Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Mam do Ciebie następujące pytanie: czy testując nowego PESa, nie natknąłeś się na problemy z padem? U mnie nie da się (albo jestem mało rozgarnięty) ustawić pada jako gracza 1, gdyż następuje konflikt z klawiaturą (gracze sami podają piłkę przed siebie i grać się nie da).

Piszę to tutaj, bo pewnie jak na razie bardzo niewiele osób już kupiło PES2009 i w Pomocnej Dłoni raczej prędko odpowiedzi się nie doczekam, a wiem, że Ty na pewno już grałeś w pełną wersję :) Z góry dziękuję...

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=27852 <-- mój problem z PD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Qniu!

Wiesz, co to za kawałek leciał w filmiku z V zjazdu AM?( nie, nie chodzi o don't... :P)

Nie pamiętam, ale zapytaj Grega, powinien wiedzieć.

Mam do Ciebie następujące pytanie: czy testując nowego PESa, nie natknąłeś się na problemy z padem? U mnie nie da się (albo jestem mało rozgarnięty) ustawić pada jako gracza 1, gdyż następuje konflikt z klawiaturą (gracze sami podają piłkę przed siebie i grać się nie da).

Akurat ze sterowaniem nie było żadnych problemów, ani w becie, ani w pełnej wersji. Rozumiem, że ustawiasz go w programie zewnętrznym (Settings w Menu Start), nie w samej grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że w settings. W każdej części tak ustawiałem i było dobrze. Wystarczyło przypisać pada jako gracza pierwszego i działał niezależnie od klawiatury. Też tak robisz? A może da się jakoś zlikwidować tę domyślnie przypisaną klawiaturę? Właściwie to już nie mam siły się z tym bawić... Rzucam PESa do szuflady do czasu aż znajdzie się patch/ktoś kto wie co zrobić/kupiec na allegro... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetny Qń'iku!

Do Samokoronowanego( IV zjazd się kłania. :P) najpierw o to napisałem. Nie miał zielonego pojęcia, polecił mi Ciebie... Może Vene wie? Spytaj się, jeśli możesz... :) Swoją drogą, to wsłuchałem się w to, i co usłyszałem? Breakfast to Tiffany... :D

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Qn'iku. Mam pytanie:

Dlaczego piszesz dwie recenzje tej samej gry w dwóch czasopismach (Chodzi rzecz jasna o Crysis Warhead) ? Ponieważ przeglądając CD-A i Cilck'a doszedłem do tego wniosku ;] W takim razie nie ma w waszym wydawnictwie bariery konkurencyjnej?

P.S PES 2009 recenzowałeś w najnowszym CLICK'u. Czy to znaczy, że mamy spodziewać się recenzji PES 2009 w CD-A twojego wykonania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny dżedaju, przecież wiadomo nie od dziś, że koń preferuje PESa :)

Preferuje PESa na PC chciałeś napisać... Chyba nie zauważyłeś mocno nie dwuznacznej opinii na temat konsolowej Fify09 w ostatnim CDA...

Qn'ik, dobrze wyczytałem między wierszami?, wg Ciebie w tym roku Fifa powróciła na 1 miejsce piłek kopanych na konsolach??

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma w waszym wydawnictwie bariery konkurencyjnej?

Oczywiście: jest, ale nie do przesady. A gem mi kazał przy okazji takich pytań odpowiadać: "wiesz, byłem młody, nie miałem pieniędzy...". ;)

Zacny dżedaju, przecież wiadomo nie od dziś, że koń preferuje PESa :)

Polecam recenzję PES-a w najnowszym CDA. Możesz być zaskoczony.

Preferuje PESa na PC chciałeś napisać... Chyba nie zauważyłeś mocno nie dwuznacznej opinii na temat konsolowej Fify09 w ostatnim CDA...

Qn'ik, dobrze wyczytałem między wierszami?, wg Ciebie w tym roku Fifa powróciła na 1 miejsce piłek kopanych na konsolach??

Nie będę spoilerował własnego tekstu, zapewniam jednak, że w recenzji nie będziesz już musiał czytać między wierszami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że tyo ty 'recenzowałeś' różne telewizje cyfrowe, a dokładnie 'Cyfrę+', 'N' i 'Polsat', cozy miałeś okazję obcować z platformą UPC i jeśli tak, to jak byś ją ocenił jako telewizję cyfrową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś kiedyś odczucie (po upływie paru lat), że jakąś grę potraktowałeś za ostro lub zbyt łagodnie? Co to były za gry? Poza oczywiście niesławnym "DN: Manhattan Project" :P

Bardzo wiele jest takich tytułów, choć nigdy nie zdarzyło mi się tak, żebym zmienił opinię na tyle, by obniżyć czy podwyższyć ocenę o więcej niż półtora punkta. DN:MP nie jest tu żadnym wyjątkiem.

