Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Ja proponuję temat o Portalu. Mamy nowy objaw marketingu wirusowego w kierunku Aperture Science, a to za sprawą nowego update z tajemniczym achievementem. Oczywiście spora część graczy na forach Steam już się natrudziła tłumacząc sygnały morse'a i odkrywając m.in. hasha MD5 z numerem telefonu do BBSa Valve czy sygnały typu "LOL"... Myślę, ze warto powymieniać opinie i skonsolidować zebrane przez internetową społeczność materiały w jeden, krótszy niż 44 strony wątek. A przynajmniej zamieścić w kilku pierwszych postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o temacie o Alpha Protocol? Zbliża się już, miejmy nadzieję, ostateczna data premiery, pojawia się całkiem sporo newsów, gra budzi spore emocje i kontrowersje już przed wydaniem, zapewne nie inaczej będzie po jej ukazaniu się na rynku.

Zgadzam się! Jeszcze wcześniej ktoś to proponował.

Trzeci głos za RUSE - niech mają.

A może by tak Wings of Prey - Skrzydła Chwały? Myślę że kilku fanów symulatorów lotniczych na tym forum jeszcze by się znalazło. Dopisywanie postów do tematu o Forgotten Battles mija się z celem, gdyż to właściwie całkiem nowa gra, zmienił się nawet producent (kiedyś Maddox, teraz Gaijin Entertainment). Gra jest już w sprzedaży, sam zagrywam się od kilku godzin.

Na to tez oddam głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Fonline: 2238? W skrócie Fallout 2 mmo. bardzo ciekawa gra, oddany całkowicie klimat i grywalność gry, do tego crafting, system zakładania gangów i wiele więcej. gra bardzo szybko się rozwija, moim zdaniem godna uwagi.

Ps. Czemu mi nie widać avatarka? ;p

Pss. Popieram Dead Rising 2 -To chyba 3 głos.

Edytowano przez DrakeFarmer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat o Wiedźminie 2? Co prawda jeszcze pewnie daleko do premiery, ale powoli zaczynają wypływać kolejne informacje o grze(np. dzisiejszy trailer).

Edytowano przez latas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...