Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy mógłbyś dać normalny przeciek nr 05/09? W którym bedzie wszystko od razy napisane i nie będzie trza szukać wszystkiego?\

Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy , miło spędzonego czasy z rodziną i przyjaciółmi , mokrego śmingusa i super gier!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy interesowałeś się kiedyś muzyką "Bitelsów"? Jeśli tak to jaki utwór przypadł ci do gustu?

PS. Odsłuchałem właśnie albumu ,,Made in Haven" zespołu Queen, Jezu jak te dzieło jest piękne......

Nie jestem jakichś ich fanem, ale słyszałem większość jeśli nie wszystkie utwory żuczków. Nie mam jakiegoś ulubionego kawałka, podoba mi się sporo ich piosenek.

Obecnie czytasz jakieś komiksy? W co teraz grasz, w co zamierzasz zagrać?

Parę dni temu skończyłem komiks Battle Chasers, a teraz czytam Koralinę.

Jeśli chodzi o gry to ostatnio grałem w kilka rożnych gierek logiczno-zręcznościowych, takich za 20 zł, które kupiłem swojej mamie na święta. :)

Z innych względów, zapowiedź się raczej nie pojawi, nie Wielkanocnych.

Pewnie embargo na okładke się trochę bardziej przedłużyło :biggrin:

Niestety. Jak robiłem przecieki to nie wiedziałem, że termin embargo został jeszcze przesunięty.

Czy mógłbyś dać normalny przeciek nr 05/09? W którym bedzie wszystko od razy napisane i nie będzie trza szukać wszystkiego?\

Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy , miło spędzonego czasy z rodziną i przyjaciółmi , mokrego śmingusa i super gier!

Jeszcze nie wiem. Zobaczymy za niecały miesiąc.

Dziękuję za życzenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo zaległości w graniu i w pewnym momencie stwierdziłem, że coś muszę poświęcić, aby się wyrobić z graniem. Na półce w domu niektóre gry mają już ponad dwa lata, a nadal nie są nawet odfoliowane. Więc czasem patrzę na to co grają chłopaki w redakcji i niestety stwierdzam, że fajne ale muszę sobie odpuścić.

I tak właśnie było z Mafią, Ojcem Chrzestnym i jeszcze całą masa innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół nie, ale w jednym szczególnym przypadku tak zrobiłem. Wiesz, jak przychodzi ktoś kto z dumą mówi, że jest fanem pisma już od 10 lat to wydawało mi się, że powinien znać poszczególnych redaktorów. A że byłe m wtedy zmęczony i nie chciało mi się gadać, to spytałem: wiec pewnie wiesz kto to jest?

No i tak się zaczęło. I tak od pytania do pytania wyszło, że "długoletni" fan pisma nie wiedział nawet kto jest redaktorem naczelnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to ja się raczej sam domyśliłem :)

Tyle że po co ten bot?

Reklama = Kasa

Kasa w czasopiśmie jest zawsze potrzebna.

Żeby strona i forum mogły dalej istnieć.

Czyżby te słowa oznaczały jakieś problemy(odpukać w niemalowane/splunąć trzy razy na ziemie)finansowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan ocenia SM Web of Shadows? Jest Pan zwolennikiem pełnej czy kinowej polonizacji? Czy może angielskiej wersji? Jacy są Pana ulubieni bohaterowie komiksów? Ma Pan jakąkolwiek konsolę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Duszku mam ogromna prośbę możesz powrócić do jednego wieczornego przecieku a nie rozkładać go na trzy części wiem ze robisz to aby jak najwięcej ludzi wzięło w nich udział ale czy na pewno tak jest jeden wieczorny był najlepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...