Prosiłbym jednak o jakąkolwiek reakcję na me pytanie. :)

Jadadada, trampam, pam. ;) A tak bardziej serio: nie pamiętam tego filmiku... Czemu Ci na tym aż tak zależy?

Zauważyłem, że tyo ty 'recenzowałeś' różne telewizje cyfrowe, a dokładnie 'Cyfrę+', 'N' i 'Polsat', cozy miałeś okazję obcować z platformą UPC i jeśli tak, to jak byś ją ocenił jako telewizję cyfrową?

Miałem kontakt, ale moje przeżycia są dalekie od pozytywnych. Przy czym nie można w tym przypadku generalizować, bo jakość i stabilność sygnału w kablówkach może się różnić nawet w obrębie jednego bloku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym numerze przeczytałem o "10 przykazaniach wycieczkowych", i bardzo się zdziwiłem (pozytywnie) że istnieje taka możliwość jak obejrzenia CDA "od kuchni". Moje pytanie dotyczy czy redakcja ( w sumie pewnie Ghost :D ) mogła by oprowadzić grupkę 15-16 letnich młodzianów którzy czytają CDA po kilka lat? A z tą pizza to niegłupia sprawa :)

P.S. Teraz w "Te******pizzy" dają 2 za 1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym numerze przeczytałem o "10 przykazaniach wycieczkowych", i bardzo się zdziwiłem (pozytywnie) że istnieje taka możliwość jak obejrzenia CDA "od kuchni". Moje pytanie dotyczy czy redakcja ( w sumie pewnie Ghost :D ) mogła by oprowadzić grupkę 15-16 letnich młodzianów którzy czytają CDA po kilka lat? A z tą pizza to niegłupia sprawa :)

16 osób... A ile to będzie w pizzach? ;) A tak serio: jasne, ale tak duża grupa naprawdę musi wcześniej zapytać, czy nie będzie przeszkadzała, jeśli wpadnie.

P.S. Teraz w "Te******pizzy" dają 2 za 1 :D

Telepi**a ;) jest dość daleko od siedziby redakcji, moglibyście nie donieść ciepłej. My żywimy się najczęściej w znajdujących się na rynku D**m albo w Kupcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale "O CD-Action" jest temat poświęcony zwiedzaniu redakcji. Myślę, że warto poczytać :-)

Sorrka że wtrącę, ale zrozum też zwykłego człowieka. Jesteś na forum już 4 i pół roku, masz na koncie 4 i pół tysiaka postów

i prawdopodobnie znasz to forum jasno, przejrzyście i na wylot. Mały szary forumowicz (w tym ja), najczęściej nie ma czasu

(i ochoty) na przekopywanie zasobów w poszukiwaniu odpowiedzi (choć zapewne prędzej czy później by ją odnalazł), więc jeśli zapytał jeszcze raz, to chyba nic sie wielkiego nie stało. (vide Smuggler, który często wspomina, że JUŻ O TYM PISAł, a gdzie czytelnik od niedawna ma tego szukać? wspomnę tylko że w temacie 'pytania do Smugglera' jest grubo ponad 800 postów, czyli na nasze: dobre kilka godzin czytania).

Aby nie kończyć mój przydługi wywód na niczym chciałbym złożyć apel: jeśli już o tym pisałeś, to wskaż mniej więcej, gdzie

i w jakich okolicznościach, zawsze będzie łatwiej to odnaleźć po takim ukierunkowaniu.

Swoją drogą czasem jest szybciej jeszcze raz odpowiedzieć, niż napisać, że już to kiedyś było...

Do indywidualnych przemyśleń.

Ale o co Ci chodzi w ogóle? Przecież widzę, że achilles jest w miarę nowy na FA, więc grzecznie mu napisałem, gdzie może znaleźć więcej informacji. Uprzejmość przekazu chyba wystarczająco podkreśliłem emotką uśmiechu. Wyluzuj - nie każdy post moderatora ma zgnoić człowieka, niektóre mają być pomocne...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrka że wtrącę, ale zrozum też zwykłego człowieka. Jesteś na forum już 4 i pół roku, masz na koncie 4 i pół tysiaka postów

i prawdopodobnie znasz to forum jasno, przejrzyście i na wylot. Mały szary forumowicz (w tym ja), najczęściej nie ma czasu

(i ochoty) na przekopywanie zasobów w poszukiwaniu odpowiedzi (choć zapewne prędzej czy później by ją odnalazł), więc jeśli zapytał jeszcze raz, to chyba nic sie wielkiego nie stało. (vide Smuggler, który często wspomina, że JUŻ O TYM PISAł, a gdzie czytelnik od niedawna ma tego szukać? wspomnę tylko że w temacie 'pytania do Smugglera' jest grubo ponad 800 postów, czyli na nasze: dobre kilka godzin czytania).

