Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jaki jest twój ulubiony utwór Genesis jeszcze za czasów Gabriela?

Czy jest to Firth of Fifth? Jeśli nie , co o nim sądzisz?

Selling England by the pound, The music box... i wiele innych. Nie mam "tego najulubienszego" bo mowilem juz wiele razy, ze nigdy nie bawilem sie w klasyfikacje typu "jaki utwor jest dla mnie nr 1". BO po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam do ciebie pytanie odnośnie ostatniego pełniaka z cda " Black Site Area 51" czy planujecie jakoś rozwiązać problemy z grą które ostatnio pojawiły się w pomocnej dłoni czy też jest to nie możliwe bo tam dużo osób ma z tą grą problemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz oglądać kreskówki? Nie chodzi mi o dobranocki, tylko o pełnometrażowe filmy.

Jeśli tak to jakie?

Pelnometrazowe kreskowki? Hmmm... nawet nie pamietam kiedy taka ogladalem. Ale kreskowki lubie.

Smuggler czy ty jesteś redaktorem CDA czy tylko stałym współpracownikiem? Bo jak wykręlałem ze stopki nazwiska osób ze zdjęcia zdjęcia, to wykręsliłem wszystkich redaktorów.

Jestem wspolpracujacym redaktorem :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w następnym numerze zrecenzujesz jakąś grę?

Zobaczysz albo nie zobaczysz

Co robiłłeś nim pracowałeś w CDA?

Zarabialem kase w innej pracy.

Czy w nastepnym numerze będzie Magazyn prawie kulturalny? Jak nie spojrzeć, nie było go od kilku numerów.

Nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu? Nie sądze by redaktorzy nagle przestali czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki. Mi sie w każdym razie ten dział podobał, zwrócilem dzięki niemu uwage na kilka dobrych, ciekawych książek. Tak więc, może wróci w następnych numerach?

Redakcja zrobiła badania, z których wynikało, że magazy cieszy się małą popularnością, więc go wywalili z łamów. A szkoda bo ja akurat lubiłem go czytać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu? Nie sądze by redaktorzy nagle przestali czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki. Mi sie w każdym razie ten dział podobał, zwrócilem dzięki niemu uwage na kilka dobrych, ciekawych książek. Tak więc, może wróci w następnych numerach?

byl caly watek o zmianach w CDA 02/10 i do niego odsylam po wyjasnienia.

Czy lubisz Gilmourowskie Pink Floyd? Niektórzy z tego co wiem nie lubią, bo inne niż wcześniejsze płyty.

Nie jest zle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wspolpracujacym redaktorem :laugh:

:tongue: Podstawa to się nie zniechęcać. Czyli nadal nie potrafie Cię rozgryść. Ale będe działał.

EDIT 1:

Czy moge Cię prosić abyś preszłał mi swój autograf pocztą? Rozumiem, że jesteś zajęty, ale może znajdziesz troche czasu, a wszystkie opłaty (w postaci znaczka, do koperty) chętnie poniose (za autograf wszsytko ;) )

Edytowano przez Galanot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najdzie Cię kiedyś ochota zobaczyć jakąś fajną bajkę, mogę coś polecić. Mam oglądnięte chyba wszystkie do końca zeszłego roku... Ach te dzieci i ich słodkie "tatuś, a pooglądasz ze mną..."

Pytanko: jeździłeś kiedyś quadem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do kina :-)

Bo cytując FAQ 3.3

bylem na new hope - w kinie - ponad 50 razy

Więc tu moje pytanie.Czy pamiętasz ile zapłaciłeś za pierwszy bilet do kina na "Nowa Nadzieja" ?

22,50 :) Pamietam. Kino "Gigant" we Wroclawiu (kiedys bylo takie w Hali Ludowej, starsi pamietaja).

Jak najdzie Cię kiedyś ochota zobaczyć jakąś fajną bajkę, mogę coś polecić. Mam oglądnięte chyba wszystkie do końca zeszłego roku... Ach te dzieci i ich słodkie "tatuś, a pooglądasz ze mną..."

Wole klasyki - stare Bugsy, Dexter's Lab, itd. :)

Pytanko: jeździłeś kiedyś quadem?

Nie, nie mam ciagot samobojczych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najdzie Cię kiedyś ochota zobaczyć jakąś fajną bajkę, mogę coś polecić. Mam oglądnięte chyba wszystkie do końca zeszłego roku... Ach te dzieci i ich słodkie "tatuś, a pooglądasz ze mną..."

Wole klasyki - stare Bugsy, Dexter's Lab, itd. :)

Stare klasyki są fajne, a Buggs to istny debeściak, ale nowe też są spoko. Obejrzyj np. The Emperor's New Groove (po naszemu to podobno "Nowe szaty króla"} 1 i 2. Ubaw po pachy!

Pytanko: jeździłeś kiedyś quadem?

Nie, nie mam ciagot samobojczych :P

Słuchaj, w jeździe quadem nie zawsze o to chodzi, żeby wycisnąć z niego 70 km/h po wertepach (zdarzało mi się max 50... :smile: ). Ja często biorę starszego synka i sobie jedziemy po wszelakiej maści polach i łąkach w mojej okolicy max 10 km/h. Wszystko można zobaczyć a i przyjemność z jazdy w każdym miejscu i warunkach jest też niesamowita (zwłąszcza dla Pawła), mimo tego, że ledwie się "czołgamy". Ja lubię quadem zwiedzać bezdroża, zapiernicza się tylko czasami na kilka maszyn. I to raczej po torze, bo samobójcą też nie jestem! Jazda w terenie bywa zdradliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...