Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie. Dziennikarz musi być obrotny i sam zadbać o tematy do swoich tekstów. Na początek napisz coś co dobrze czujesz, jak tekst będzie dobry to wtedy się sprawdzi jak sobie radzisz z narzuconym tematem. I tak jak wspomniałem zapowiedź ma dużo większe szanse na zwrócenie naszej uwagi niż recenzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Czy jutrzejszy przeciek dałoby się zrobić w późniejszych godzinach, gdyż dużo osób chodzi i do szkoły, a chętnie by wzięli udział w zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, albo się mylę, albo mniej lub bardziej świadomie wykorzystałeś ogólny zamysł mojej zagadki, (którą podesłałem Ci jakiś czas temu) w dzisiejszym przecieku. :) Szkoda, że nie mogłem wziąć w nim udziału (praca mnie niespodziewanie dopadła), ale jak tak poczytałem to dość szybko zorientowałem się, o co mniej więcej chodzi. Nie wpadł bym jednak na przeczytanie dużych liter od tyłu, no i pewnie nie wpisał bym tego co wyszło w google (jakoś nigdy nie stosowałem takich zabiegów :) ), no i ni choroby nie zgadł bym, że chodzi o Broken Sword (w zasadzie nie znam tej gry :) ). Ale ja mało bystry jestem to i nic dziwnego :).

Tak się tylko zastanawiam... Czemu dałeś im gotowca? Nie miałeś siły patrzeć na ich wysiłki, czy po prostu miałeś coś do zrobienia i nie było czasu siedzieć na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, albo się mylę, albo mniej lub bardziej świadomie wykorzystałeś ogólny zamysł mojej zagadki, (którą podesłałem Ci jakiś czas temu) w dzisiejszym przecieku. :) Szkoda, że nie mogłem wziąć w nim udziału (praca mnie niespodziewanie dopadła), ale jak tak poczytałem to dość szybko zorientowałem się, o co mniej więcej chodzi. Nie wpadł bym jednak na przeczytanie dużych liter od tyłu, no i pewnie nie wpisał bym tego co wyszło w google (jakoś nigdy nie stosowałem takich zabiegów :) ), no i ni choroby nie zgadł bym, że chodzi o Broken Sword (w zasadzie nie znam tej gry :) ). Ale ja mało bystry jestem to i nic dziwnego :).

Tak się tylko zastanawiam... Czemu dałeś im gotowca? Nie miałeś siły patrzeć na ich wysiłki, czy po prostu miałeś coś do zrobienia i nie było czasu siedzieć na forum?

Nie całkiem. Pomysł z użyciem pierwszych liter w zdaniu wykorzystałem w przeciekach chyba po raz trzeci. Tak, że nie jest to nowa idea. Z czytaniem od tyłu też już było.

Gotowca? Nie wiem o czym piszesz.

Dlaczego Ghostcie zawsze ty zajmujesz się przeciekami? Przymus czy Przyjemność?

W zasadzie przyjemność. Gdyby mi się nie chciało po prostu nie robiłbym przecieków. Czasem tylko mnie denerwuje strzelanie, albo próba zgadywania tytułu bez uważnego przeczytania przecieku i wskazówek jakie do niego załączam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost mam do Ciebie pytanie jako do administratora, mianowicie czy można gdzieś u siebie w "Panelu kontrolnym" bądź gdzie indziej, zastrzec swój profil, chodzi mi o to żeby nie był on do wyszukania w google, ponieważ dajmy na to jak w google wpiszę "cdrozmiar" lub jakiegoś innego użytkownika FA wyświetla mi się jego profil i można sobie czytać jakie np. posty wysłał...trochę dziwne pytanie ale wolałem się upewnić czy jest taka opcja???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadałem to pytanie w temacie "Propozycję zmian na FA" zostałem jednak skierowany z tym do redakcji.

Tak więc przedstawiam swoje pytanie ponownie w odpowiednim (jak sądzę) temacie.

Jaki jest sens istnienia tego tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...&start=2040 ?

Dyskusja toczy się od paru lat (!) a filmów w Cda jak nie było (poza pojedynczymi przypadkami) tak nie ma i pewnie nie będzie ponieważ z tego co zdążyłem przeczytać większość czytelników jest na nie.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś u Was w redakcji ogląda/oglądał Dextera :]? (chodzi mi o TEGO Dextera: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dexter_(serial_telewizyjny))

Jeśli tak to jakie wrażenia po serialu?

Nie wiem, ale sądzą c po tym, że nie słyszałem w redakcji dyskusji na jego temat to chyba nie ma u nas fanów. Zdecydowanie więcej jest fanów South Parku i Dr. House.

Grał Pan w Marvel Ultimate Alliance? Jakie wrażenia? Co Pan sądzi o Watchmen?

Ten Pan jest niepotrzebny. :)

W tą grę jeszcze nie grałem.

Watchmen

- komiks - ciekawy, nietypowy, bardzo rozbudowany, wart przeczytania.

- film, mocno oparty o komiks, choć pomijający pewne wątki, oferujący trochę inne ostateczne rozwiązanie, no i chwilami miałem wrażenie, że pewne rzeczy zbyt mocno skrócono a inne nadmiernie wydłużono. Generalnie dobry film, ale bez znajomości komiksu pewne wydarzenia z niego będą niezrozumiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...