Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No jak? Zwyczajnie. :) mam fotografie jako odskocznie od codziennosci, mam pelny barek, duzo dobrej muzy w zbiorach, fajne ksiazki, rower etc. W zaleznosci od dnia uzywa sie czegos :)

Wiesz, w moim przypadku to nie jest takie proste. Wracam z pracy o 15 - 15.30 i mam na głowie dwójkę rozszalałych ze szczęścia dzieci. Moja żona pracuje prawie codziennie do 18 i wraca jeszcze bardziej padła ode mnie. No więc dzieciaki cała swoją energię wyładowują na mnie. Trzeba je nakarmić, zabawić, młodsze przewinąć (moja niańka wieje zanim zdążę dobrze zamknąć drzwi wejściowe). Na odstresowanie nie mam zbytnio czasu, mimo tego, że mogę powędkować 20m od domu, a w garażu mam fajnego quada i motor. Dobrze, że barek też w miarę zaopatrzony...

Co mi w związku z tym możesz poradzić? Jak z tym nie zwariować? Bardzo kocham moje dzieci, ale potrafią czasem wykończyć fizycznie i psychicznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, czy słuchasz Dżemu? ;)

Jakos nie moge poczuc - bluesa...

Czy pisałeś artykuły dla innych magazynów?

Magazyn AMiga, Commodore & Amiga, Computer Studio, raz mi sie zdarzylo napisac do SGK, mialem pisac do Amigowca ale akurat padl :) -> wszystko przed rozpoczeciem wspolpracy z CDA.

No jak? Zwyczajnie. :) mam fotografie jako odskocznie od codziennosci, mam pelny barek, duzo dobrej muzy w zbiorach, fajne ksiazki, rower etc. W zaleznosci od dnia uzywa sie czegos :)

Wiesz, w moim przypadku to nie jest takie proste. Wracam z pracy o 15 - 15.30 i mam na głowie dwójkę rozszalałych ze szczęścia dzieci. Moja żona pracuje prawie codziennie do 18 i wraca jeszcze bardziej padła ode mnie. No więc dzieciaki cała swoją energię wyładowują na mnie. Trzeba je nakarmić, zabawić, młodsze przewinąć (moja niańka wieje zanim zdążę dobrze zamknąć drzwi wejściowe). Na odstresowanie nie mam zbytnio czasu, mimo tego, że mogę powędkować 20m od domu, a w garażu mam fajnego quada i motor. Dobrze, że barek też w miarę zaopatrzony...

Co mi w związku z tym możesz poradzić? Jak z tym nie zwariować? Bardzo kocham moje dzieci, ale potrafią czasem wykończyć fizycznie i psychicznie...

Miec nadzieje. One dorastaja. No i czasme sie umowic z zona - dzis ty masz wolne, idz se do kina/kolezanek/kosmeczyczki itd. a ja sie zajme dziecmi. A kiedys - odwrotnie. Po prostu czlowiek MUSI miec swoje 5 minut w dobie, kiedy jest sam i tylko dla siebie. Mozna dziadkom je podrzucic na chocby 1 sobote w miesiacu etc. Mozna umowic sie ze znajomymi na takie 'weekendowe przedszkole', ze oni sie zajmuja cala gromadka, a wy macie dzien dla siebie - a potem rewanz. No i mozna malo spac. Akurat u mnie to tak troszke niechcacy - mam problemy ze snem (ostatnio mniejsze) i aktywna doba miala dla mnie jakies 19-20 godzin...

Co sądzisz o tej mojej blogowej inicjatywie?

Tej tutaj.

Wiem, że kiedyś byłeś i zdaje się, że nawet zagłosowałeś.

PS: To NIE jest reklama - naprawdę zależy mi na twojej opinii. :smile:

Fajna zabawa, choc bez sensu, bo jesli nawet milion osob uzna, ze najlepszym utworem rockowym jest X, a ja bede wolal Y...? :) Albo co mi da, ze milion osob mysli tak samo jak ja? Ja nigdy nie lubilem serio klasyfikowac, szeregowac i porownywac czegokolwiek.

Byłeś na koncercie Rammstein w Łodzi ?

