Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Hej Q'nik,

w jednym ze swoich minifelietonow wspomniales, ze planowaliscie wybrac sie cala ekipa w plener, by zagrac w paintball. Jako ze - jesli mnie pamic nie myli - pozniej nie bylo zadnej relacji z gry, ciekaw jestem, czy ten pomysl - nomen omen - wypalil ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Moim największym marzeniem zawsze była praca w CDA. Ale póki co, chciałbym być kiedyś chociaż współpracownikiem. Na razie szlifuję język ;)

Słusznie. :)

A moje pytanko: Kim twoi rodzice chcieli, żebyś był ? Mam na myśli zawód ofc.

Nigdy nie narzekali za bardzo na moje życiowe wybory. :)

Nadal zbierasz spam, czy już Ci się znudziło?

Już nie hoduję, ale spam sam się bardzo lubi zbierać.

Jakie masz top 3 przygodowek?

Trudne pytanie. Monkey Island (cala saga), Grim Fandango - a z trzecim miejscem byłby bardzo duży kłopot.

- Czy przypadkiem ten pokój z fotelami gdzie się zbieracie to nie tam odbywa się deadline?

- Co robicie z tym jedzeniem przeterminowanym, zjadacie, wyrzucacie?

- takie głupie pewnie pytanie, ale po co Ci dwa monitory?

- Skąd jest u Ciebie taki zapał do koni.

- DL jest wszędzie, ale najmniej w sali konferencyjnej. Tam powstają koncepcje, realizowane są już w innych miejscach.

- Samo odchodzi na tle zachodzącego słońca.

- Bo mam dwa komputery. Żeby się wyrobić, nauczyłem się korzystać z dwóch naraz. ;)

- Ksywka zobowiązuje.

Tekst przygotowany, czy improwizacja?

Jeśli pytasz o filmik - tak, pełna improwizacja i amatorka. :)

w jednym ze swoich minifelietonow wspomniales, ze planowaliscie wybrac sie cala ekipa w plener, by zagrac w paintball.

I wciąż planujemy. Na wiosnę nie było czasu, w lecie jest zdecydowanie za ciepło - mam nadzieję, że na jesieni się uda zorganizować Wielką Batalię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż planujemy. Na wiosnę nie było czasu, w lecie jest zdecydowanie za ciepło - mam nadzieję, że na jesieni się uda zorganizować Wielką Batalię. smile.gif

A możemy w takim razie liczyć na skromną relację z tego historycznego wydarzenia ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż planujemy. Na wiosnę nie było czasu, w lecie jest zdecydowanie za ciepło - mam nadzieję, że na jesieni się uda zorganizować Wielką Batalię. :)

Zamiast paintball'a polecam airsoft. Tansze i o wiele bardziej realistyczne dzieki wiernym replikom prawdziwych broni. Takze redakcyjnym fanom militariow bardziej sie spodoba (chyba ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maciek!

Chciałbym się zapytać, czy 16.07 br.( w środę, w zeszłym tygodniu) byłeś w Kielcach, i czy byłeś w empiku?

Bo mój kumpel, akurat wtedy był i widział kogoś do Ciebie podobnego( btw- myślał, że to Le kormacze ;)- koszulka z WarCraftem III Reign of Chaos oraz jakimś wypasionym aparatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno. Walczą sobie dla rozrywki, obok PS3 i X360 w kąciku rozrywkowym mają mały ring bokserski. Jak przysyłają jakiegoś hiciora i nie wiadomo kto ma recenzować to rozpisuje się tabelę i systemem "każdy z każdym" wyłania się zwycięzcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz się spytam:

Chciałbym się zapytać, czy 16.0bn7 br.( w środę, w zeszłym tygodniu) byłeś w Kielcach, i czy byłeś w empiku?

Bo mój kumpel, akurat wtedy był i widział kogoś do Ciebie podoego( btw- myślał, że to Le kormacze - koszulka z WarCraftem III Reign of Chaos oraz jakimś wypasionym aparatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie Qnik, czy gdy dowiedziales sie, ze CDA zatrudni Cie jako jednego z redaktorow to jak zareagowales(?):

- Euforia, ogromna radosc itd. itp.;

- Ucieszyles sie, ale tylko troche;

- Przyjales to powaznie i bez radosci;

- Zrobilo Ci sie przykro, bo nie bedziesz mial szansy podbic swiata :)

Jesli mozesz, to bardzo bym prosil o odp. bo jestem ciekawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie wycieczki odwiedzaja Wasza redakcje ? Czy chodzi o odwiedziny miejscowych fanow czy ,np. grupy z przedszkolda ? ;]

2. Napisales, ze "prace" CDA dostales sie jako czytelnik. Mysle, ze dla rzeszy fanow marzacych w pray w CDA to za malo. Jakbys mogl jakies szczegoly...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Qniu, napisałem kiedyś tekst do AM, a Ty mi napisałes maila, cytuję "dobry tekst, lapidarny"

Po sprawdzeniu tego słowa w słowniku doszedłem do wniosku, że się podobało

Dlaczego więc nie został zamieszczony w AM?

XDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos powyższego pytania dotyczącego pracy w Clicku - w jaki sposób dzielisz swój czas między pracę dla CDA i Clicka? Czy bywa tak, że piszesz recenzję tej samej gry dla obu pism? I tak na marginesie: czym w praktyce (prócz zarobków ;p) różni się funkcja zastepcy naczelnego od "zwykłego" redaktora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powoli wracam z urlopu, przepraszam za długie nieodpisywanie.

Zamiast paintball'a polecam airsoft. Tansze i o wiele bardziej realistyczne dzieki wiernym replikom prawdziwych broni. Takze redakcyjnym fanom militariow bardziej sie spodoba (chyba ;))

Wiemy, wiemy. Ale wyprawa na pole paintballowe będzie zorganizowana pewnie dla wszystkich, a nie tylko dla maniaków. Nie mówiąc już o tym, że perspektywa noszenia przez wiele dni siniaków po airsofcie niektórych średnio pociąga...

Chciałbym się zapytać, czy 16.07 br.( w środę, w zeszłym tygodniu) byłeś w Kielcach, i czy byłeś w empiku?

Bo mój kumpel, akurat wtedy był i widział kogoś do Ciebie podobnego( btw- myślał, że to Le kormacze

Nie przypominam sobie, żebym był. A jeśli kolega myśli, że ja i Kormacze jesteśmy podobni, to nie ufaj jego rewelacjom. :)

Mam pytanie do Ciebie Qnik, czy gdy dowiedziales sie, ze CDA zatrudni Cie jako jednego z redaktorow to jak zareagowales(?):

Radość, oczywiście. Choć to był cały długotrwały proces, a nie jedna rozmowa.

Czy po zmianie stanowiska musisz bardziej zasuwac?

A jak Ci się wydaje? :)

Jakie wycieczki odwiedzaja Wasza redakcje ? Czy chodzi o odwiedziny miejscowych fanow czy ,np. grupy z przedszkolda ? ;]

Nie prowadzimy statystyki, ale wycieczki są przeróżne - od przedszkolnych (serio! Ale te przychodzą raz do roku w pewnym określonym celu, którego nie zdradzę) po zaawansowane wiekiem. :) Często też odwiedzają nas fani przy okazji wycieczki do Wrocka.

Napisales, ze "prace" CDA dostales sie jako czytelnik. Mysle, ze dla rzeszy fanow marzacych w pray w CDA to za malo. Jakbys mogl jakies szczegoly...

Nie chcę się powtarzać, bo w CDA już sporo na ten temat było... Ale może wrócimy do takich historii przy okazji jakiegoś jubileuszu?

jaką część serii GTA lubisz najbardziej??

Każda ma swój urok i niepowtarzalny klimat. A i siedziałem nad nimi podobną ilość czasu.

Panie Qniu, napisałem kiedyś tekst do AM, a Ty mi napisałes maila, cytuję "dobry tekst, lapidarny"

Dlaczego więc nie został zamieszczony w AM?

Zważywszy na to, że przeczytałem zaledwie kilkanaście(dziesiąt?) tysięcy tekstów napływających do AM, naprawdę się dziwię, że nie pamiętam, o co chodziło... :)

w jaki sposób dzielisz swój czas między pracę dla CDA i Clicka? Czy bywa tak, że piszesz recenzję tej samej gry dla obu pism? I tak na marginesie: czym w praktyce (prócz zarobków ;p) różni się funkcja zastepcy naczelnego od "zwykłego" redaktora?

No właśnie tu leży pies pogrzebany. Pisanie recenzji to najwyżej trzecia z kolei rzecz, jaką zajmuje się (vice)naczelny. Innego typu pracy jest zdecydowanie więcej, łatwiej zresztą wskazać podobieństwa niż różnice. Choć aż się prosi o porównanie typu: "tym, czym krzesło od krzesła elektrycznego".

Czy istnieje jakiś konkurs typu przysyłanie własnych recenzji, felietonów? Jeśli tak, to pod jaki adres.

Konkurs nie. Ale felietony oczywiście można słać pod adres gw@cdaction.pl. Jeśli ktoś za to chciałby spróbować swoich sił w pisaniu innych form (np. zapowiedzi, gry wiecznie żywe, o grach inaczej itd.), może pisać na zapowiedzi@cdaction.pl. Stale szukamy nowych talentów i przed nikim nie zamykamy drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzimy statystyki, ale wycieczki są przeróżne - od przedszkolnych (serio! Ale te przychodzą raz do roku w pewnym określonym celu, którego nie zdradzę) po zaawansowane wiekiem. :) Często też odwiedzają nas fani przy okazji wycieczki do Wrocka.

Niedawno byłem wlasnie na wycieczce do "Wrocka", ale gdzies na tym forum czytalem, ze bez zapowiedzi to troche "nie halo". A propo tych wycieczek z porzedszkola. Traktuja Was jak zwykla redakcje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...