Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Pomoże mi ktoś? Mam pytanie odnośnie nowego wyglądu PlayStation Store. Na razie słabo się w nim odnajduję. Wszedłem w zakładkę z wersjami demonstracyjnymi. Patrze, trial Battlefield 1943. Wchodzę w zakładkę z nim i "kupuję" (oczywiście za darmo, bo to trial). Piszę, że gra zakupiona, ale nie rozpoczyna się żadne pobieranie, ani nie ma gry w zakładce z demami na konsoli. Co robić?

Chciałbym zapytać także o "portfel" na PS3. Jak umieścić na nim pieniądze?

@down, dzięki, znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby naładować portfel musisz mieć kupon albo kartę. Nie musi być specjalna, nada się praktycznie każda - debetowa, kredytowa i wirtualna (tylko takie z marketów nie wejdą ;). Robisz tak:

Zarządzanie kontami > Zarządzenia transakcjami > Dodaj fundusze i wybierasz opcję. Minimum z karty to 20 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę wątku znaleźć, a się mocno zdziwiłem że póki co gra z TOP3 PS3 = nikt nie rozmawia na forum ? Nowe info ma być 7 grudnia więc temat pewnie przycichł, ale ja się wprost nie mogę doczekać, dla tej gry drugi raz kupię PS3. Takie smaczki, jak to że nie ma regeneracji życia, że zakładnik próbuje się uwolnić czy przeszkadza kiedy tylko nie przykładasz mu pistoletu do głowy, walka na cegły, pięści itp.

Must have biczyz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na 100% był taki temat w Konsolach, bo mimo iż nie mam PS 3, to się tam udzielałem. Naoglądałem się materiałów o tej grze i naczytałem zapowiedzi, etc. i strasznie jestem ciekaw, jak to finalnie będzie wyglądać. Bo zapowiada się niezwykle klimatycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złą renomę mają tylko, gdy jakieś totalne developerskie barany (hey, Bethesda!) wypuszczają grę tak naszpikowaną failami, że jest praktycznie niegrywalna przez kilka miesięcy po premierze. Zwykle różnice w wydajności koryguje się w pierwszej łatce. Różnice graficzne są IMO zauważalne tylko dla graficznych fetyszystów przesiadujących na stronach z porównaniami. Tak przynajmniej wynika z tego co zauważyłem przez ostatnie lata, przepaści nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem trylogii Resistance. Warto kupić całą serię za około 190zł? Boję się, że na multi "dwójki" nie będzie ruchu i ciężko będzie znaleźć kogoś do gry. Ma ktoś tą grę i wie jak się tam układa sytuacja?

W części gier widać lekką różnicę w grafice. Dla kogoś kto nie ma wzroku sokoła i nie razi go każdy piksel nie powinno stanowić to wielkiego problemu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzałem przed chwilą. :D

Przy wpisaniu takiego kodu trzeba podać prawdziwy numer karty? Mam swoją, ale boję się podawać gdzieś numer.

Co do PS+ słyszałem, że jest taki bajer, który pozwala na zachowanie gier z ps+ nawet po wygaśnięciu subskrypcji. Rozchodziło się głównie o zawieszenia ściagania gry/ Wie ktoś na czym to dokładnie polega?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wpisaniu takiego kodu trzeba podać prawdziwy numer karty? Mam swoją, ale boję się podawać gdzieś numer.

Co do PS+ słyszałem, że jest taki bajer, który pozwala na zachowanie gier z ps+ nawet po wygaśnięciu subskrypcji. Rozchodziło się głównie o zawieszenia ściagania gry/ Wie ktoś na czym to dokładnie polega?

Ad 1 - Numer karty trzeba podać tylko jak kupujesz, przy darmowych kodach nie ma takiej potrzeby, ale ten kody wyjątkowo go potrzebuje.

Ad 2 - Jeśli dodałeś grę do listy pobierania przed zakończeniem subskrypcji, to tak, możesz ją potem pobierać do woli. Tylko że i tak jej potem nie uruchomisz, chyba że Sony tak ustaliło (np. Rock of Ages wciąż działa).

@DOSAKUpl - http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Facebook-PlayStation-Plus-30-dni-za-darmo-od-PlayStation-Polska/td-p/17361864

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci wyświetliło to wszystko poprawnie, masz 30 dni. Też tak mi wyskoczyło, ale w nawiasie było (chyba, bo nie pamiętam) "trial" albo jakoś podobnie. I przy wpisaniu tego kodu trzeba podać numer karty i jeszcze ten 3/4 cyfrowy kod na karcie. W każdym razie ja musiałem wpisać. I łatwo sprawdzić w które gry można grać po wygaśnięciu Plusa. Trzeba w menu PS wejść w Informacje przy dowolnej grze. Jeśli nie jest nic napisane o wygaśnięciu w dniu końca subskrypcji Plusa, to w grę można grać także bez abonamentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...