Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smugglerze !

Wyjaśnij mi dlaczego napadasz na bezbronne dzieci! Mam na myśli twoje komentarze do 1 rozdziału "Age Of Darkness" napisanego przez zapewne 9 - 11 letniego chłopczyka, mażącego o sławie pokroju Andrzeja Sapkowskiego. Prawdę mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio przy czytaniu "na luzie" spadłem z krzesła i zżarłem połowę podłogi, jednak twoje postępowanie jest nie na miejscu!

Wystawil sam swoja tworczosc do oceny na forum. Ja ukrylem jego namiary, zeby nie robic mu obciachu publicznie. I tyle.

Masz zupełną rację co do trunków, a żubrówka faktycznie jest cacy. Jeśli masz ochotę, mogę wysłać do redakcji trochę owej trawy "do samodzielnego montażu" w alkoholu. Moja matula pakuje ją dla takiej jednej firmy zielarskiej z Podlasia. Nie napiszę jakiej, bo to będzie reklama :smile: . Jeśli Cię to interesuje - napisz w poście. I pytanko:

byłeś w wojsku?

byles, byles :/ cale dwa lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata sa tajne.

Dawniej służyło się po kilka lat - np. mój tata był 3. A Ty ile lat byłeś w wojsku ? :)

To tez pozwala mniej wiecej okreslic czas sluzby :) Niezla proba, ale nie ze mna te numery, Brunner. :)

byles, byles cale dwa lata.

A mi to nie chciałeś powiedzieć :wink: Skoro służyłeś 2 lata to ja obstawiam, że służyłeś w drugiej połowie lat '80 a dokładniej '89?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata sa tajne.

Dawniej służyło się po kilka lat - np. mój tata był 3. A Ty ile lat byłeś w wojsku ? :)

To tez pozwala mniej wiecej okreslic czas sluzby :) Niezla proba, ale nie ze mna te numery, Brunner. :)

byles, byles cale dwa lata.

A mi to nie chciałeś powiedzieć :wink: Skoro służyłeś 2 lata to ja obstawiam, że służyłeś w drugiej połowie lat '80 a dokładniej '89?

Sie wygadalem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiemy, że masz ok 40 lat. :)

A dokładnie 42 lat.

Hmm z resztą, mógłby też służyć na początku lat '90.

Przynajmniej znamy już mniej więcej wiek Smugga, ale co to nam daje? Satyswakcję? Nie wiem. To nie ma znaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie odpowiedziałeś mi co z trawą (bez głupich skojarzeń :smile: ). Ponawiam pytanie:

Wysłać Wam do redakcji trochę żubrówki?

Mam tego na chacie kilkanaście kilogramów. Można z tego zrobić niezłe jeziorko trunku. :smile:

A co do armii, ja spędziłem w niej only 15 miesięcy, ale był to chyba najlepszy okres w moim życiu. 15 miechów wczasów na mazurach (w Giżycku) spędzonych przed komputerem. szybkie pisanie na kompie przydaje się nie tylko swappując na scenie :smile: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o WWWeekendow'e konkursy. 2 pierwsze miejsca użytkownicy otrzymują od innych , głosujących na nich lub na innych , użytkowników ,

a trzecie miejsce przyznaje redakcja. Chodzi mi o to , kto ma decydujący głos , jeżeli chodzi o to zaszczytne 3'cie miejsce , czy jednak wspólnie je ustalacie ,

poprzes np. plebiscyt wewnątrz redakcyjny , czy cuś ??

----------------------------------------------------------------------------------------

15oh5ori_userbar1.jpg35525.gif

22193.png31357.png

ps. Ja jak inni , w.w. użytkownicy nie jestem zbyt ciekaw twej tożsamości .

ps2. Jak było w woju ??

Edytowano przez Kubuspro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie odpowiedziałeś mi co z trawą (bez głupich skojarzeń :smile: ). Ponawiam pytanie:

Wysłać Wam do redakcji trochę żubrówki?

Mam tego na chacie kilkanaście kilogramów. Można z tego zrobić niezłe jeziorko trunku. :smile:

Nie. leniwy jestem :)

A co do armii, ja spędziłem w niej only 15 miesięcy, ale był to chyba najlepszy okres w moim życiu. 15 miechów wczasów na mazurach (w Giżycku) spędzonych przed komputerem. szybkie pisanie na kompie przydaje się nie tylko swappując na scenie :smile: ...

Fuksiarz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odczytałem priv wiadomość od naszego forumowego "kolegi" - zabijaxa :smile: . Wynika z niej, że "jestem Twoim przydupasem" - sorki za wulgaryzm, ale chciałem to zacytować. Czy wiążą się z tym jakieś przywileje, bo nie wiem czy ma się cieszyć, czy płakać :huh: . Może dostanę jakieś zdjęcie prezesa odciśnięte w betonie, pochwałę wzrokową, albo jakieś inne tałatajstwo? Albo choć czekoladę lub pomarańczę. Jak za komuny :smile: ...

No a co do żubrówki, to faktycznie jesteś leniwy. Nie chce Ci się nawet wepchnąć źdźbła trawy do butelki czystej... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie to, skąd bierzesz już od tylu lat siłę i chęci do prowadzenia Action Redaction. Dlatego też zapytam... Czy Cię to już powoli nie zaczyna nużyć ?

Nuzy mnie tylko pytanie o to, czy mnie to nuzy...

Właśnie odczytałem priv wiadomość od naszego forumowego "kolegi" - zabijaxa :smile: . Wynika z niej, że "jestem Twoim przydupasem" - sorki za wulgaryzm, ale chciałem to zacytować. Czy wiążą się z tym jakieś przywileje, bo nie wiem czy ma się cieszyć, czy płakać :huh: . Może dostanę jakieś zdjęcie prezesa odciśnięte w betonie, pochwałę wzrokową, albo jakieś inne tałatajstwo? Albo choć czekoladę lub pomarańczę. Jak za komuny :smile: ...

No a co do żubrówki, to faktycznie jesteś leniwy. Nie chce Ci się nawet wepchnąć źdźbła trawy do butelki czystej... :smile:

W koncu moim idolm jest Garfield, ktory podniosl lenistwo do rangi sztuki :)

Bycie moim przydupasem to zaszcyzt, za ktory sie wnosi oplate licencyjna w wysokosci 800 zl miesiecznie.

Dobrze, ze kolega zabijax to mi ujawnil, wyplace mu za to odpowiednia premie w formie dodatkowego 30 dniowego urlopu od forum za owe odkrycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...