Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Naszło mnie dziś na wspominki i pokopałem trochę w swoim archiwum. Odkopałem ofcoz Fat Agnusa (mam cały komplet) i sobie troszkę poczytałem. Więc jeśli to nie tajemnica:

Jaką ksywkę miałeś pisząc do niego teksty?

To chyba oczywista oczywistosc, mister. Parafrazujac pewnego krola "Fat Agnus - c'est moi". :tongue:

A co do tych polskich egzotycznych dań, to czy lubiszą wątróbkę? No ja jak spróbowałem kiedyś to normalnie jak biorę to do ust to od razu odruchy wymiotne mam. Poprostu nie da sie przełknąć tego. A co do czerniny- da się zjeść, a jeszcze z tych klimatów to lubisz czarne? Też z krwi:D

Nienawidze smaku i zapachu watrobki. Traumatyczne wspomnienia z dziecinstwa. :) Probowalem ale po prostu mnie od tego odrzuca i mam autentyczne mdlosci jak to probuje jesc.

Zabrałem się po czasie za Suworowa. Kiedyś tam Akwarium, obecnie Specnaz, a w kolejce czeka Lodołamacz i Dzień M. Co jeszcze polecasz tego autora lub ew czego nie polecasz?

W sumie wszystko, bo nie ma ewidentnych wpadek. Nawet ksiazki typowo sensacyjne (Kontrola...) sa bardzo fajne, bo mocno osadzone w "stalinowskich" realiach i z pazurem. Co prawda IMO ostatnio troszke sie "rozmyl" gdyz to, co kiedys omawial w 1 ksiazce teraz rozbija na 4 i czasem zaczyna przynudzac albo sie powtarzac ale w sumie i tak czyta sie go swietnie.

Smuggler dzięki że mi na pytanie odpowiedziałeś :)

Niezamaco. Ale jakbys zadal pytanie w watku "do Smugglera" bardziej zwiazane z tematem, to pewnie doczekalbys sie odpowiedzi. Jak dzwonisz na pogotwie zeby sie zapytac jaka knajpke by mogli polecic to sie nie dziw...

Kiedy pełna zapowiedź numeru?

Dzisiaj? Jeśli tak to o której?

Od dobrej pol godziny na kazdym forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry: LUDZIE! Dlaczego nie potraficie uszanować czyjejś prywatności? Czy tak ciężko zrozumieć, że ktoś nie chce ujawniać całemu porąbanemu światu i wszystkim naokoło kim jest w realu? Biorąc pod uwagę ilu "ciekawych" ludzi pisze maile do CDA anonimowość Smugglera odpowiadającego nie zawsze miło na te maile, wcale nie dziwi. Dajcie sobie wreszcie siana z tymi domysłami i spekulacjami.

Smuggler, nie męczy Cie jeszcze ta ciągła nagonka na Twoją prawdziwą tożsamość?

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry: LUDZIE! Dlaczego nie potraficie uszanować czyjejś prywatności? Czy tak ciężko zrozumieć, że ktoś nie chce ujawniać całemu porąbanemu światu i wszystkim naokoło kim jest w realu? Biorąc pod uwagę ilu "ciekawych" ludzi pisze maile do CDA anonimowość Smugglera odpowiadającego nie zawsze miło na te maile, wcale nie dziwi. Dajcie sobie wreszcie siana z tymi domysłami i spekulacjami.

Smuggler, nie męczy Cie jeszcze ta ciągła nagonka na Twoją prawdziwą tożsamość?

He, kazdy malolat tutaj zaraz po odkryciu, ze siusiak nie tylko siusiania sluzy musi tez zdemaskowac Smugglera. Inaczej czuje sie taki... niedorosly. :)

A mnie to wali...

Zawsze pytam takich kolesi - co ci dalo, ze dowiedziales sie, iz swiety Mikolaj to przebrany tata/wujek/dziadek? Twoje zycie stalo sie lepsze? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze postać Smugglera, została zdemaskowana i to tyle czasu temu. Do niedawno myślałem, ze Smuggler to postać fikcyjna, w tym sersie, ze po prostu nie istnieje. A tu teraz takie -zaskoczenie?-

Usuwam wiec mój poprzedni post. Smuggler to legendarna postać, i szkoda, ze tak wyszło.

Po co ta "agresja" czy szyderczość od razu? Chyba sam wiesz ile osób chciało to wiedzieć, i ile osób cięgle nie wie. Trochę głupio mi z tym, ze już to wiem ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fatku miałeś inną ksywkę.

Dlaczego ją zmieniłeś? Były jakieś konkretne powody?

Dluga historia. :) Ksywke te zreszta ciagle mam, w redakcji przeciez nikt do mnie "Smuggler" nie wola z przyczyn oczywistych. :)

Szkoda, ze postać Smugglera, została zdemaskowana i to tyle czasu temu.

Tak ci sie tylko wydaje, misiaczku.

Do niedawno myślałem, ze Smuggler to postać fikcyjna, w tym sersie, ze po prostu nie istnieje. A tu teraz takie -zaskoczenie?-

Usuwam wiec mój poprzedni post. Smuggler to legendarna postać, i szkoda, ze tak wyszło.

Alez nie usuwaj, bo niby czemu :). Jeszcze podaj link do tego bloga, jak kazdy odkrywca - toz ja nie mam nic przeciwko.

Po co ta "agresja" czy szyderczość od razu?