Nie, dawno juz nie bylem na zadnym uczciwtn koncercie :/ zeby choc we Wrocku byl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chociaż pierwsza litera ksywki? :)

Mam pewną uwagę co do twoich reakcji na niektóre głupawe listy w AR. Coraz rzadziej wyśmiewasz/mieszasz z błotem autorów głupich listów.

Stałeś się poważniejszy i dlatego coraz rzadziej zaglądam w ten dział. Co się stało ? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miec nadzieje. One dorastaja. No i czasme sie umowic z zona - dzis ty masz wolne, idz se do kina/kolezanek/kosmeczyczki itd. a ja sie zajme dziecmi. A kiedys - odwrotnie. Po prostu czlowiek MUSI miec swoje 5 minut w dobie, kiedy jest sam i tylko dla siebie. Mozna dziadkom je podrzucic na chocby 1 sobote w miesiacu etc. Mozna umowic sie ze znajomymi na takie 'weekendowe przedszkole', ze oni sie zajmuja cala gromadka, a wy macie dzien dla siebie - a potem rewanz. No i mozna malo spac. Akurat u mnie to tak troszke niechcacy - mam problemy ze snem (ostatnio mniejsze) i aktywna doba miala dla mnie jakies 19-20 godzin...

Poniekąd masz rację. Dla chcącego nic trudnego i od biedy można sobie jakoś tę chwilkę czasu wygospodarować. Ja co prawda problemów ze snem nie mam, ale wystarcza mi te 5-6 godzin snu, więc zarywam nocki siedząc przy kompie. To mnie odstresowuje po całym porąbanym dniu. Na moje szczęście moja żona jest śpiochem i chodzi spać z kurami, ewentualnie ogląda jakieś z deka debilne programy na TVN Style.

A co do "weekendowego przedszkola" lub opieki znajomych nad dziećmi to wszystko fajnie, ale Ty ich nie znasz (mają 1,5 i 5 lat). Na Twoje szczęście... hehehe.... Mają tak ciekawe pomysły (po tatusiu podobno...), że normalnie żal mi ich kolegów z którymi się spotykają i bawią. Dokładniej to oni bawią się kolegami... A najlepszą zabawą dla nich jest granie w Redneck Kentucky. Starszy strzela z dubeltówki, a młodszy stoi obok, wciska Ctrl i wali kurki z kopa... No comment... Ale dzięki za dobre rady.

Na koniec pytanko: masz może jeszcze jakiś kontakt z ludźmi ze sceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chociaż pierwsza litera ksywki? :)

Mam pewną uwagę co do twoich reakcji na niektóre głupawe listy w AR. Coraz rzadziej wyśmiewasz/mieszasz z błotem autorów głupich listów.

Stałeś się poważniejszy i dlatego coraz rzadziej zaglądam w ten dział. Co się stało ? :huh:

Moze to, ze nie ma takich listow? A jesli zagladasz do AR po to, zeby zobaczyc jak "mieszam z blotem" i tylko po to, to moze faktycznie lepiej tam nie zagladaj...

Na koniec pytanko: masz może jeszcze jakiś kontakt z ludźmi ze sceny?

Z paroma starymi znajomymi, ale to raczej towarzysko, nie scenowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List jeden posłałem wczoraj :P Mam nadzieję, że napisałem coś mądrego i ludzie zaczną pisać więcej listów. Przecież Tobie się należy jeszcze jedna strona :D No i Smuggler też się starzeje i poważnieje. No i czy Ty byś nie zaczął (po tylu latach czytania praktycznie tego samego) wszystkich wyśmiewać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM''

Nie wiedziałem gdzie się zwrócić na tym forum więc zwracam się tutaj z moim pytaniem,ale może na początek się przedstawię. JESTEM ,, $AVA_ON '' i jestem jednym z administratorów FACTOR-GAMERS jest to jeden z największych obecnie multigamingow. Nie licząc tego że zajmujemy się tylko grą dajemy też dla graczy NEWSY i teraz PROBLEM jest taki , iż zauważyłem że jedna osoba daje od was prosto aktualności [dokladnie takie same jak u was .Kiedy zapytałem tą osobe stwierdziła iż pisała do was @ i w wiadomości zwrotnej dostała od was pozwolenie..

