Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Czy jak się ma ten kod na 30-dniowy trial do PS+ za zalajkowanie na FB i trzeba podać numer do karty kredytowej, to musi być prawdziwa? Jeśli nie, to proszę o jakiś przykładowy numer karty i czterocyfrowe hasło do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, czy zadziała mi ten kod jeśli mam aktywnego Plusa? Tzn abonament kończy mi się na początku grudnia i chciałbym sobie przedłużyć za darmo o te 30 dni. Gdzieś czytałem, że owy kod jest tylko dla nowych użytkowników. Bardzo chciałbym zaoszczędzić te 20 zł w grudniu i nie wiem, czy mam się na co ślinić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dwie mniejsze premiery grywalne zarówno na PS3 i Vita, czyli Big Sky Infinity (twin-stick shooter) i Knytt Underground (wat is this I don't even).

Jakbym miał Vitę to bym opłacił sobie PS+. Tak to od miesiąca nie włączyłem PS3. ;p

Btw. Obowiązkowo ograjcie Vanquish. Jeden z lepszych shooterów z obecnych konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS+ to jest coś nie możliwego takie gry dają, że jestem w szoku. Teraz Crysis 2 a od 5 grudnia Batman Arkham City, jak wpadnie mi jakaś dodatkowa kasa to zakupie nie ma innej opcji. Wprawdzie mam Batmana AC na PC ale laptop mi coś szwankuje, a tak pogram sobie spokojnie na PS3 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat wczoraj grając w Arkham City na laptopie pomyślałem, że wolałbym ograć to na konsoli. No i teraz mam swój własny first world problem.

Limbo i Vanquisha chętnie ogram jak znajdę trochę wolnego czasu w grudniu. A właśnie, jeśli użyje tego darmowego próbnego miesiąca PS+ to chyba nadal będę mógł grać w te ściągnięte gry? Sknera ze mnie, a tak to bym do stycznia za darmo pograł. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanquish jest jedną z najbardziej niedocenianych gier tej generacji. Wystarczyłoby stworzyć sequel z multiplayerem i mamy hit. Bardzo oryginalna i szybka gra FPS z cover system. Sam Cliff B radził im dodanie multiplayera.

Abyss, w linku w którym podałem masz dokładne daty zmiany stuffu. Dopasuj sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek trylogię resistance na muve. Dzisiaj powinien być termin dostawy, a paczki nie ma. Do tego patrzyłem dzisiaj na stronie i gra została usunięta z oferty. Nie wiem czy czekać do poniedziałku(mogli mieć obsuwę w dostawie), czy pisać od razu do "suportu" o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dzisiaj PS3 po raz pierwszy od paru tygodni i ograłem kilka dem. Pomijając bezdyskusyjne fakty, że DmC jest do bani (na obu konsolach gra chodzi w 25 fps lol), a Most Wanted to przeciętniak, to dwie gry mi się bardzo spodobały.

Pierwsza to Guardians of Middle-Earth. Nie lubię MOBA, ale w luźnej, konsolowej formie wraz z fajnym uniwersum się to sprawdziło. 60 minut wersji trial szybko mi zleciało i naprawdę mam ochotę na zakup pełnej wersji. Ktoś w to gra może?

Drugą grą jest Ni No Kuni. Obserwowałem tą produkcję tylko z tego powodu, że to jeden z nielicznych ciekawie zapowiadających się jRPG z dużych platform, ale nie spodziewałem się, to jest tak dobre. Grafika jest śliczna, a system walki łączący poruszanie się po arenie z turowymi atakami jest świetny. Prawdopodobnie nie wezmę jej na premierę (bo sesja), ani w kolejnych tygodniach (bo revengeance, Bioshock, Ascension, itp.), ale na wakacyjne bezrybie wsiąknę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem premierę demka Ni No Kuni, ale już nadrobiłem i, no cóż mogę powiedzieć - gra jest bardzo dobra. Jak nie przepadam za jRPGami, tak NNK totalnie mnie wzięło - ładnie narysowane, świetna muzyka i głosy postaci, no i kapitalny system walki. Przypomniały mi się pacholęce lata z Grandią II :P

Also: Dolan pls.

Szkoda że demko śmiesznie krótkie.

Aha, a MW trochę do średniaka jednak brakuje :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę nie od tego, ale... tak, jest naprawdę słaby. Grafika pomimo sporych wymagań nie powala, model jazdy jest straszny (srsly, tak irytujących wozów bardzo dawno nie widziałem), a system znajdowania samochodów w mieście i przypisanych do nich wyścigów jest poroniony. Nie oczekiwałem fajerwerków po tej części, ale to jest poniżej krytyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś LOTR Lego, i muszę przyznać że jest naprawdę dobry chociaż nie jestem fanem produkcji z klockami to jednak ta mi się spodobała, może dlatego że jest oparte na mojej ulubionej trylogii, chociaż było kilka nieścisłości jak trolle pod Helmowym Jarem to całość zachowała klimat filmu, pewnie zakupię grę jeżeli trochę stanieje chociaż już widziałem używane po ok 80zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest duża różnica pomiędzy podłączeniem PS3 przez kabel HDMI, a zwykłym kablem (innym niż HDMI)?

Na pewno tak, a więc jakbyście mogli podajcie różnice.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapipista okładka The Last Of Us, dla mnie gra generacji. Mam nadzieję że multi to nie będą tylko mecze drużynowe itp, ale pojawi się jakiś dłuższy tryb, może last man standing przeciwko zombiakom i innym graczom, możliwość bycia zainfekowanym podczas meczu, mam milion pomysłów, a Wy jak to sobie wyobrażacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ferowałbym już wyroków, że to będzie gra generacji. Zresztą, uważam, że Gears of War jest grą obecnej generacji i nic w tej materii już się nie zmieni, ale to nie czas i miejsce na dyskusje na ten temat. Co by nie było TLoU to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier 2013 roku - razem z GTA V dzierżą to miano. Liczę, że obie te gry z należytą pompą zamkną piękny rozdział obecnej generacji konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...