich recenzjach - pytam n-ty raz: JAKICH, KTORYCH? A potem jakies zarztu o sponsorach, ale jako dowod masz tylko BMSTW - Bo Mi Sie Tak Wydaje.

A dalej tylko czepianie sie slowek zamiast KONKRETNEGO wyjasnienia o co wlasciwie sie czepiasz pierwszym postem.

Brednie, lanie wody, pustoslowie, bullshit, ple-ple.

I nic wiecej.

Witam serdecznie.

Mam w planach kupno tele 80-200 firmy Sigma. Nie kosztuje moze majatku, no ale te 600-700 zł piechota nie chodzi.

Co w ogole sadzisz o tej firmie? slyszales o niej, polecasz?

Czy nie lepszym pomyslem jest kupno jakiegos manualnego tele, z mocowaniem M42? ( przejsciowke juz mam :P)

Nie cenie sobie wygody, nie przeraza mnie takze opcja manualnego ustawiania ostrosci :)

Nawiazujac do mojego pytania zadanego Tobie na prv- czy to wlasciwe argumenty ? :)

Jak kupowac cos Sigmy, to tylko z EX w nazwie, gdyz te szkla sa warte swej ceny (choc i tu sa wyjatki). Problemem jest, ze obecnie szkla kosztuja okropnie duzo, m.in. w efekcie oslabienia zlotowki. Mysle, ze sensowna alternatywa do slabego szkla (co to w ogole jest to 80-200? JAkie ma swiatlo?) jest cos na M-42, szczegolnie w zakresie do 200 mm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było ale... Maiłeś kiedyś konsole? I ile masz wzrostu? (to chyba możesz powiedzieć) ;]

Nie mialem wlasnej ale pozyczalem od brata. Kiedys nawet chcialem kupic ale jak mi w redakcji zrobili pranie mozgu, gdy zapytalem czy lepiej PS2 czy Xboksa (pierwszego) to dalem sobie spokoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie Smuggler,

Mówisz że moje posty nie posiadaja wyraźnego sensu oraz odnosisz się do moich powszednich. Ale gdy zaczynam pisać z sensem,to już panu się nie podoba. Zgadzam się z tym że pierwszy był pozbawiony logiki, ale co do następnych to bym podyskutował. No może jeszcze źle wyraziłem swoją opinię nt korupcji w redakcji, bo takowej z pewnością być nie może.

Ale teraz już mam inne sprawy:

1. Kiedy ukaże się nowy CD-Action?

2. Co znajdzie się na DVD?

3. Pomyliłem Ciebie z EGM(jego recenzje mnie jakoś nie wzruszają)

4. Czy myślicie już o numerze 13 na święta(może jakieś fajne pełniaki mogły by się znaleźć)?

5. Czy grałesz(grasz?) na PlayStation 3?

6. I w co?

7. Czy masz inny zawód( czy uczyłeś się na recenzenta/redaktora)?

8. Dowiedziałem się z jakiejś strony że macie jakieś poważne problemy związane z czasopismem(strony nie pamiętam, więc nie mogę podać) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie Smuggler,

Mówisz że moje posty nie posiadaja wyraźnego sensu oraz odnosisz się do moich powszednich. Ale gdy zaczynam pisać z sensem,to już panu się nie podoba. Zgadzam się z tym że pierwszy był pozbawiony logiki, ale co do następnych to bym podyskutował. No może jeszcze źle wyraziłem swoją opinię nt korupcji w redakcji, bo takowej z pewnością być nie może.

Ciesze sie, ze w koncu do takowych wnioskow doszedles.

Ale teraz już mam inne sprawy:

1. Kiedy ukaże się nowy CD-Action?

>>>Mniej wiecej 27 dni po tym, dokladnie daty nie pamietam, a w domu grafika wydan nie mam.

2. Co znajdzie się na DVD?

>>Pelne wersje gier, dema, gameplaye itd.

3. Pomyliłem Ciebie z EGM(jego recenzje mnie jakoś nie wzruszają)

>>>Ot, drobnostka.

4. Czy myślicie już o numerze 13 na święta(może jakieś fajne pełniaki mogły by się znaleźć)?

>>>Nie ma czegos akiego jak nr 13 od paru lat. Jest 12 CDA + nr spec w maju.

5. Czy grałesz(grasz?) na PlayStation 3?

>>>Nie.

6. I w co?

>>>W nic.

7. Czy masz inny zawód( czy uczyłeś się na recenzenta/redaktora)?

>>>Nawet kilka.

