Jump to content

Nikulu

Forumowicze
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Nikulu

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 09/11/1910

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. W moim środowisku to ja stałem się prekursorem ekszyna-dzięki mnie rozpowszechnił się w całej dzielnicy Stare Bielsko!
 2. Zgadzam się! Gdyby pisarze nie pisali sami, to nie byłoby książek(zakładając, że pierwszy pisarz nie mógł nic napisać z powodu braku dzieł chronologicznie wcześniejszych).
 3. Czy Pan Ghost mógłby założyć w zakładce "kino" temat poświęcony filmowi "Walkiria"? Byłbym wilce rad!
 4. Nie przeczytałby Pan wstępu do mojego nowego opowiadania? Ostatnio mnie olśniło i wpadłem na genialny pomysł na opowiadanie! Gdyby wykonanie było tak dobre jak pomysł byłoby lepiej.
 5. Reynevan rządzi, mimo tego, że nie jest ani trochę podobny do Geralta.
 6. MW rządził tak samo jak U2, a ostatni NFS to chyba jakiś żart!
 7. Kiedy będą wyniki konkursu?
 8. To oznacza, że nawet wśród adminów zdarzają się buraki i n00by!
 9. A chęć wyzdrowienia to nie cel? Może nie na dłuższą metę, ale jednak cel!
 10. Zgadzam się z tym, ale można powody zastrzeżeń szybko poprawić. Poza tym nie powinno się oceniać gry, dopóki się jej nie przejdzie!
 11. Wszystkie gry tej "stajni" takie jak "The legend of sherwood", czy "Chicago" wymagały trochę myślenia. Co nie zmienia faktu, że nie są to gry strategiczne, tylko taktyczne(tak samo jak wspomniany "Comandos").
 12. Nikulu

  Diablo 2 (LoD)

  Ludziska! Wy jeszcze w to gracie? To rzeczywiście potwierdza hasło "Blizzard forever". Już wiem dlaczego tak rzadko wypuszczają nowe gry!
 13. Po pierwsze ściągnij sobie patcha 1.3- niweluje on czas ładowania się lokacji. Po drugie zagraj na trudniejszym poziomie. Po trzeci przestań narzekać na szczegóły- Polska ma jednego bohatera, który został rozsławiony przez grę komputerową, to nie bijmy swojego!
 14. Co nie zmienia faktu, że koleś był mocny. Nie chce go usprawiedliwiać, bo rzeczywiście zagłuszał grę(a w FPSach słuch jest ważny), bo to jest na prawdę irytujące!