Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

hmmm, widze, że nie do końca zrozumiałeś moje intencje :P

W mojej wypowiedzi nie ma nawet grama marudzenia czy negatywnych intencji ^^ . Zresztą nikt nie jest doskonały więc takie stękanie i jęczenie nie ma sensu, bo jak powiedziałeś, nigdy nikomu się nie dogodzi.

Mówisz, że to będzie ich cd-action, tak jakbyście wy nie mieli z nim już żadnego związku. W takim razie czy uważasz, że pokolenie biorące np. udział w powstaniu styczniowym nie ma żadnego związku z obecną Polską, i nieformalnie nie można powiedzieć, że jest ich:P?

Ponieważ ostatnio dość aktywnie śledze wasze forum to mam jeszcze kolejne pytanko:)

Jaki z numerów cd-action, ewentualnie jeśli pamięć nie ta ( ;) ),rok , uważasz za swój najbardziej sukcesywny jeśli chodzi o prace w redakcji i jej sukcesy? Tylko prosze nie mów, że każdy, bo z tego co pamiętam lubisz ogólnikowo odpowiadać na pytania, no chyba, że ci się nie chce, co zrozumiem bez marudzenia :P

Czy bawi cię odpowiadania na pytania forumowiczów? Z tego co widze humor prawie zawsze dopisuje ;) , tak jak i zabawianie się własną tożsamością, żeby podpuścić napalonych czytelników;P

PS:Naprawde niewiele wystarczy żeby wiedzieć kim jest smuggler:P ( ale niestety mamy prawie samych leniów )

Edytowano przez Batonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mam do ciebie prośbę. Czy ten podpis który widnieje na zdjęciu zamieszczonym poniżej jest twój ? Bo jakoś to kolegom trzeba udowodnić że posiadam zdjęcie z twoim autografem >.<. Mógł byś to potwierdzić ? :)

min_zdjecie0071064b.jpg

Potwierdzam autentycznosc i fotki i podpisu.

Jest taki program telewizyjny ''Pl%s Min%s'',rozmawiają tam o gospodarce i finansach.W programie jest punkt:"To mnie dziwi".I tu moje pytanie, co Ciebie ostatnio dziwi ?I dlaczego?

Wszystko mnie nieustannie dziwi, szczerze mowiac. Stale mnie cos zaskakuje. A najbardziej to, ze jak juz mysle, ze jakies wydarzenenie to juz szczyt glupoty i glupiej sie nie da, to zaraz na drugi dzien sie okazuje, ze jak najbardziej sie da... "Myslalem, ze jestem na samym dnie, az uslyszalem pukanie od dolu".

hmmm, widze, że nie do końca zrozumiałeś moje intencje :P

Jaki z numerów cd-action, ewentualnie jeśli pamięć nie ta ( ;) ),rok , uważasz za swój najbardziej sukcesywny

Od razu zwracam uwage, ze "sukcesywny" nie oznacza cos w rodzaju "odnoszacy najlepsze sukcesy" tylko cos troszke innego. :)

jeśli chodzi o prace w redakcji i jej sukcesy?

Wiesz, ciezko to ocenic, bo zalezy na co sie patrzy. Mozna powiedziec, ze jakis numer z np. 2000 roku, gdy mielismy 200 stron, 200.000 nakladu itd. Ale to nie znaczy, ze tam byly najlepsze pelniaki.

A ktory pelniak uznac za najlepszy - czy Fallout na coverze w czasie, gdy kazdy pelniak budzil sensacje, a taki mega-hit to byl prawie jak ladowanie UFO w centrum miasta, czy tez moze np. swiatowa premiere dobrej gry (Scrapland PL)? A tekstowo - tez ciezko wybrac... Mysle, ze grudzien 2007 bylo taka sensowna wypadkowa dobrego numeru pod kazdym wzgledem (co nie oznacza ze byl najlepszy, ale ogolnie byl bardzo dobry, z tego co pamietam).

Czy bawi cię odpowiadania na pytania forumowiczów? Z tego co widze humor prawie zawsze dopisuje ;) , tak jak i zabawianie się własną tożsamością, żeby podpuścić napalonych czytelników;P

Sorry ale na te same pytnia odpowiadalem juz z 400x a do tego sa to pytania retoryczne...

PS:Naprawde niewiele wystarczy żeby wiedzieć kim jest smuggler:P ( ale niestety mamy prawie samych leniów )

To maly krok dla ludzkosci ale wielki dla tego, kto go musi wykonac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzisz ?

Commodore powraca - PCLab.pl

Nic. To jakby teraz np Hyundai wypuscil nowy model samochodu i nazwal go Syrena, czy Warszawa. Poza nazwa zadnego zwiazku z pierwowzorem i oryginalna firma. Ktos kupil prawa do nazwy i liczy na sile sentymentu do marki. Phew. :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo się z tym zwrócić więc zwracam się z tym do Ciebie. Otóż nie mam cda z recką Half Life'a 2.

Jest taka możliwość żebyście mogli zeskanowac tą reckę i wysłać e-mailem albo inaczej ?

Proszę bardzo mi na tym zależy. :rolleyes:

Edytowano przez Zdrowy69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na mój rozum redakcja po prostu przygotuje artykuł o tejże dystrybucji. Czyli weźmie pod lupę dokładnie serwisy takie jak Steam, GOG.com czy Direct2Drive.

Nie uważasz, że taki ruch ze strony CDA (dystrybucja cyfrowa pełniaków) byłby strzałem w stopę? Trochę pomyśl.

A teraz moje pytanie - czy jest szansa, że wrzucicie na Cover w następnym numerze solucję do Beowulfa z tego numeru? Solucja byłaby rzecz jasna mojego autorstwa, żaden plagiat czy coś. Po przejściu tej gry tak mnie naszło, żeby ją napisać.

Edytowano przez Lookazz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę odpowiedz, czy mogli byście przesłać mi skany?

Nie, nie mamy czasu by spelniac takie zyczenia kazdemu, a nie chcemy dzielic was na lepszych i gorszych, wiec po prostu w ogole tego nie robimy. CDA z ta recenzja za pare groszy kupisz na allegro.

A teraz moje pytanie - czy jest szansa, że wrzucicie na Cover w następnym numerze solucję do Beowulfa z tego numeru? Solucja byłaby rzecz jasna mojego autorstwa, żaden plagiat czy coś. Po przejściu tej gry tak mnie naszło, żeby ją napisać.

Czemu nie :) Slij :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...