Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

To ja dziękuję za takie zaszczyty :smile: Weź trochę opuść cenę licencji, bo na 800 mnie po prostu nie stać :sad: Dzieci strasznie dużo kasy ciągną...

Nie odpuszczam ani grosza. Przykro mi, nie jestes wiec moim przydupasem. :tongue:

A czy gdybyś mógł to wziął byś kota równie leniwego co Garfield? I równie rudego? :P

Na razie mam czarnego z ADHD... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję za takie zaszczyty :smile: Weź trochę opuść cenę licencji, bo na 800 mnie po prostu nie stać :sad: Dzieci strasznie dużo kasy ciągną...

Nie odpuszczam ani grosza. Przykro mi, nie jestes wiec moim przydupasem. :tongue:

Jakoś będę z tym musiał żyć... Albo kupię se pirata! Zdrowy69, ile chcesz za pirackiego Smugglera? Mam nadzieję, że poniżej 800 :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery Franki szwajcarskie :P I mam bilionowego cd-keya :D Ale potrzebne są cztery cracki...

Ok, sprzedany! Podaj numer konta, to przeleję kasę... :smile: A co do cracków, to dobrze, że tylko cztery... tak więc, Smuggler, na mnie nie zarobisz! :smile: Przeszliśmy ze Zdrowym69 na ciemną stronę mocy i Cię spiraciliśmy!!!

A tak poza tym, to wam się cosik zegar na forum rozjechał. Pogoniliście go, ale o godzinę za dużo... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień się kończy, czas uderzyć w kimono. Na koniec pytanko:

Co sądzisz o ogólnej dostępności broni pneumatycznej z gwintowaną lufą (wiatrówek)? Ostatnio jest cicho o wypadkach, ale swego czasu zdarzały się dość często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, z związku z pojawieniem się opowiadania w ostatnim Cd Action (swoją drogą-nieźle się z niego naśmiałem i muszę przyznać , że pomysł z zamieszczeniem go strasznie mi się spodobał :wink: ) mam pytanko czy dużo napływa opowiadań do redakcji? znaczy... czy w ogóle napływają, a jeśli tak to czy są przez Was pożądane? Bo widzisz...ehmmmm.. ja mam takie jedno...nawet dwa i z racji tego, że uważam Cie za niezłego krytyka, jak i osobę, która zajmuję się "tymi" sprawami w redakcji chciałbym byś je ocenił, tudzież pocisnął z nim jak będzie pociśnięcia warte :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję za takie zaszczyty :smile: Weź trochę opuść cenę licencji, bo na 800 mnie po prostu nie stać :sad: Dzieci strasznie dużo kasy ciągną...

Nie odpuszczam ani grosza. Przykro mi, nie jestes wiec moim przydupasem. :tongue:

A czy gdybyś mógł to wziął byś kota równie leniwego co Garfield? I równie rudego? :P

Na razie mam czarnego z ADHD... :dry:

Moja ciocia , ma podobny problem , Tylko z psem , Coocer( chyba tak się to pisze :D ) Spaniel Angielski , Rudy , Za młodu , wcinał kupy , bieliznę , drobną elektronikę , irytował się jak

go się przedrzeźniało , i skakał na wszystkich. Dziś jest podobnie , tylko kup już nie wcina . ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ty tam masz kontakty. Ile kosztuje taka licencja na Devil May Cry 4 czy Dark Sectora?

6 wtyczek.

Dzień się kończy, czas uderzyć w kimono. Na koniec pytanko:

Co sądzisz o ogólnej dostępności broni pneumatycznej z gwintowaną lufą (wiatrówek)? Ostatnio jest cicho o wypadkach, ale swego czasu zdarzały się dość często.

Nic nie sadze, nie kreci mnie to, mialem kalasza :)

Smugglerze, co ostatnio przeszmuglowałeś ? :tongue:

A tak na serio - Czy uważasz że starsze gry (np. z lat 1995-2002) są lepsze pod względem grywalności od najnowszych?

Nie ma reguly. Jesli czekasz na jekniecie "kiedys wszystko bylo lepsze a teraz..." to nie jekne. Jest pare starych gier z tego czasu, w ktore gram, jest kupa badziewia. Tak samo bedzie z grami z tego roku za 10-15 lat.

