Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Mam pytanie co do FIFY 14 w najnowszym numerze - recenzowałeś ją przed, czy po wprowadzeniu dość kontrowersyjnego patcha balansującego rozgrywkę? Zmienił on sporo rzeczy, co mogło wpłynąć na twoją opinię na temat gry.

PS W recenzji powinno zostać umieszczone czerwone logo FIFY - złote tyczy się bowiem wersji next-genowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że w TV zauważyli że jak potrzeba opinii na temat gier to są fachowcy których można zapytać :) Oby tylko pamiętali jak będzie kolejna burza o brutalności i szkodliwości gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele obsydianowych lamborginich potrzeba, ażeby z uczciwego skadinąd redaktora najpoczytniejszego magazynu dla graczy w Polsce uczynić człowieka, który twierdzi, że "dałby dychę" Skyrimowi?

SKYRIMOWI!!!!

Nie chcę kląć. Skyrim nie jest wcale tragiczną grą. Owszem, zawiesza się w najmniej odpowiednich momentach. Owszem, każda z setek porozrzucanych niepotrzebnie jaskiń wygląda z grubsza tak samo, podobnie jak walki z bossami (z których najgrubszy, Alduin, na skutek buga - jedengo z tysiąca i jeden bugów - był nieśmiertelny nawet po potraktowaniu go Smokogrzmotem). Wspomniałem o wampiryźmie po jednej randomowej walce z jakimś zabłąkanym wampirkiem? A o Vilkasie? Bogowie, jak ja nienawidzę Vilkasa...

Nie, nie jest tragiczną grą. Nawet, jeżeli jeden z najważniejszych wątków fabularnych - konflikt Gromowładnych z Cesarstwem - jest pozbawiony polotu, bitwy są smutne, a postacie w konflikt zamieszane... Cóż, mogę rzec o nich to samo, co o każdej postaci napotkanej w Skyrimie - PUUUUSTKAAAA (nie, no dobrze, Neloth z Soltsheim był akurat w porządku, w ogóle pobyt na Soltsheim wspominam dużo pozytywniej od reszty, gdyby nie - co? - bug uniemożliwiajacy wykonanie jednego z questów pobocznych), bogowie to psychopaci i to nawet można uznać by za słodkie, gdyby nie fakt, że... w ogóle można ich nie słuchać. I nic. "Hej, jestem bogiem, weź zabij tego księdza ku mojej uciesze" "Nie" "Aha".

Zresztą questów zlecanych przez psychopatów czystej wody w grze nie brakuje...

Gdyby jeszcze zadania miały sens. Fabularnie. Moim ulubieńcem jest Gwiazda Zaranna i kapłan, który okazuje się innym kapłanem, który-niby-to-zdradził-ale-tak-naprawdę-wcale-nie-po-prostu-uciekł-cholera-po-co-on-to-zrobił-i-skąd-jego-współbracia-mogli-o-tym-wiedzieć-przecież-cholera-jasna-zasnęli-zaraz-potem-na-dziesiatki-lat-po-cholerę-go zaatakowali-zaraz-po-obudzeniu-no-i-czemu-ten-debil-nie-powstrzymał-najeźdźców-kiedy-wszyscy-spali-nie-to-wszystko-zbyt-GŁUPIE!

Nie, przyjemnie jest pobiegać po tej lodowej piaskownicy i pokichać na gigantów (FUS RO DAH!!! - Na zdrowie...) Przyjemnie jest nabić dziesięć poziomów w godzinę, kiedy horkery mnie gryzą, gryzą, gryzą, a ja sie leczę, leczę, leczę (Przywracanie i Ciężki Pancerz rosną jak na dżordżach!) Ale żeby DYCHĘ?

Dałbym siedem. No, siedem z plusem, bo gra naprawdę jest duża. Ale do prawdziwych erpegów Skyrimowi daleeeeko...

(A jeżeli Obsydianowe Lamborgini już dotarło i zwrócić nie można, to przecież zawsze można dychę dać być Falloutowi: New Vegas. Tutaj się zgodzę. Tutaj akurat też bym dychę dał.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że od ponad roku nie pojawiło się w tym temacie żadne pytanie, od dwóch żadna odpowiedź, ale muszę:

Czy wiadomo, kiedy możemy się spodziewać oceny czwartego zadania w Akademii CD-Action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ? prowadzę stronę zajmująca się grą w ligę po godzinach w PES 2017 oraz PES 6 ,chciałbym poprosić abyście umieścili jakieś info o takiej stronie że są takie rozgrywki dla każdego posiadacza danej gry PES .jestem fanem  waszego pisma od dawna kupuje wasz numer .byście mi pomogli ja też mogę was na stronie wyświetlać wasza reklamę  na pewno ktoś  się skusi do zakupu prenumeraty ,gra nas sporo bo i na pc jak i na ps4 proszę o szybką odp można na numer gg .49053504 .oto strona na której jestem adminem www.pesworld.pl 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...