Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Drogi Smugglerze jeśli już to pytanie było to sorki, ale jakie są twoje odczucia odnośnie książki Wojciecha Cejrowskiego "Gringo wśród Dzikich Plemion"? Osobiście bardziej przypadła mi do gustu "Rio Anaconda" choć w "Gringo..." było parę fajnych momentów np. polscy misjonarze czy Mormoni.

Acha Garfield rządzi!!!! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musieliśmy w szkole przeczytać "Gringo wśród Dzikich Plemion", ale ja uważam że książka jest średnia.

Wiedźmin Sapkowskiego lepszy ( o lata świetlne ) :)

Jaki jest sens porownywania CALKOWICIE roznych ksiazek? To jakbys mowil o wyzszosci lodowki nad winda.

Zeby byla jasnosc - nie CIERPIE Cejrowskiego za jego poglady, jako czlowiek wydaje mi sie malo sympatyczny. Ale "Boso przez swiat" i jego ksiazki ogladam i czytam z przyjemnoscia.

Lubisz Dr. House?

WOle prof. HipHopa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dajecie bany za przekleństwa? Ma na myśli, że jak napiszę np. o ku%* , ja pier^&*%&^ , ty je%&*ny ch%^*&ju to jest ban. Nie rozumiem. Dajecie bany nawet kiedy sam ocenzuruje. Co za różnica czy sam ocenzuruje czy beżie wasze "beep". Każdy i tak wie o co be.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dajecie bany za przekleństwa? Ma na myśli, że jak napiszę np. o ku%* , ja pier^&*%&^ , ty je%&*ny ch%^*&ju to jest ban. Nie rozumiem. Dajecie bany nawet kiedy sam ocenzuruje. Co za różnica czy sam ocenzuruje czy beżie wasze "beep". Każdy i tak wie o co be.

Ordnung muss Sein.

Jest w regulaminie ze to "be"? No to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wiem że troszkę przesadziłem z tym porównaniem, ale nie lubię zbytnio książek a Wiedźmin mi się podobał :P

Dlaczego niektóre swoje zdjęcia z działu "fotosmuggler" obramowujesz ramką ? To troszkę dziwnie wygląda. Ale ogólnie są fajne. Jakim aparatem robisz fotki ? Też mam cyfrówkę ale nie mogę złapać ostrości i zdjęcia jakoś mi nie wychodzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie -kto wymyslil ten zart na prima aprilis ze 'zhaxowanym' forum actionum? Jak zobaczylem napis to naprawde uwierzylem, ale zaraz po tem przypomnialem sobie o dzisiejszym dniu i zauwazylem podobne 'informacje' na innych serwisach.:D Prawie sie dalem nabrac cwaniaczki.:D

Edytowano przez Professor00179
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się nawet podoba ten napis Grupa: H4ck3r5 pod avatarem czy jakoś tak.

Ale jakoś po 15 min wymyślania pytań, wpadł mi tylko pomysł z pytaniem czy umieścicie w następnym AR listy od antyfanów?? bo maja dziwne teksty i śmieszne.

Edytowano przez Barto1514
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niezły żart z tym zhackowaniem, bo gdyby byli to prawdziwi hackerzy, tozablokowaliby forum, zeby nie dało się nic robic, no chyba ze byliby to dobrzy hackerzy :).

Mam takie nietypowe pytanie. Jaki masz kolor ścian w swoim pokoju/sypialni? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dajecie bany za przekleństwa? Ma na myśli, że jak napiszę np. o ku%* , ja pier^&*%&^ , ty je%&*ny ch%^*&ju to jest ban. Nie rozumiem. Dajecie bany nawet kiedy sam ocenzuruje. Co za różnica czy sam ocenzuruje czy beżie wasze "beep". Każdy i tak wie o co be.

Ordnung muss Sein.

Jest w regulaminie ze to "be"? No to...

Eee... Słucham?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile mnie zamurowało ... CDA shakowane??!!, potem powoli przenoszę wzrok na kalendarz... I wszytko jasne!! :D. A teraz dość nietypowe pytanie, czy ktos kiedys włamał sie do redakcji?? Nie chodzi tu raczej o CormaC'a który wchodzi do redakcji przez okno :P, ale o złodzieja

Pare razy shackowali nam strone, a wiele lat temu zlodzieje wyniesli praktycznie wszystkie kompy z redakcji... serio. Policja dupnela ich w tym samym dniu i odzyskalismy sprzet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektóre swoje zdjęcia z działu "fotosmuggler" obramowujesz ramką ? To troszkę dziwnie wygląda. Ale ogólnie są fajne. Jakim aparatem robisz fotki ? Też mam cyfrówkę ale nie mogę złapać ostrości i zdjęcia jakoś mi nie wychodzą :)

Odpowiesz ? Może coś byś mi doradził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektóre swoje zdjęcia z działu "fotosmuggler" obramowujesz ramką ? To troszkę dziwnie wygląda. Ale ogólnie są fajne. Jakim aparatem robisz fotki ? Też mam cyfrówkę ale nie mogę złapać ostrości i zdjęcia jakoś mi nie wychodzą :)

Odpowiesz ? Może coś byś mi doradził :)

Nie sądzisz, że troszke sie naprzykrzasz?? :P

Przez chwile mnie zamurowało ... CDA shakowane??!!, potem powoli przenoszę wzrok na kalendarz... I wszytko jasne!! :D. A teraz dość nietypowe pytanie, czy ktos kiedys włamał sie do redakcji?? Nie chodzi tu raczej o CormaC'a który wchodzi do redakcji przez okno :P, ale o złodzieja

Pare razy shackowali nam strone, a wiele lat temu zlodzieje wyniesli praktycznie wszystkie kompy z redakcji... serio. Policja dupnela ich w tym samym dniu i odzyskalismy sprzet.

no to mieliście sporo szczęścia (i my), ponieważ, pewnie przez 2-3 miechy nie byłoby CDA

Edytowano przez XarodziejCDA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było, może i setki tysięcy razy... Ale z racji że innowacje zostawiam na e-mail do AR (którego lepiej szybko napiszę bo treść już powoli mi się zapomina... znów ^_^) to napiszę tutaj.

Smuggler ew. władco lodów waniliowych (pamiętam, pamiętam, AR z któregoś numeru...) jakie to jest uczucie, być guru takiej wielkiej społeczności? Tak w ogóle jakie to jest uczucie gdy czyta Cię niemal że cała Polska i kiedy większość Polaków myśląc o Tobie ma w głowie jakieś... silne uczucia i nie może przestać o Tobie myśleć (negatywnie czy nie, anty-fani przecież też tylko Smuggler i Smuggler.. czasami myślę "Czy to nie spisek?")?

Nie wiem jak Ty (choć się domyślam :D) ale ja czułbym... dumę. W końcu jakby nie patrzeć jesteś największą, najbardziej znaną, najinteligentniejszą istotą ludzką dla wielu ale to wielu ludzi :D.

[p.s. jeśli przytoczysz tu jakąś starą odpowiedź na te pytanie to, hehe, uznam Twoją wyższość po raz następny :D]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...