Wybacz, że się wtrącę, ale każdego, niezależnie od stażu i ilości postów obowiązuje regulamin. Jakby tego nie dość, to topik o zwiedzaniu redakcji został wyodrębniony przez Ghosta zupełnie niedawno. Skoro komuś nie chce się przejrzeć nawet nagłówków tematów, to znak, iż jest albo leniem, albo półanalfabetą, który czyta nie więcej niż 100 znaków na dobę.

Do indywidualnych przemyśleń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fan Pes'a

MAm takie pytanie czy w momencie gdy uzgodniłbym termin wpadnięcia do redakcij to czy podczas zwiedzania o ile byłbyś niezająty była by możliwość sprubowania sił przeciwko tobie w PEs'a?? otóż mój kumpel uwielbia tę gre ale nudzi mu się ciągłe wygrywanie na najwyższym poziomie a gdy gra ze znajomymi strzela wszystkim bramki samym bramkarzem a gdy gra zawodnikami z pola wynik po 5 minutach wynosi 7:0.jest fanem Juventusu i teraz mi dogryza odnoście przegranej realu w wczorajszym meczu(lubie real).Chciałby wkońcu przegrać i cytuje:zmierzyć się z takim ekspertem Pes'a jakim jest Qn'ik." Więc pytam czy jest taka możliwość?

Wydajesz się sympatyczną osobą i najspokojniejszą w redakcij. to tylko pozory czy żeczywiście jesteś taki cichy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że się wtrącę, ale każdego, niezależnie od stażu i ilości postów obowiązuje regulamin. [ciach]

Wybaczcie, że się wtrącę. ;) Zawsze warto przed zadaniem jakiegoś ogólnego pytania użyć wyszukiwarki, jasne. Ale wydaje mi się, że energia zużyta na elaborat na temat konieczności dogłębnego poznania regulaminu etc. w celu korzystania z forum jest większa niż potrzebna do napisania "idź, użyj przeglądarki i nie grzesz więcej". I to najlepiej w prywatnej wiadomości.

MAm takie pytanie czy w momencie gdy uzgodniłbym termin wpadnięcia do redakcij to czy podczas zwiedzania o ile byłbyś niezająty była by możliwość sprubowania sił przeciwko tobie w PEs'a??

Jeśli trafisz na chwilę, w której będę w redakcji niezajęty, nie ma sprawy. Obawiam się jednak, że jako iż nie miałem takowej od naprawdę sporego czasu, nie zanosi się na zmianę tego stanu rzeczy. Ale...

otóż mój kumpel uwielbia tę gre ale nudzi mu się ciągłe wygrywanie na najwyższym poziomie a gdy gra ze znajomymi strzela wszystkim bramki samym bramkarzem a gdy gra zawodnikami z pola wynik po 5 minutach wynosi 7:0.jest fanem Juventusu i teraz mi dogryza odnoście przegranej realu w wczorajszym meczu(lubie real).Chciałby wkońcu przegrać i cytuje:zmierzyć się z takim ekspertem Pes'a jakim jest Qn'ik." Więc pytam czy jest taka możliwość?

Prawdopodobnie będzie, i to niedługo - mianowicie w Poznaniu, podczas PGA, 22-23 listopada. Myślę, że CDA zorganizuje miniturniej PES-a, na pewno będzie też można zagrać ze mną, pewnie też z Cormakiem (albo z oboma naraz).

Tyle że od razu zaznaczam, że pewnie będziesz (tak jak i Twój kolega) zawiedziony. Jeśli ktoś jest w stanie strzelać bramki samym bramkarzem, to mnie wymiecie pewnie tak samo jak i resztę. :)

Wydajesz się sympatyczną osobą i najspokojniejszą w redakcij. to tylko pozory czy rzeczywiście jesteś taki cichy??

Nie sądzę, bym swoją cichością-głośnością bardzo odbiegał od redakcyjnej średniej, ale chyba trzeba by o to zapytać raczej moich kolegów, trudno być sędzią w swojej sprawie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...