Jump to content
Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Recommended Posts

Zap

Pomijając upierdliwe zaczepki pod moim adresem, to jednak wydaje mi się, że używanie wulgaryzmów nadal jest zabronione, nay?

na drugim miejscu podium melduje się

gracz.pl

Nie przeczytał regulaminu tematu "Mam pomysła na grę" i zapodał, jak wielu innych przed nim, kretyńską wariację na temat "dzień z życia Smugglera". I jak wielu innych przed nim dostał ostrzeżenie.

Normalna kumulacja dzisiaj ;]

rebel201

Ujął moje serce tekstem:

"że jesteście metalowcami to widać po avatarach samych..."

szkoda tylko, że wypowiedzią tą, nie wniósł niczego na łamy FA. Oprócz odrobiny smrodu.

• Upvote 1

NEMETT

Niewyżyty seksualnie małolat, dla który proponuje, żeby przy okazji lektury CDA zabawiać się własnoręcznie. W komplecie z ostrzeżeniem dostaje 14 dni wakacji, podczas których to forum będzie sobie mógł polizać przez szybkę monitora, przecież ręce i tak ma zajęte.

• Upvote 3

Nowy skrypt, nowa skórka, a ciągle stare buce. Ostrzeżenie i 3 dni abstynencji dostaje

FJ1

Za podpadający pod trolling post w temacie o najnowszym numerze CDA. Te 3 dni, to tak dla przemyślenia sytuacji. Za następny taki dopiszę mu parę zer do tej trójeczki. A potem, w akcie łaski, poproszę admina o wieczyste wykopanie jego kont i blokadę. Oszczędzi mu to wydatku na dwa krawieckie centymetry i codziennego odcinania cyferek. To, że była amnestia nie oznacza, iż nie pamiętamy jego zachowania. Pamiętamy, a skoro on nie potrafi wyciągnąć wniosków z poprzednich, to nie będziemy trzymać tu trolla i to z gatunku wyjątkowo śmierdzących.

peter39

za linka do strony z crackami

Martin

Wprawdzie mamy tu swobodę poglądów, ale kolega zbytnio ociera się o kłamstwo oświęcimskie. Jeszcze nie otwarcie, ale nie będę na to czekać. Szczególnie, że już na poprzednim forum dostał ode mnie ostrzeżenie za "dowcipne" porównanie związane z Żydami. 30 dni, podczas których jego posty będą umieszczane na forum dopiero za zgodą moderatora, powinny mu zapewnić czas na dokształcenie się i przemyślenia.

fracek106

Za pytanie o cracka. Tydzień "wakacji".

flito

Lojalnie uprzedziłem, że wrzucanie czegokolwiek dotyczącego możliwości ściągnięcia GTAIV będzie surowo tępione. Forumowicz nie posłuchał i podał pełną nazwę pliku do ściągnięcia, a do tego różne dobre rady, jak nie dostać bana na konsole. Niestety, nie udało mu się go uniknąć na tym forum. Konto zawiesiłem na 14 dni.

bartekmm

Gra mu nie działa. W desperacji nawet oryginał od kolegi pożyczył, żeby sprawdzić, czy to nie wina jego wersji ?legalnej inaczej?.

Po raz kolejny

Martin

Śmiecenie na forum, ignorowanie próśb moderatorów, trolling, w tym obrażanie innych dyskutantów.

Ost i 2 tygodnie wypoczynku.

STERN

za zabawę w ad-bota. co z tego, ze linkowana stronka była jego? spam jest spamem...

Orthomyxovirus

Chciał w niecny sposób dorobić sobie, ukrywając wyszukiwanie Adsense pod przykrywką czarnego Google. 7 dni bez postowania do ostrzeżenia gratis.

Schevo9

Ma Gothica 3 na komórę z nielegalnego źródła, czym pochwalił się podczas szukania pomocy technicznej z grą.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...