NIE CHCEMY żądnego plagiatu ani kradzieży wiec pytam gdzie moge sprawdzic czy to jest prawda i potwierdzić to co ta osoba mi powiedziała. lub czy moge dostać jakiś kontakt aby o tym porozmawiac i to wyjaśnic

dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ADMIN factor_gamers.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, zebysmy KOMUKOLWIEK udzielali pozwolenia na wykorzystywanie naszych "newsow"... :huh: A juz w ogole na przepisywanie zdanie w zdanie EKSKLUZYWNYCH materialow (nawet jesli podaje zrodlo). Tak ze wyprostujcie tego pana a teksty lepiej usuncie, zanim sie dym narobi. A jesli gosc twierdzi, ze ma pozwolenie - to niech zdradzi od kogo, bo u nas nikt sie nie przyznaje by takowego udzielal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zabrzmi to trochę dziwnie, a nawet BARDZO DZIWNIE z mojej strony, ale gnębi mnie to już od dłuższego czasu :wink:

Otóż pytanie moje jest takie:

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować w CDA?

Czy trzeba mieć na papierku wykształcenie wyższe z dziennikarstwa? Posiadać niebywały intelekt? Być pisarzem? A może sam dobierasz Padawanów, których poddajesz próbie :wink: ?

Nie musisz odpowiadać publicznie (mogło by to się skończyć spamem przeróżnych CV na przykład), wystarczy choćby prywatna wiadomość :wink: .

Jednak jeśli jest to top secret ... no to cóż, pozostanie to pewnie jedną z wielu zagadek na które ludzkość nie potrafi znaleźć odpowiedzi. :wink:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec pytanko: masz może jeszcze jakiś kontakt z ludźmi ze sceny?

Z paroma starymi znajomymi, ale to raczej towarzysko, nie scenowo.

Jakbyś mógł, napisz mi ich scenowe ksywki. Może kogoś znam. Chciałbym odnowić trochę starych znajomości ze sceny. Też w celach towarzyskich. A może oni znają kogoś kogo szukam? Znałem kupę ludzi i niektórzy byli naprawdę fajnymi kumplami z którymi nastukało się trochę w CEDzie. A potem przez armię wszystko się po....(piiii). Z góry wielkie dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec pytanko: masz może jeszcze jakiś kontakt z ludźmi ze sceny?

Z paroma starymi znajomymi, ale to raczej towarzysko, nie scenowo.

Jakbyś mógł, napisz mi ich scenowe ksywki. Może kogoś znam. Chciałbym odnowić trochę starych znajomości ze sceny. Też w celach towarzyskich. A może oni znają kogoś kogo szukam? Znałem kupę ludzi i niektórzy byli naprawdę fajnymi kumplami z którymi nastukało się trochę w CEDzie. A potem przez armię wszystko się po....(piiii). Z góry wielkie dzięki!

Scorpik, Dan, etc. wroclawska ekipa

Świetne komentarze do tego "opowiadania" ;] Tak się uśmiałem, że aż musiałem tu wejść i pogratulować ;]

A dzieki :)

Być może zabrzmi to trochę dziwnie, a nawet BARDZO DZIWNIE z mojej strony, ale gnębi mnie to już od dłuższego czasu :wink:

Otóż pytanie moje jest takie:

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować w CDA?

Czy trzeba mieć na papierku wykształcenie wyższe z dziennikarstwa? Posiadać niebywały intelekt? Być pisarzem? A może sam dobierasz Padawanów, których poddajesz próbie :wink: ?

Nie musisz odpowiadać publicznie (mogło by to się skończyć spamem przeróżnych CV na przykład), wystarczy choćby prywatna wiadomość :wink: .

Jednak jeśli jest to top secret ... no to cóż, pozostanie to pewnie jedną z wielu zagadek na które ludzkość nie potrafi znaleźć odpowiedzi. :wink:

Pozdrawiam

Papierek jest dobry w toalecie :) u nas licza sie UMIEJETNOSCI. Co oznacza, ze jak jestes dobry to mamy gdzies czy masz papierek, jak jestes do bani to i papier z Oxfordu tego nie zmieni. Co jednak nie oznacza "to olac nauke!" :), gdyz studia (dowolne!) moze nie naucza cie dobrze pisac, ale na pewno dadza duzo wiedzy,a kierunkowe (np. dziennikarstwo) podszlifuja warsztat etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...