Smuggler, z związku z pojawieniem się opowiadania w ostatnim Cd Action (swoją drogą-nieźle się z niego naśmiałem i muszę przyznać , że pomysł z zamieszczeniem go strasznie mi się spodobał :wink: ) mam pytanko czy dużo napływa opowiadań do redakcji? znaczy... czy w ogóle napływają, a jeśli tak to czy są przez Was pożądane? Bo widzisz...ehmmmm.. ja mam takie jedno...nawet dwa i z racji tego, że uważam Cie za niezłego krytyka, jak i osobę, która zajmuję się "tymi" sprawami w redakcji chciałbym byś je ocenił, tudzież pocisnął z nim jak będzie pociśnięcia warte :wink:

Tak naprawde nie oceniam takich opowiadan. Raz peklem ale mialem faze jakas, a tak to wiecie - slijcie je do np. Nowej Fantastyki, nie do mnie... chyba ze chcecie je potem w NL ujrzec? :)

Matko kochana! Kosmici porwali Smugglera! Cały dzień minął a po nim ani śladu. W sumie mamy jeszcze marzec, może poszedłeś z Garfieldem na laski? :smile:

Nie, bylem poza Wroclawiem, wyjazd sluzbowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień się kończy, czas uderzyć w kimono. Na koniec pytanko:

Co sądzisz o ogólnej dostępności broni pneumatycznej z gwintowaną lufą (wiatrówek)? Ostatnio jest cicho o wypadkach, ale swego czasu zdarzały się dość często.

Nic nie sadze, nie kreci mnie to, mialem kalasza :)

Ja miałem tantala (kal 5.45), ale nie o to tu chodzi. Nie pytałem, czy Cie to kręci, ale o Twój punkt widzenia na temat dostępności takich rzeczy. Byłeś w armii, więc wiesz czym kończyło się celowanie z broni (nawet bez magazynka) do kolegi jak trep to zobaczył :smile: No a w mojej okolicy jest kilku debili, którzy walą z wiatrówek prawie do wszystkiego, co się porusza dość wolno, żeby trafić... Wbrew pozorom wiatrówki w pełni legalne nie są takie słabiutkie. Mode, który posiadam (AirMaster 400W) jest w 100% dostępny bez zezwolenia (energia pocisku poniżej 17 dżuli), jednak przy użyciu odpowiedniej (ogólnodostępnej zresztą) amunicji podkalibrowej (plastikowa "łuska" odpowiadająca kalibrowi wiatrówki + stalowy, podkalibrowy rdzeń), można z 20 metrów przestrzelić blachę grubości 1,5 mm. No i jak widzę debila strzelającego i nie zwracającego uwagi gdzie dalej pocisk się uda, zaczyna mnie nosić. Szczególnie, gdy po podwórku chodzą dzieci. Chodziło mi właśnie o Twoje zdanie na ten temat.

Moim zdaniem ktoś się strasznie pomylił pisząc ustawę o broni i amunicji.

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z bloku raz strzelił z wiatrówki do jakiegoś dzieciaka który się bawił...a wiatrówkę dostał UWAGA!!! na przyjęcie!!!!! Szczyt głupoty...

Lepiej kupić rower, kompa a nie broń palną. Raz strzelałem z wiatrówki do butelek na polu, z dala od ludzi i pod opieką, a ten gostek łaził z tą wiatrówą po podwórku...

Serio nie kłamię!!!

Edytowano przez Zdrowy69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie drobne pytanie. Myslałem, że spytam na e-maila, ale postanowiłem tu, bo będzie szybciej... Mianowicie niedawno w szkole mieliśmy napisać przemówienie do równieśników w obojętnie jakiej sprawie. Ja napisałem o... grach :] Wiedząć, że moja nauczycielka od polskiego i klasa, to przeciwnicy tej formy spędzania wolnego czasu, na lekcji przeczytałem im bardzo długie, na ponad 3,5 strony przemówienie (limit to był max 1,5 str. :P). W pracy mojej chciałem udowodnić, że gry to nie jest zło, stworzone przez szatana itd. itp. Nauczycielka powiedziała mi, że moje dzieło to taki felieton jest i przemówienie zarazem. Pomyślałem, że zmienie go całkiem na felieton, dopisze jeszcze troche rzeczy i tego czego nie dopisałem ze względu na ograniczenia i wyśle to e-mailem CDA. Wiadomo, że w piśmie to nie wyląduje, ale np. na coverze w dziale felietonów itp. waszych ukochanych czytelników... ;) Noi chciałem wiedzieć, co sądzicie na temat najlepszego i najdłuższego wypracowania w moim życiu

Tak więc mogę, gdy wszystko zrobię, wysłać to?

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no Mr.Smuggler tez jestem ciekawy bo nie pisałeś w FAQ o tym, akurat słuchając muzyki Rockowej bardzo łatwo jest się zarazić instrumentem (Nie wliczając padziorów do GH i RB).

A tak w ogóle czytając CDA kwiecień 2010 i chyba dopiero to do mnie dotarło ( może już ktoś pytał ale ja spytam jeszcze raz) Czy Jedi powrócił do redakcji ? Bo w FAQ uznawany jest za "Nieśmiertelnego", lecz było go brak.

Nawiasem mówiąc to jak "gracie" w duecie w AR to od razu jest tak jakoś milej.

AAA i jeszcze. Jest mi trochę smutno po stracie Game Walkera. Nie dało by się coś z tym zrobić ? Chociaż przy każdej recenzji jakieś okienko z waszymi "luźnymi" komentarzami ?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...