8. Dowiedziałem się z jakiejś strony że macie jakieś poważne problemy związane z czasopismem(strony nie pamiętam, więc nie mogę podać) :smile:

>>>To podaj namiar na te strone, tez sie z checia dowiem jakie mamy problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję panie Smuggler za wyczerpujaca odpowiedź. a te problemy były o temacie moralnym. że część redaktorów "nie stroni od lekkich używek" i parę fotek. ale potraktowałem to jako zabiegi zlikidowania lub osłabienia CD-Action. była to typowo plotkarska strona, więc od razu wyrzuciłem to z pamięci. pozdrowienia dla całej redakcji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję panie Smuggler za wyczerpujaca odpowiedź. a te problemy były o temacie moralnym. że część redaktorów "nie stroni od lekkich używek" i parę fotek. ale potraktowałem to jako zabiegi zlikidowania lub osłabienia CD-Action. była to typowo plotkarska strona, więc od razu wyrzuciłem to z pamięci. pozdrowienia dla całej redakcji :wink:

LOL, a co to znaczy lekka uzywka? Kawa? Piwko? To mamy sporo nalogowcow. :) Nikt praktycznie nie pali, a co ludzie robia w weekendy, to juz nie moja sprawa, w kazdym razie najarany w redakcji nikt nie chodzi.

Ale czy to, ze ktos tam cos zajara to sa powazne problemy pisma? LOL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smg!

Zwracam sie do Ciebie, gdyz kumasz baze.

Ostatnio postanowilem dac swoja plytke ze zdjeciami do wywolania w laboratorium. Mariolka zgrala pliki na komputer, odwrocila monitor w moja strone i zaczela zaznaczac zdjecia przeznaczone do wydrukowania.

Usluga szybka, czekalem 20 minutek, zaplacilem i po skonczonej robocie zabralem zdejcia do domu. Podczas przegladania fot, moim oczom ukazaly sie strasznie zaciemnione zdjecia. U mnie na kompie wygladaly zupelnie inaczej, jasnosc w normie, zreszta na tym firmowym komputerze wygladaly tak samo jak u mnie.

Czy jest mozliwe, ze wydruk zdjec moze je takze pociemnic?

Zreszta tutaj masz przyklad:

Before:

82d13d6846o.th.jpg

After:

87628763.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając jeden ze starych numerów, znalazłem Twoje zdjęcie(przedstawiające Ciebie, tak przynajmniej podpisane;)) a później kilka kolejnych. I zdziwiło mnie, że sporo osób nadal chce byś się ujawnił itd. mimo iż Twoje zdjęcie już się pojawiło. Myślisz, że ludzie chcą w ten sposób podtrzymać tradycję, czy też udają głupich, czy też po prostu są głupi?

PS. Zamierzam wydać pieniądze na Mirror's Edge albo Dead Space. Jeśli grałeś w obie, która bardziej Ci przypadła do gustu i czemu?

@ChosenOne toż przecież nie o to pytam...

Edytowano przez FrankSlade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadający się przedstawił jako były pracownik redakcji. i wypowiedział się, że część redaktorów nie stroni od używek(spostrzeg że panuje powszechna zgoda na taki proceder). może znajdę ten artukuł, dzisiaj jeszcze trochę poszperam i może znajdę. :wink:

Jaki byly pracownik? Jakis bullshit i fekał wstawiał. No ale podrzuc te namiary.

Drogi Smg!

Zwracam sie do Ciebie, gdyz kumasz baze.

Ostatnio postanowilem dac swoja plytke ze zdjeciami do wywolania w laboratorium. Mariolka zgrala pliki na komputer, odwrocila monitor w moja strone i zaczela zaznaczac zdjecia przeznaczone do wydrukowania.

Usluga szybka, czekalem 20 minutek, zaplacilem i po skonczonej robocie zabralem zdejcia do domu. Podczas przegladania fot, moim oczom ukazaly sie strasznie zaciemnione zdjecia. U mnie na kompie wygladaly zupelnie inaczej, jasnosc w normie, zreszta na tym firmowym komputerze wygladaly tak samo jak u mnie.

Czy jest mozliwe, ze wydruk zdjec moze je takze pociemnic?

Zreszta tutaj masz przyklad:

Before:

82d13d6846o.th.jpg

After:

87628763.th.jpg

POszuklaj dobrego fotolabu, w takim mozesz wgrac na plytke z fotkami profil kolorystyczny z monitora i beda wywolywac dokladnie wedlug niego a nie "po uwazaniu". Byc moze zreszta wyraziles zgode na "korekte" fotek (albo zrobili to sami). Ja tez jak daje fotki do jakiegos "bylejakiego" labu to po prostu podkrecam jasnosc, bo robia za ciemno... a monitor mam skalibrowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...