Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Jaka była pierwsza część Pro Evo w którą grałeś i powiedz mi czy to było na konsoli czy na PC?

PES 3 na PC.

Czy jesteś fanem Tarantino? Jeśli tak to jaki jest twój ulubiony film w jego reżyserii?

Fanem to za dużo powiedziane, ale owszem - bardzo lubię jego filmy. Ulubiony? Pewnie "Pulp Fiction", choć parę innych bardzo od niego nie odstaje.

A w rzeczywistości też interesujesz się sportem? Jak tak to komu kibicujesz?

Polsce. :)

recenzowałeś FIM SGP2, czy to oznacza, że lubisz żużel, czy poprostu ktoś to musiał zrobić?

Nie jestem kibicem, ale ten sport jako taki całkiem mi się podoba.

Pytanie do Qnika za 10000$: Czy podobał ci siefinał IV sezonu Lost?

To ja poczekam z odpowiedzią na wpłynięcie tych 10 tysięcy na moje konto. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja muszę wiedzieć teraz, czy mam dobry gust (czyt. czy czy mamy to samo zdanie). Bo mi sie osobiście bardzo podobał, a ty z tego co wiem też jesteś fanem Lostów.

Mój gust nie jest raczej obiektywnym wyznacznikiem. :) A z tego serialu zdecydowanie najbardziej podobala mi sie pierwsza seria. Każda kolejna to już nie to...

Jeszcze prośba natury ogólnej: nie piszcie mi wiadomości prywatnych. Większość pytań, które zadajecie, może paść na forum publicznym. A jeśli ktoś ma do mnie naprawdę osobistą sprawę, niech lepiej skorzysta z maila qnik@cdaction.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piszac pierwszy list do CDA myslales o tym ze kiedys bedziesz zastepca naczelnego? O czym byl ten list? Pisales go "na luzie" czy raczej kazde zdania analizowales kilka razy?

Pozdro

btw. filmik o redakcji super, a porzadek jeszcze lepszy, uwielbiam pracowac w takich warunkach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ? Grałeś w tibie ? W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ? Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Czy jesteś wierzący ?

Człowieku ile redaktorów się jeszcze o to spytasz? Gregorius, Ghost, ComaC, pewnie jeszcz eSmuggler, Enki i reszta redaktórw.

Nudne jest takie podejście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

ja mam trochę inne pytanie, które kieruję do Ciebie ponieważ słyszałem, że studiowałeś dziennikarstwo. Przede mną trzeci rok nauki w liceum, zaś potem zamierzam iść na dziennikarstwo. Problem w tym, że mam wątpliwości, który przedmiot wybrać na maturze - historię czy geografię. Do pierwszego mam wątpliwości, ale słyszałem, że historia jest niezwykle przydatna na takich studiach.

Jak więc jest naprawdę? Bo szczerze powiedziawszy wolę zapytać się osoby, która doświadczyła nauki w tym kierunku, a nie starej baby od historii, która uważa swój przedmiot za najważniejszy. :P

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie się o sprawy wiary itp to...

to tak jakbym ja ciebie się spytał co robisz ze swoją (dajmy na to:) żoną) po godzinie 22.

Ale ok, tylko chociaż zamiast głupiego "kopiuj & wklej" wykazałbyś sie inwencją. To wszystko (może oprócz spraw wiary itp) jest napisane na poprzednich stronach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piszac pierwszy list do CDA myslales o tym ze kiedys bedziesz zastepca naczelnego? O czym byl ten list? Pisales go "na luzie" czy raczej kazde zdania analizowales kilka razy?

Miałem dużo mniej lat niż teraz i tyle młodzieńczego entuzjazmu, że mógłbym pewnie zapełnić nim całe fanowskie forum. Ale nie wracajmy już do tych czasów. ;)

Zamierzam iść na dziennikarstwo. Problem w tym, że mam wątpliwości, który przedmiot wybrać na maturze - historię czy geografię.

Nowej matury nie lubię, nie znam też zakresu wiedzy potrzebnego do zdania tych przedmiotów. Na dziennikarstwie (i w zawodzie dziennikarza ogólnie) przydają się przede wszystkim j. polski i wiedza o społeczeństwie. Cała reszta (w tym i historia, i geografia, i np. biologia) jest również bardzo ważna - zależy od tego, w czym chcesz się specjalizować i co cię interesuje.

co robisz ze swoją (dajmy na to:) żoną) po godzinie 22.

Różnie to bywa. Ostatnio na przykład... Zaraz - to chyba nie było pytanie, co? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli chodzi o specjalizację - myślałem o branży gier komputerowych (czasopismo/portal) albo być ogólnym dziennikarzem piszącym o wszystkim - czyli do zwykłej gazety. W sumie jednak wolałbym specjalizować się w jednej branży.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyszło wyrwane z kontekstu:)

Z tym, że to ani do ciebie nie było, ani pytanie

Wiem. Moja odpowiedź była żartem. :)

Na filmiku miałeś chyba koszulkę GTA VC. Jesteś fanem tej gry, czy poprostu ta była czysta?

Prawda leży pośrodku. Gdybym wiedział, że czeka mnie oprowadzanie po redakcji przed kamerą, na pewno wystroiłbym się bardziej.

Czytając Wasze (tzn. redaktorów) wypowiedzi lub/i oglądając relacje z waszej redakcji mozna dojść do wniosku że to najlepsza praca jaka może się człowiekowi trafić. Czy to prawda czy muże nie do końca??

Zależy, co lubisz. Jeśli kochasz swoją pracę i daje Ci ona satysfakcję, to jest najlepsza, na jaką mogłeś trafić. I tak jest m.in. ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co lubisz. Jeśli kochasz swoją pracę i daje Ci ona satysfakcję, to jest najlepsza, na jaką mogłeś trafić. I tak jest m.in. ze mną.

Ja jeszcze satysfakcjonującej pracy nie znalazłem (cały szas szkoła.... chociaż nie ma co aż tak nażekać (wakację są (to jest to co lubie najbardziej nawiasy w nawiasach)));)

Pozostają marzenia (z pism branżowych w mieście jest tylko CyberMycha (sic!)) o Wspaniałym lądzie Sukiennice 6 ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Moim największym marzeniem zawsze była praca w CDA. Ale póki co, chciałbym być kiedyś chociaż współpracownikiem. Na razie szlifuję język ;)

A moje pytanko: Kim twoi rodzice chcieli, żebyś był ? Mam na myśli zawód ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka odnośnie filmiku, którego oceniam w ogóle 10/10!!!

- Wiedziałeś, że przyjdą do redakcji i będą robili reportaż? Pytam, bo mówiłeś, że jakbyś wiedział, że ty będziesz oprowadzać to byś się lepiej wystroił

- CormaCowi nie jest za gorąco w taki skwar się ubierać tak ciepło?

- Czy przypadkiem ten pokój z fotelami gdzie się zbieracie to nie tam odbywa się deadline?

- Co robicie z tym jedzeniem przeterminowanym, zjadacie, wyrzucacie?

- takie głupie pewnie pytanie, ale po co Ci dwa monitory?

- Skąd jest u Ciebie taki zapał do koni. Lubisz je tak po prostu żywe, czy w innej formie? Sorry, jeżeli już było to pytanie, ale jestem leń i nie chce mi się szukać

PS: Super był reportaż i bardzo dobrze oprowadzałeś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...