Skocz do zawartości

Polecane posty

Heh. Kurde, kiedy zobaczyłem polski dubbing w zapowiedzi Clone Wars jeszcze bardziej zachciało mi się na to iść. Nie, żebym się jakoś podjarał. Kieruje mną czysta ciekawość, jednakże odczuwam lekki strach. Interesuje mnie również gra. Z tego co wiem będzie to nawalanka "Wii-only" . W sumie pomysł dobry, o ile budżet będzie wystarczający i twórcy się przyłożą. No cóż, machanie Wii-motem sprawia wielu ludziom przyjemność ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cieszy mnie to, jako, że jestem posiadaczem Wii :) . Nie zmienia to jednak faktu, że na oku ( trochę ciągnie ) mam Force Unleashed. Kurde, Strasznie chciałem pojechać na GC... Na marginesie, jaką ocenkę byś wystawił z tego co było dane Ci zobaczyć?

Edytowano przez Vorador84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już druga była słabsza, ale nadal całkiem nieźle się ją oglądało. Trzecia była tak słaba, że jak najszybciej starałem się jej pozbyć z pamięci i teraz już nawet nie pamiętam o czym była. A szkoda, bo Snipes jako Blade był całkiem przekonujący i nieźle się w tej roli prezentował.

Oj cieszy mnie to, jako, że jestem posiadaczem Wii :) . Nie zmienia to jednak faktu, że na oku ( trochę ciągnie ) mam Force Unleashed. Kurde, Strasznie chciałem pojechać na GC... Na marginesie, jaką ocenkę byś wystawił z tego co było dane Ci zobaczyć?

Jeśli chodzi o grę SW Clone Wars, miałem okazję tylko pograć w tą część gdzie są walki na miecze. Nie znam reszty gry, nie wiem co jeszcze oferują na jakim poziomie. Ciężko ocenić grę widząc tylko jej fragment. To co widziałem podobało mi się, ale daleki jestem od stwierdzenia na podstawie tylko tego fragmentu czy gra będzie dobra czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czy wiesz, ale dzięki za zmianę nicku :P

2. Podziwiam Cię za to, że robisz tyle i odpowiadasz za tyle rzeczy w redakcji (bo ja bym się chyba... zmęczył :P)

3. Grałeś w Another War ? Wg mnie, ta gra przebija wszystkie inne pod względem fabuły. Humor też spoko.

2. Kwestia poukładania sobie obowiązków. Problem zaczyna się gdy sypie się kilka rzeczy na raz i człowiek nie wie od czego zacząć.

To tak jak w szkole :P

Edytowano przez Owiec_xD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na chwilę jeszcze wrócić do ekranizacji komiksów, ale tym razem bardziej ogólnie. Jakie Ci się podobały? Mógłbyś napisać co myślisz o najnowszym Hellboy'u (jak już widziałeś) Warto wybierać się na ten ostatni? Pamiętam, że jedynka to była niezła młócka bez większego sensu i z ciut idiotycznymi potworami (np. mechaniczny człowiek), ale oglądało się ją całkiem nieźle.

PS W trzecim filmie o przygodach czarnoskórego łowcy wampirów chodziło o ożywienie Draculi, którego grał Dominic Purcell z "Prison Break". Kosmiczna bzdura. <_<

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszego Hellboya wybiorę się chyba w ten weekend. Nie byłem wcześniej bo miałem trochę wyjazdów.

A jeśli chodzi o ekranizacje komiksowe to podam moją listę rankingową. Przybliżona i może być niedokładna bo robiona na szybko.

1. Batman (nowe wersje Chrisa Nolana)

2. seria X-Men

3. Sin City

4. seria Spiderman

5. Iron Man

5. 300

6. Blade I i II

7. Batmany (te starsze)

8. Hellboy

9. Supermany (te z Christopherem Reeve)

10. Superman nowy

11. seria Hulk

12. Flash Gordon

13. DareDevil

14. Elektra

15. Darkman

16. The Shadow

Więcej tytułów w tej chwili nie pamiętam. Tak mniej więcej kształtuje się moja lista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Prawdziwy z Ciebie fanatyk! :D O niektórych bohaterach (Darkman) nigdy nawet nie słyszałem.

Jeśli miałbym dostosować Twą listę na potrzeby moich gustów to zamieniłbym miejsce pierwsze na "Sin City", a na drugim byłyby Batmany, ale Burtona. "300" wywaliłbym na miejscu (Persowie jak Orkowie z "Władcy pierścieni!! :angry: Chyba, ze to wierne odwzorowanie komiksu), takoż Daredevila i Elektrę.

Zauważyłem, że wysoko umieściłeś X-menów, więc chyba wybiorę się do wypożyczalni. Dzięki za odpowiedź!

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "300" komiks został dosyć mocno odwzorowany zarówno w warstwie fabularnej jak i wizualnej.

Darkman to seria filmów o komiksowym bohaterze. W miarę niezła jest pierwsza część z Liamem Neesenem, dwie kolejne są już słabsze, ale można obejrzeć jako ciekawostkę.

X-Meni - bardzo mi się podobają, kolejne części są coraz ciekawsze i coraz mroczniejsze w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uważam, że całkiem nieźle sobie radzą z tą serią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Spawnie. Ale w sumie to nie szkodzi bo i tak wylądowałby gdzieś w końcówce mojej listy.

Seria komiksów Spawn zaczęła się bardzo dobrze. Później pojawiły się dłużyzny i słabsze odcinki, ale gdyby autorzy skupili się na początku historii to mógłby z tego wyjść ciekawy film. A tak, takie nie wiadomo co. Niby Spawn jest, efekty niezłe, ale fabuła - cieniutko.

Mam nadzieję, że ten mini serial animowany co go niedawno kupiłem będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem listę układałem w 10 minut, "od ręki". Gdybym miał kilka godzin na jej ułożenie to wtedy pewnie byłaby dłuższa i różniła się trochę kolejnością.

Jeśli chodzi o Punishery - żaden nie przypadł mi do gustu. Da się obejrzeć, ale nie uważam ich za dobre filmy.

Z kolei Ghost Raider podobał mi się i to nawet bardzo. Na liście powinien być gdzieś w górnej części.

Komiksy. No cóż, są lepsze i są gorsze. Dużo zależy od autorów. Generalizując mam ich trochę, ale żebym jakoś namiętnie zbierał tą serię to nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...