Skocz do zawartości
Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Vilo

Ma oryginalną wersję Mass Effect z CD Projektu. I wredny CD Project dał dodatek po angielsku. Ja... i komp mu płyty nie widzi. Ja... i szuka cracka, żeby ściągniętą polską wersję uruchomić. Ja...

Zdejmuję ostrzeżenie. Sprawa wyjaśniona - użytkownikowi chodziło o patcha do gry, a napisał cracka. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawara

Pierwszy post ze spawarką wywołał u mnie radosny uśmiech, ale gdy masz 5 postów na liczniku i wszystkie to głupi spam/żart, to przestaje być zabawnie. 20% do przemyśleń na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vell

Well, uczynny inaczej forumowicz nie omieszkał się podzielić linkami do (wdech) serwisów umożliwiających oglądanie online anime i czytanie mang licencjonowanych w Polsce, za co jest wypisywane natychmiastowe ostrzeżenie. To, że zrobił to w swojej pierwszej wypowiedzi na forum i tuż pod postem, w którym dopisałem się z przypomnieniem o przeczytaniu regulaminu działu, prawie mnie nie dziwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akai

Założył temat i na starcie podał link do serwisu, który zawiera szeroki wybór anime do oglądania, w tym pozycje licencjonowane w Polsce, za co - stali czytelnicy tego tematu już wiedzą - natychmiastowo jest wypisywane ostrzeżenie. Temat został zaraportowany i chwilowo zniknął z widoku, więc Akai niezwłocznie założył go ponownie. Niedobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...