Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

3210 postów w tym temacie

Zap

Pomijając upierdliwe zaczepki pod moim adresem, to jednak wydaje mi się, że używanie wulgaryzmów nadal jest zabronione, nay?

0

na drugim miejscu podium melduje się

gracz.pl

Nie przeczytał regulaminu tematu "Mam pomysła na grę" i zapodał, jak wielu innych przed nim, kretyńską wariację na temat "dzień z życia Smugglera". I jak wielu innych przed nim dostał ostrzeżenie.

0

Normalna kumulacja dzisiaj ;]

rebel201

Ujął moje serce tekstem:

"że jesteście metalowcami to widać po avatarach samych..."

szkoda tylko, że wypowiedzią tą, nie wniósł niczego na łamy FA. Oprócz odrobiny smrodu.

1

NEMETT

Niewyżyty seksualnie małolat, dla który proponuje, żeby przy okazji lektury CDA zabawiać się własnoręcznie. W komplecie z ostrzeżeniem dostaje 14 dni wakacji, podczas których to forum będzie sobie mógł polizać przez szybkę monitora, przecież ręce i tak ma zajęte.

3

Norba333

Nieoznakowany referal zapodał. Mam nadzieję, że przez te 3 dni bez postowania zapozna się z zasadami na tym forum.

0

Adam__R

Za obrażanie jednego z forumowiczów i nic nie wnoszący tekst.

0

Nowy skrypt, nowa skórka, a ciągle stare buce. Ostrzeżenie i 3 dni abstynencji dostaje

FJ1

Za podpadający pod trolling post w temacie o najnowszym numerze CDA. Te 3 dni, to tak dla przemyślenia sytuacji. Za następny taki dopiszę mu parę zer do tej trójeczki. A potem, w akcie łaski, poproszę admina o wieczyste wykopanie jego kont i blokadę. Oszczędzi mu to wydatku na dwa krawieckie centymetry i codziennego odcinania cyferek. To, że była amnestia nie oznacza, iż nie pamiętamy jego zachowania. Pamiętamy, a skoro on nie potrafi wyciągnąć wniosków z poprzednich, to nie będziemy trzymać tu trolla i to z gatunku wyjątkowo śmierdzących.

0

peter39

za linka do strony z crackami

Martin

Wprawdzie mamy tu swobodę poglądów, ale kolega zbytnio ociera się o kłamstwo oświęcimskie. Jeszcze nie otwarcie, ale nie będę na to czekać. Szczególnie, że już na poprzednim forum dostał ode mnie ostrzeżenie za "dowcipne" porównanie związane z Żydami. 30 dni, podczas których jego posty będą umieszczane na forum dopiero za zgodą moderatora, powinny mu zapewnić czas na dokształcenie się i przemyślenia.

0

fracek106

Za pytanie o cracka. Tydzień "wakacji".

flito

Lojalnie uprzedziłem, że wrzucanie czegokolwiek dotyczącego możliwości ściągnięcia GTAIV będzie surowo tępione. Forumowicz nie posłuchał i podał pełną nazwę pliku do ściągnięcia, a do tego różne dobre rady, jak nie dostać bana na konsole. Niestety, nie udało mu się go uniknąć na tym forum. Konto zawiesiłem na 14 dni.

0

Charles Manson

nagroda za wybitną twórczość prozatorską - 10 dni urlopu od postowania.

0

bartekmm

Gra mu nie działa. W desperacji nawet oryginał od kolegi pożyczył, żeby sprawdzić, czy to nie wina jego wersji ?legalnej inaczej?.

0

Martin

Za rasizm i ksenofobię. Notoryczne nazywanie Chińczyków ?kitajcami? nie jest oznaką tolerancji.

0

pinczes

Ostrzeżenie + 7 dni bez postowania za reklamę pirackiego serwera Lineage 2.

0

sagem

Tydzień wakacji na ochłonięcie. Za śmiecenie w Pytaniach do Redakcji.

0

Po raz kolejny

Martin

Śmiecenie na forum, ignorowanie próśb moderatorów, trolling, w tym obrażanie innych dyskutantów.

Ost i 2 tygodnie wypoczynku.

0

STERN

za zabawę w ad-bota. co z tego, ze linkowana stronka była jego? spam jest spamem...

0

Orthomyxovirus

Chciał w niecny sposób dorobić sobie, ukrywając wyszukiwanie Adsense pod przykrywką czarnego Google. 7 dni bez postowania do ostrzeżenia gratis.

0

Czarna_Mevka

Propagowanie piractwa gier na telefony komórkowe.

0

Mephisto

Za gwałt na 9. punkcie regulaminu FA. Spambotom mówimy nie.

+30 dni wolnego od FA.

0

Schevo9

Ma Gothica 3 na komórę z nielegalnego źródła, czym pochwalił się podczas szukania pomocy technicznej z grą.

0

kamael

Ostrzeżenie za promowanie piractwa poprzez avatar, sygnaturę oraz wypowiedzi.

fryz

Ost za piractwo.

0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.