Bo ja mam taki styl bycia. A jak sie slyszy po raz 3365 te sama rewelacje wykrzyczana z triumfem "na pewno nikt wczesniej na to nie wpadl" to ciezko nie byc sarkastycznym.

Wielka mi dedukcja - wpisac w google'a i bezkrytycznie uwierzyc w to, co wyjdze. :D

Chyba sam wiesz ile osób chciało to wiedzieć, i ile osób cięgle nie wie. Trochę głupio mi z tym, ze już to wiem ;/

Nie przejmuj sie, bo nie wiesz. :D Znasz pojecie "falszywy trop"? :rolleyes: Masz tylko podejrzenia, ale nie masz i miec nie bedziesz, pewnosci. Zajrzyj jeszcze do Tipsomaniaka, tam kiedys byla moja podpisana fotka. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry darkmessiah13 ale takie pytanie. Czy Ty dopiero teraz odkryłeś istnienie owego alkoholu...? Nie ma czym się ekscytować, gdyż wiadomo, że Smugg jest starszy, ponieważ można go zobaczyć tutaj. http://jawilly2006.files.wordpress.com/200...72lascaux11.jpg

To ten pierwszy u góry (Nie! Nie z lewej, lecz z prawej strony :wink:) . :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą walić to. Smuggler to i tak może być każdy, i jaka to różnica. Bo czemu Smuggler to nie CormaC, czy jakiś inny redaktor? Wymyślili sobie ksywkę redaktorzy i się bawią, zęby przyciągnąć zainteresowanie fanów i czytelników - to zwyczajny sposób na większa liczbę czytelników, zagadki jakieś skandal, na tym się to wszystko opiera - to od razu intryguje i zachęca do poszukiwań. Na pewno mieliście w redakcji niezła beke, ze sobie wymyślaliście jakaś ksywkę, a ludzie nie wiadomo co robią by dowiedzieć się kim jesteś. To wszystkie jest tak proste, ze aż trudne, doszedłem do tego teraz xD

Oczywiście nie obyło się bez szyderstw i docinek w Twoim poście ;D

"na pewno nikt wczesniej na to nie wpadl" - i ja tak nie pisałem, bo wiele osób już pisało o tym w necie czy tu na forum.

Edytowano przez Zgiebongo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkusiło mnie: kliknąłem w Google'u "kim jest Smuggler". Na pewnym forum człek podpisany żadnym nickiem(bezkontowiec), powiedział, że to Ghost. Czemu? Bo w którymśtam numerze urodzinowym był tekst o redaktorach CDA. Tamże przy Ghoscie było napisane coś w stylu "Ghost to nie Smuggler! Ghost wcale nie lubi Garfielda! Przysięgam! Nie ma jego zdjęć!". Czy sądziliście, że ktoś się na tę podpuchę nabierze? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze smaku i zapachu watrobki. Traumatyczne wspomnienia z dziecinstwa. :) Probowalem ale po prostu mnie od tego odrzuca i mam autentyczne mdlosci jak to probuje jesc.

Cieszę się, że mam choć jednego smprzymieżeńca :D. W dziciństwie jak nie chciałem jeść wątróbki to rodzice mówili że jest bardzo zdrowa, dużo żelaza i wgle... no ale sorry owadzie mięso też jest bardzo pożywne... a jakoś prawie nikt się nie kwapi aby go jeść. Poprostu wkurza mnie tłumaczemie "bo jest zdrowe i pożywne", nie smakuje, nie podoba się mi to nie jem. Proste. To taka mała dygresja związana z dzieciństwem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewis

Ghost to Smuggler? Cóż... ja słyszałem tezę iż Smugglerem jest Mac Abra...

Czyżbyś Smugglerze posiadał potrójną tożsamość?...

A teraz bardziej serio...

W Wielkim Podsumowaniu 2009 napisałeś iż Assassin's Creed 2 zdecydowanie jest według Ciebie najlepszą grą, jednak te słowa zostały napisane ''Na kredyt''. Teraz, kiedy miejsce miała premiera na PC stwierdzasz jednoznacznie, że trafnie obstawiłeś pierwsze miejsce dla tej gry? Przypuszczam iż w nią grałeś)

Pozdrawiam...

P_P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Chcę zapytać, jak powinien umieć kogoś przekonywać ?

http://www.tipy.pl/artykul_2832,jak-wykorz...-przekonac.html

Czy takie rady są dobre ?

Bo jeden z moich kolegów jest uciążliwy, nie da się z nim porozmawiać, a jak się z nim pogada to potem zamilczy jakby był obrażony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zapytam inaczej: jak wracasz do domu po ciężkim i długim dniu pracy, to jak się w tym wszystkim odnajdujesz, gdy żona marudzi, dzieci stają na głowie żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, itp, itd, XTD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zapytam inaczej: jak wracasz do domu po ciężkim i długim dniu pracy, to jak się w tym wszystkim odnajdujesz, gdy żona marudzi, dzieci stają na głowie żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, itp, itd, XTD?

No jak? Zwyczajnie. :) mam fotografie jako odskocznie od codziennosci, mam pelny barek, duzo dobrej muzy w zbiorach, fajne ksiazki, rower etc. W zaleznosci od dnia uzywa sie czegos :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce które chciałbyś odwiedzić na świecie? np egipt? .. Film który Ci utkwił najbardziej w pamięć?

Jest 1001 miejsc, gdzie chcialbym byc.

Film - polecam "Brasil" terry Gilliama.

Słuchasz Milesa Davisa?

Wielkim fanem nie jestem ale slucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...