Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Podpisuję się pod Stillbornem "obiema ręcami". Szczerze współczuje tym, którzy z różnych powodów nie mogą mieć AdBlocka (bo np. komputer służbowy czy wspólny z rodzinką).

W każdym razie AdBlock + Stylish i gra gitara. Forum jest szerokie jak być powinno, żadnych reklam, żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - wiem, że to nie w porządku w stosunku do reklamodawców, ale oni też powinni dawać bardziej dopracowane reklamy. Jeśli ktoś zauważa jakiekolwiek problemy związane z reklamą, niech doda sobie do adblocka:

http://x.interia.pl/inpl/inpl.intad.1.0.16.js

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast pasek "Strona główna, blogi" zlewa się z paskiem nawigacji po forum. Kiedy to się naprawi???

Informuję, że po wejściu na forum z mojego telefonu (HTC Wildfire S) wszystko wyświetla się normalnie

Edytowano przez deBug
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem post w temacie "jakim graczem jestem" i obok mojego avatara wyświetla się takie coś


http://x.forum.cdaction.pl//public/style_images/infinite_dark/warn.png

Gdy klikam wyskakuje error i NO_PERMISSION. Czym to jest spowodowane? Myślę, że nic nie przeskrobałem. Dodam, że dzieje się to tylko przy tym jednym poście.

Edytowano przez Soaps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to błąd forum.

Gdy moderator wystawi użytkownikowi ostrzeżenie, to użytkownik ten (i moderatorzy) widzą przy tym poście czerwony wykrzyknik... teoretycznie. Niestety, błąd forum sprawia, że wykrzyknik pojawia się przy wszystkich postach w danym temacie i każdy widzi przy swoim poście wykrzyknik. Nie przejmuj się, wszyscy to mają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, a mnie serce stanęło na chwilę jak to zobaczyłem ;). Patrzę, a tu jakiś wykrzyknik. Dodatkowo nie mogłem wstawić linku do posta bo cały czas wywalało, że nie mam uprawnień. To tyle, dzięki za wyjaśnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej problem ze stroną niż forum, ale i tak o tym napiszę. Kłopot mam z avatarem, na forum dobrze widać zmieniony, ale na stronie w komentarzach jest już staaaaaaary avatar(zmieniałem kilka razy i nadal pokazuje ten pierwszy). Kojarzę, że chyba to się osobno zmieniało, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji.

Edytowano przez JacQ13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JacQ13 teraz jest tylko jeden avatar. Czasami pokazuje się ten stary, czasem nowy.

Nie wiem czy znowu coś się z forum dzieje, ale:

nie mogę zobaczyć kto dał mi punkty reputacji, nie mogę edytować komentarzy na blogach jak i postów, nie mogę edytować swoich wpisów na blogu (klikam "opcje" i nic się nie dzieje). Konserwacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problemik. Często wchodzę na FA z poziomu przeglądarki w terenie, Opera Mini zasilana Androidem. I wszystko jest świetnie, dopóki nie spróbuję dać plusa jakiemuś komentarzowi czy postowi. Wtedy magicznym sposobem wyciupciula mnie ze strony i trafiamy do całkiem innego tematu z całkiem innego działu. Często nie mogę też zasubskrybować żadnego wpisu albo tematu,bo pomimo klikania na przycisk nic się nie dzieje. Problem z przeglądarką, czy z forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę wywalić w kosmos Operę. Mi na wersji Mini oraz Mobile podczas oglądania forum samoczynnie się wyłączała. W ciągu 8 godzin wyłączyła się 20 razy. Obecnie używam Boat Browser, która nie jest najgorsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...