Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

A jest taka opcja, żeby redaktor sobie z redakcji "pożyczył" gierkę na weekend żeby pograć?

A jak chcesz tak sobie pograć to musisz kupić prywatny egzemplarz? :P

Wersje recenzenckie mają bardzo często tę podłą przypadłość, że są ograniczone czasowo, ew. można je instalować tylko na jednym komputerze (stąd też nie przy każdym dobrym tytule widzicie ramkę Konfigurator Live). Jeśli jednak trafi się jakieś pudełko, to oczywiście czasem sobie pożyczamy. :)

Chyba chodziło ci o to, że nie grasz w gry tylko z sentymentu, a nie, że nie kupujesz gier z sentymentu tylko po to, żeby w nie grać.. Bo z tej wypowiedzi wnioskuję, że w gry się nie gra, co dla mnie wydaje się absurdalne.^^

Twój sposób rozumowania i interpretacji mnie zadziwia, ale żebyś nie miał więcej wątpliwości: nie zamierzam w TR: Underworld ani więcej grać, ani go kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje recenzenckie mają bardzo często tę podłą przypadłość, że są ograniczone czasowo, ew. można je instalować tylko na jednym komputerze (stąd też nie przy każdym dobrym tytule widzicie ramkę Konfigurator Live). Jeśli jednak trafi się jakieś pudełko, to oczywiście czasem sobie pożyczamy. :)

Smuggler by to podciągnął pod piractwo... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler by to podciągnął pod piractwo... :P

Nie sądzę. :) Niekomercyjne pożyczanie gier czy instalowanie ich na różnych komputerach (byle niejednoczesne!) nie jest piractwem, z tego co mi wiadomo.

Która gra twoim zdaniem tego roku jest najlepsza?

GTA IV. Recenzja (gema) w przyszłym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie Qn`ik następujące pytania mianowicie

1.Od kiedy lubisz tak koszykówkę(chodzi mi dokładnie o to że to ty pisałeś recenzję 2k9 :D )?

2.W dziale Cd-Action Mobile na jakim telefonie grasz w gry o których później piszesz(i w jakiego posiadaniu jesteś jeśli możesz to wyjawić)?

3.Jaki według ciebie jest teraz najlepszy telefon komórkowy(nie licząc iPhona,Omni i N95)?

4.Co sądzisz o SE c902(w którego jestem w posiadaniu)?

5.Na koniec czy przy następnym wybieraniu gier do Cd-Action Mobile mógłbyś zerknąć na takie gry jak Playman Extreme i PES 2009?Jeśli nie przy najbliższym to może w tym za miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujesz jako zastępca naczelnego. Czy wolisz to stanowisko od zwykłego redaktora?

Pewnie, dzięki temu dostaje się wyższe krzesło i w ogóle. ;)

1.Od kiedy lubisz tak koszykówkę(chodzi mi dokładnie o to że to ty pisałeś recenzję 2k9 :D )?

Największym fanem kosza byłem jakieś 14 lat temu. Do dziś mam w domu karty Upper-Decku z sezonu 92-93 (niestety Jordana z 88-89 ktoś mi podprowadził... a taka fajna była).

2.W dziale Cd-Action Mobile na jakim telefonie grasz w gry o których później piszesz(i w jakiego posiadaniu jesteś jeśli możesz to wyjawić)?

Głównie na N95, choć różnie to bywa - czasem lubię ściągnąć coś na słabszy model, żeby zobaczyć, jak przeskalowano grafikę.

3.Jaki według ciebie jest teraz najlepszy telefon komórkowy(nie licząc Iphona,Omni i N95)?

Apple akurat mocno działa mi na nerwy, więc iPhone'a bym nie wymienił na tej liście. Sam używam dwóch telefonów, w N95 bardzo podoba mi się WiFi. Jednak gdyby nie ta funkcja, wolałbym choćby prostszą nokię - mniejszą i z dłużej trzymającą baterią.

4.Co sądzisz o SE c902(w którego jestem w posiadaniu)?

Nie znam. Ale jeśli bateria wytrzymuje dłużej niż 4 dni, to już mi się podoba. ;)

5.Na koniec czy przy następnym wybieraniu gier do Cd-Action Mobile mógłbyś zerknąć na takie gry jak Playman Extreme i PES 2009?Jeśli nie przy najbliższym to może w tym za miesiąc.

Zobacze, co sie da zrobic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś mam w domu karty Upper-Decku z sezonu 92-93 (niestety Jordana z 88-89 ktoś mi podprowadził... a taka fajna była).

To muszę po świętach przywieźć swój klaser. Powymieniamy się :) W mniej więcej tym samym czasie byłem jeszcze większym fanem kosza i enbieja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Qn'ik czy gra o której mówiłeś w poniższym to gears of war 1 czy 2

cytat:

Na stałe nie posiadam żadnej, ale czasem pożyczam sobie redakcyjne next-geny. Myślę za to o zakupie konsoli w niedługim czasie - dla jednej gry. Jakiej? Przeczytacie o niej w CDA 06/08. :)

czy w powyższym chodzi chodzi o GoW 1 czy 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam wielki dylemat i mam nadzieję że mi pomożesz mianowicie nie wiem jaką grę kupić sobie na Święta.Rozmyślałem nad Dead Space ale do końca nie wiem bo zbytnio za survival horrorami nie przepadam,zastanawiałem się też nad Złotą Edycją Heroes V.A nad resztą już niezbyt gdyż taki np.Fallout 3 jest już zajęty przez mojego brata :angry: .Ale cóż jakbyś mógł mi w czymś doradzić(nie koniecznie pomiędzy tylko tymi co napisałem) to byłbym bardzo happy :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wybieracie kto jedzie na delegacje?

