Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Wielka szkoda, ale w latach scenowania nie byłem na tyle znany, żeby pisać z ludźmi pokroju Scorpika czy Dana. To była elita poza moim zasięgiem. Moimi największymi osiągnięciami jako swappera były kontakty z Metalem, The Knightem, Rangerem. Tak mi się przynajmniej zdaje. Jeśli kogoś nie wymieniłem, to sorki.

Czy masz może jakieś wieści odnośnie sceny Amigowej? Czy jeszcze działa? A może znasz jakieś strony, gdzie można spotkać obecnych lub byłych scenowców?

A ostatnio namierzyłem fajną stronkę. Szukałem starych dem z naszej krajowej sceny i znalazłem takie perełki jak "Welon" eXTenDa, czy "The Terminator" (Obsession?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, nie obraź sie, ale na zdjeciu grupowym ekipy CDA, wygladasz troche jak Lord Vader po zdjeciu hełmu ( o ile to ty a nie nastepna podpucha)

To komplement :)

Tak i pewnie jeszcze masz astmę?:P Ale to nie Ty. Ty wyglądasz raczej jak mistrz Yoda :). Niski, zielony, owłosiony zgredek ze sterczącymi uszami :jezyk1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty recenzujesz jakieś gry ? Ponieważ nigdy nie widziałem żadnych Twoich recenzji oprócz spolszczeń.

Nie jako Smuggler. :) Ale nawet nie pytaj pod jaka ksywka, toz nie zdradze jej...

Podejrzewam żeś Eugeniusz Siekiera !!! - A właśnie,dlaczego nie było go na zdjęciu z redakcją !? yy yyy...!? Mam dowód ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wyszedłeś najlepiej :D O ile to Ty. Grzywka rulez :] I również muszę pogratulować komentów do opowiadania. Zacytuję kolegę : "Epic :)))".

Mialem wtedy jakas faze. :wink: I tak jakos mi sie pisalo...

Czy Ty recenzujesz jakieś gry ? Ponieważ nigdy nie widziałem żadnych Twoich recenzji oprócz spolszczeń.

Nie jako Smuggler. :) Ale nawet nie pytaj pod jaka ksywka, toz nie zdradze jej...

Podejrzewam żeś Eugeniusz Siekiera !!! - A właśnie,dlaczego nie było go na zdjęciu z redakcją !? yy yyy...!? Mam dowód ;).

No masz, a ze czlowiek jest wspolpracownikiem i miesza poza Wroclawiem, to inna sprawa.

Wielka szkoda, ale w latach scenowania nie byłem na tyle znany, żeby pisać z ludźmi pokroju Scorpika czy Dana. To była elita poza moim zasięgiem. Moimi największymi osiągnięciami jako swappera były kontakty z Metalem, The Knightem, Rangerem. Tak mi się przynajmniej zdaje. Jeśli kogoś nie wymieniłem, to sorki.

Rangera kojarze. :)

Czy masz może jakieś wieści odnośnie sceny Amigowej? Czy jeszcze działa? A może znasz jakieś strony, gdzie można spotkać obecnych lub byłych scenowców?

A zyja, zyja, poguglaj pare minut i znajdziesz pare stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając waszą gazete zauważyłem kawałek że zajmiecie się dystrybucją cyfrową w cda.mam nadzieje że nie chodziło wam o dawanie pełniaków w ten właśnie sposób??

Sam jestes gazeta :P

Mogię raportować każdego, kto będzie nazywał CDA gazetą? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zabrzmi to trochę dziwnie, a nawet BARDZO DZIWNIE z mojej strony, ale gnębi mnie to już od dłuższego czasu :wink:

Otóż pytanie moje jest takie:

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować w CDA?

Czy trzeba mieć na papierku wykształcenie wyższe z dziennikarstwa? Posiadać niebywały intelekt? Być pisarzem? A może sam dobierasz Padawanów, których poddajesz próbie :wink: ?

Nie musisz odpowiadać publicznie (mogło by to się skończyć spamem przeróżnych CV na przykład), wystarczy choćby prywatna wiadomość :wink: .

