Jump to content

paweł125

Forumowicze
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paweł125

 1. Numer całkiem niezły. Dobre pełniaki, duży ładny plakat, kilka ciekawych rezencji. Jednak mimo wszystko brakuje mi mini felietonów, Magazynu prawie kulturalnego, oraz konfiguratora. Te kilka elementów za które lubiłem Cd-action wyleciało sobie od tak z pisma. Najbardziej dziwi mnie mimo wszystko to, że Magazyn wyleciał z powodu jakiejś ankiety, która odbyła się kilka miesięcy temu (Ja w każdym razie o niej nie wiedziałem i nie uczestniczyłem w niej). Co ciekawe w Action Redaction Smuggler broni czytelnictwa książek, a tu zwyczajnie uległ, wydaje mi się że recki miały na celu zachęcać do czytania. Skoro piszesz,że tego działu jest żal tobie i reszcie redakcji, może warto przenieść go, przynajmniej na cover. Ci z czytelników, którym też brakuje tego działu napewno go przeczytają. Felietony i konfigurator też byłyby znów mile widziane, przynajmniej przezemnie.
 2. A czemu? Nie sądze by redaktorzy nagle przestali czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki. Mi sie w każdym razie ten dział podobał, zwrócilem dzięki niemu uwage na kilka dobrych, ciekawych książek. Tak więc, może wróci w następnych numerach?
 3. Czy w nastepnym numerze będzie Magazyn prawie kulturalny? Jak nie spojrzeć, nie było go od kilku numerów.
 4. Co sądzisz o zespole Them Crooked Vultures i ich pierwszej płycie o tej samej nazwie.
 5. Oto moja brama chaosu - księżyc. Próba zrobienia mu zdjęcia , za pomocą trybu nocnego doprowadziła do powstania tego co widać. Świetliste postacie pod nim, powstały z latarnii.
 6. Czy Mac Abra widział już rezencję swojej książki. A jeżeli tak, jak skomentował wasz Prima aprillisowy żart.
 7. -Co tak drogo! Grrr... Uprzedzam! Jestem grożniejszy nawet od człowieka w kapeluszu ! -A jest wersja kolekcjonerska ? - Nie patrz na mnie tym błagalnym wzrokiem , bo jeszcze coś kupię! -Phi! Nie masz nawet Wiedźmina na PS3?!
 8. Kilka propozycji - Dzień dobry panu. Smuggler CDA, dokumencik proszę. - Ale drogo! Co za czasy? Chyba przeżucę się na torrenty. - Wie pan? Też by mi było łyso gdybym chciał pięć złotych za nowość.
 9. Odnośnie pudełek wróciłbym do tych starych i mniejszych. Jednak jeśli jest to niemożliwe, dobrze by było gdyby nowe, większe pudełka były tak samo wytrzymałe co stare ( wykonane z takiej samej grubości plastiku).
 10. Przychodzi 0,3 baby do lekarza. -A gdzie reszta pyta się lekarz. Baba wyciąga krótkofalówkę i mówi. -0,7 zgłoś się. Baba umarła i nie przyłodzi jużdo lekarza, więc lekarzudaje się nad jej grób. iI słyszy zduszony głos: - Panie doktorze, ma pan coś na robaki. W Zakopanem miał się odbyć mecz bokserski Polska-USA. Stany wystawiły Tysona, a Polska Gołotę. Jednak tuż przed walką złamał ręke i na gwałt potrzebny jest jakiś bokser, aby uniknąć kompromitacji. Trener wyskoczył na Krupówki i zobaczyl wielkiego górala . Podchodzi do niego i pyta: -Baco, chcecie zarobić sto dolarów? -No chce - odparł baca. Trener wziąl go do szatni, dał spodenki, rękawice i mówi: - Baco, wyjdźcie na ring, zasłońcie się rękawicami i stójcie. Jak przetrzymacie pierwszą rundę, dostaniecie pieniądze. Baqca wyszedł Tyson go poobijał, ale baca przetrzymał. No to trener mówi: - Jak przetrzymacie drugą rundę, dostaniecie tysiąc dolarów. Baca wyszedł Tyson go już mocno poobijał, ale baca przetrzymał. Trener zachwycony mówi: - Baco, jak przetrzymacie trzecią rundę to dostaniecie dziesięć tysięcy dolarów! Baca wyszedł, ale już ledwo zszedł po tej rundzie. A trener do niego: - Sluchajcie baco, jak wytrzymacie czwartą... A baca: - Nie wytrzymam, przywalę pieronowi! Ojciec ciągle straszył synka: "Jeszcze raz nie zjesz owsianki, a powiem policji". " Jeszcze raz zobaczę dziury w spodniach, pójdę na policję" Mały Jaś ma tego dość . Zjawia się pewnego dnia na komisariacie i pyta; - Czy b tu mój tata? - A oco chodzi? - Czy skarżył, że rozdarłem spodnie? Policjant jest trocę zdziwiony, ale po chwili zorientował się o co chodzi i mówo z usmiechem: - Tak, twój tato byl tutaj. - W takim razie ja panu też coś powiem : mój tata w nocy pędzi bimber w piwnicy! Polak, NIeniec, Rusek i Murzyn płyną na tratwie. nagle Polak mówi: - Jest nas za dużo na tej tratwie. Wyrzućmy Murzyna! A Niemiec na to : - To nie fair! Mam lepszy pomysł, ja będę zadawał pytania. Kto nie odpowie - won z tratwy! Jako pierwszy Polak. - Wktórym roku spadła bomba na Hiroszimę? Polak mysli... - W 1945 - dobrze zostajesz Drugi rusek -A ile zginęło ludzi? Rusek mysli... - 60 tysięcy. Niemiec: - Dobrze zostajesz. Teraz kolej na murzyna. Niemiec: - Murzyn podawaj nazwiska. Jaś praktykuje u fryzjera, a szef jest ostry. Przychodzi klient, siada na fotelu, a szef mówi do Jasia: - Masz pana elegancko ogolić, a jak zatniesz, to dostaniesz w łeb. Jaś drżącymi rękami zabiera się do klienta. Goli,goli... i ciach! Krew się leje. Szef wkurzony podbiega i trzask! Jasia w oko. Ponieważ klient dał się udobruchać, Jasio kończy robotę Goli..., goli... i ciach. Znowu zaciął klienta. Szef już podbiega, zamierza się... ale Jasiu nauczony doświadczeniem robi unik i tym razem obrywa klient. Szef przeprasza, kaja się, klient znowu przebacza. Jasio kończy robotę. Goli...goli... i ciach! Tym razem całe ucho spadlo na podłogę. Jasio patrzy przestraszony, po czym szepce do klienta: - Panie, kopnij pan to ucho pod szafkę bo, szef nas pozabija.
 11. Obejrzałem właśnie filmy kominka i muszę przyznać, że są naprawde niezłe. A najlepsze według mnie są z Fallout 3 i Far Cry.
 12. Ja też nie jestem fanem gier tego gatunku. Ale mam nadzieje, że Techland wyda dobrą grę ,która odniesie sukces w kraju i za granicą.
×
×
 • Create New...