Na przykład na Tokio Game Show, Games Convention, E3 albo do siedziby twórców?

Mamy taką wielościenną monetę, którą rzucamy. ;) A tak serio: zwykle ten, kto ma czas, możliwości i... zasłużył.

czy w powyższym chodzi chodzi o GoW 1 czy 2

Ani, ani. Tym bardziej że GoW 1 jest przecież na PC.

Mam wielki dylemat i mam nadzieję że mi pomożesz mianowicie nie wiem jaką grę kupić sobie na Święta.Rozmyślałem nad Dead Space ale do końca nie wiem bo zbytnio za survival horrorami nie przepadam,zastanawiałem się też nad Złotą Edycją Heroes V.A nad resztą już niezbyt gdyż taki np.Fallout 3 jest już zajęty przez mojego brata :angry: .Ale cóż jakbyś mógł mi w czymś doradzić(nie koniecznie pomiędzy tylko tymi co napisałem) to byłbym bardzo happy :D .

Chyba powinieneś sprecyzować, jakie lubisz gatunki - bo trochę głupio komuś polecać gry według swojego gustu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci powiem że jest mi szczerze mówiąc obojętne bo jestem wszechstronnym graczem tylko większy problem leży w sprzęcie.Intel Core 2 Duo 2.13,1G Ram-u,256 Mb karta graficzna.A i tak nawet większość gier nowych co bym pomyślał że w życiu nie śmigną mi na maks bądź prawie maks o dziwo mi chodzą(wszystko z zeszłego maks).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taką wielościenną monetę, którą rzucamy. ;) A tak serio: zwykle ten, kto ma czas, możliwości i... zasłużył.

Czyli nie może podpadać naczelnym (czyli również Tobie :)) Oddawać własny kawałek pizzy, pamiętać o screenach i temu podobne nic nie znaczące gesty? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci powiem że jest mi szczerze mówiąc obojętne bo jestem wszechstronnym graczem tylko większy problem leży w sprzęcie.Intel Core 2 Duo 2.13,1G Ram-u,256 Mb karta graficzna.

Sądzę, że większość graczy w Polsce chciałoby mieć podobny "problem" ze sprzętem. :) Uruchomisz wszystko - choć już w takim GTA nie będziesz cieszyć się za wysokimi detalami...

Czy Mac Abra może założyć swój topic z pytaniami? Troche mnie korci aby z nim podyskutować o niektórych sprawach i rzeczach. Możesz się go spytać?

Już dawno temu go namawialiśmy, ale jakoś się nie kwapi. Udaje, że jest zajęty. ;)

Czyli nie może podpadać naczelnym (czyli również Tobie :)) Oddawać własny kawałek pizzy, pamiętać o screenach i temu podobne nic nie znaczące gesty? :P

Fajnie by było, gdyby taka była rzeczywistość... I nie piszę tu tylko o pizzy. ;)

Czy słuchałeś kiedykolwiek płyt Tymona? :>

Słuchałem ostatniej (przy okazji recenzji w Magazynie) - naprawdę niezła. Z wcześniejszych znam chyba ze dwie piosenki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako wielki fan Twoich recenzji/felietonów/i innych tekstów. Mam 2 pytania:

1.Czy grasz w PESa 09 przez internet (w którymkolwiek trybie(network lub legends))??? Jeśli tak to pod jakim nickiem można Cię spotkać?

2. Ostatnio w AR Smuggler uniknął odpowiedzi jaką pizze lubi najbardziej. Może ty odpowiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem! Wiem! Wieeeeem! Chodzi o Little Big Planet! (a tak poza tym wszystko w porządku :))

Tylko widziałem enkiego, jak grał w LBP. Wygląda fajnie, ale to na pewno nie tytuł, dla którego kupiłbym PS3.

Co sądzisz o tych wszystkich (imho debilnych) zabezpieczeniach, które wymagają miliona aktywacji, internetu i w ogóle traktują gracza jak złodzieja?

Są głupie. :)

1.Czy grasz w PESa 09 przez internet (w którymkolwiek trybie(network lub legends))??? Jeśli tak to pod jakim nickiem można Cię spotkać?

Grywam, ale ostatnio zniechęciły mnie okropne lagi. Nicka, prawdę mówiąc, nie pamiętam.

2. Ostatnio w AR Smuggler uniknął odpowiedzi jaką pizze lubi najbardziej. Może ty odpowiesz?

Ciepłą, świeżo zrobioną i bez anchoies i ananasów, brzoskwiń itp. A co, wybierasz się do nas z wycieczką? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, wybierasz się do nas z wycieczką? wink.gif
Niestety za daleko do Wrocka.

A i jeszcze jedno pytanie: Screeny do recenzji sami drukujecie czy ściągacie z neta??

EDIT: Jeszcze jedno pytanie: Jakie są Twoje ulubione kluby w Piłce nożnej i koszu (głównie chodzi mi o NBA)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...