Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Proponuję założenie tematu o grze Microsoft Flight. Właśnie przed chwilą wypróbowałem i jak na darmowy symulator, to jest naprawdę nieźle. Powiedzmy, ze to taki Test Drive Unlimited, ale w przestworzach. W darmowej wersji mamy jeden samolot i jedną wyspę z archipelagu Hawaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls zgłasza się do działu PC.

Siłą graczy jest to, że gdy czegoś bardzo chcemy otrzymujemy to:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=469409

@EDIT

EvilLore to admin i jak się nie mylę właściciel neogafu i na tej stronce nie wolno wstawiać skanów magazynów. Dlatego tylko słowne potwierdzenie.

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Firefall :D Wcześniej o grze nie słyszałem, ale parę chwil szukania na Google dało mi jakiś obraz tego czym ta produkcja ma być... w dodatku w modelu F2P ;]

Sam miałbym jedną sugestię, problem w tym, że zapomniałem tytułu - też coś w stylu MMO z pojazdami w konwencji wielkiego pola bitwy/strzelanki... może potem jakoś wpadnę na tytuł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Dogma - Spadkobierca Monster Huntera

Czy ktoś, poza mną, czeka na tą grę? Ja nie mogę się doczekać. Jeżeli demo utwierdzi mnie w przekonaniu, że ta gra to cudo, natychmiastowo składam pre-ordera na PS3. Czuję tu Monster Huntera (dla niej kupiłam PS2 i PSP). W końcu DD wydaje Capcom. Szykuje się dobra rzeźnia, tysiące taktyk i wielokrotne podejście do bosa, szukając słabych punktów. Zalatuje Demon's Solus. Jako fanka MH chcę to mieć! Postać łotrzyka należy do mnie. Kocha łuki i sztylety.

Ps. Mam nadzieję, że akceptujecie wieloplatformowość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...