Jednak jeśli jest to top secret ... no to cóż, pozostanie to pewnie jedną z wielu zagadek na które ludzkość nie potrafi znaleźć odpowiedzi. :wink:

Pozdrawiam

Skąd Ty bierzesz takie perełki jak opowiadanie z NL? :)

Z internetu :) dobrym miejscem poszukiwan sa grupy dyskusyjne typu pl.rec.fantastyka, gdzie Bardzo Poczatkujacy Autorzy zamieszczaja swoja tworczosc "do oceny".

Niedawno widziałem na forum, jak ten gostek prosi Smugglera o skomentowanie tego opowiadania. No i ma :)

Na jakim forum? I chyba dosc dawno, bo to tekst bodaj sprzed 2 lat, na smierc o nim zapomnialem i znalazlem go przy "remanentach" katalogow rozmaitych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jesteś jakby skrępowany. :)

Zibi... znaczy Smugg - spodziewałem się tutaj burzy postów żądających potwierdzenia prawdy a tu tak spokojnie...

Normalnie nie mogę ;) Gdzie Ci tropiciele spisków? Gdzie antyfani nabijający się z grzywki?

Ja na początku nie wierzyłem że to on. Myślałem że to kolejna podpucha.

Edytowano przez Zdrowy69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jesteś jakby skrępowany. :)

Zibi... znaczy Smugg - spodziewałem się tutaj burzy postów żądających potwierdzenia prawdy a tu tak spokojnie...

Normalnie nie mogę ;) Gdzie Ci tropiciele spisków? Gdzie antyfani nabijający się z grzywki?

Ja na początku nie wierzyłem że to on. Myślałem że to kolejna podpucha.

No ale nie dales sie nabrac. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładną analizę Twojej fotki i stwierdziłem że to możesz być Ty...ale nie musisz :)

A nie pomyślałeś, że to prawdziwy spisek? Co raz więcej ludzi twierdziło, że Smuggler to MacAbra. Więc "chitra" redakcja postanowiła zamętlić wam w głowie przez niby to przypadkowe skierowanie na zibiego :) Lepiej skończyć te domysły. Qunik w jednym z wywiadów powiedział, że redakcja wyjawi tajemnice przy okazji 300 numeru ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładną analizę Twojej fotki i stwierdziłem że to możesz być Ty...ale nie musisz :)

A nie pomyślałeś, że to prawdziwy spisek? Co raz więcej ludzi twierdziło, że Smuggler to MacAbra. Więc "chitra" redakcja postanowiła zamętlić wam w głowie przez niby to przypadkowe skierowanie na zibiego :) Lepiej skończyć te domysły. Qunik w jednym z wywiadów powiedział, że redakcja wyjawi tajemnice przy okazji 300 numeru ;p

To gdzieś tak w 23 roku pisma. to czekam, jeszcze tylko 9 lat:D. No chyba, że w 2012 będzie koniec świata:D, ale raczej spowodowany polskim Euro a nie kalendarzem Majów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za szczerość ale fryzjer który robił Zibiemu (albo Tobie) fryzurę powinien zostać powieszony na mocy prawa. Bez obrazy ta ocena nie jest subiektywna to tylko moje zdanie. A w ogóle fakt że to mogłeś (choć nie musiałeś) być na tym zdjęciu jest nie najgorszą wersją. W końcu co były naczelny Pan Bański robił by jeszcze w CDA. Ale zrobię coś czego nie praktykowano chyba jeszcze. Po prostu kulturalnie zapytam... Czy Zbigniew ,,Zibi' Bański i Ty Smuggler to jedna i ta sama osoba?

Edytowano przez McMumble
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu (o ile to ty :)) wyglądasz jak mój dziadek stryjeczny (Wacław) :) .

Mam wrazenie ,że mniejsza objętość cda to po części wasza wina, bo zawsze mówiliście, że przychodzi do was dużo listów i ,że jest niewielka szansa, że czyjś list trafi do AR , przez co zniechęcaliście innych do pisania mądrych listów (choćby mnie).

Edytowano przez PeterCD44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...