Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Nie musi zaakceptować.Ja mam na swojej liście znajomych parę osób i nikt nie prosił mnie o zgodę

Jeśli nie masz zaznaczonej opcji - "Zatwierdzanie znajomych", to wtedy każdy może Cię dołączyć bez pytania. W innym wypadku tak nie jest (no chyba, że coś nawala).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to może jakiś poważny problem. ale trochę denerwujący:

Po wejściu na dowolny temat lub jakiś post pojawia się czarny ekran ( myślałem, że to jakiś błąd forum- ale później najechałem na górę ekranu i była tam reklama Battlefielda 3 . I tak za każdym razem trzeba wyłączać reklamę żeby obejrzeć dany temat- przeszkadza to w przeglądaniu forum. Nie idzie tego jakoś wyłączyć

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając Adblocka nie da się wyłączyć tej genialnej reklamy Battlefielda 3, przez co nie da się w ogóle wejść na forum (musiałem Adblocka wyłaczyć). Jest to już któryś raz z kolei, gdy "genialna" reklama przeszkadza podczas przeglądania forum.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Adblocka na Chrome i żadnej reklamy BF'a (ani innej) nie widziałem.

Ja też nie widziałem. Po prostu forum nie chciało się włączyć, bo ktoś tak to sobie umyślił, że nie zobaczysz zawartości forum, jeśli nie wyłączysz jej ręcznie.

U mnie jest to samo z tym wczytywaniem stron, sądzę że reklama zniknie, po jakimś czasie.

Być może, ale to dalej nie zmienia faktu, że reklamy stają się coraz bardziej nachalne i przeszkadzają w poruszaniu się po forum. Chwalić za to nie zamierzam. Najpierw reklama, która strasznie głośno się odtwarza (co dla wielu było nieoczekiwane) niczym w TV. Następnie reklama-tło, która uniemożliwiała dojście do blogów czy do opcji w profilu. Reklama, która zwężała forum. Teraz reklama całkiem blokująca dostęp do forum... Komuś brakuje profesjonalizmu, jeśli po tylu wpadkach dalej notujemy podobne przypadki.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co prawda reklama BFa jakoś specjalnie nie atakuje (wyłączyłem ją przy wejściu i później już dała mi spokój), ale prawda jest taka, że coś takiego nie powinno po prostu mieć miejsca. Albo coś robi się dobrze, albo nie robi wcale. Reklamy na FA, jak zauważył Holy, już od jakiegoś czasu montowane są kompletnie nieprofesjonalnie i tylko zniechęcają tak do przeglądania forum, jak i do reklamowanego produktu. Co jest z tym wszystkim nie tak? Czy rzeczywiście knoci tak jakiś gostek w Interii który nie zna się na swojej robocie? Czy może to jakaś ciekawa taktyka marketingowa zakładająca, że wnerwiony forumowicz będzie każdorazowo klikał w każdy możliwy punkt reklamy, aby tylko jakoś się jej pozbyć, tym samym nabijając licznik wejść? Jak by nie było, dla nas to po prostu uciążliwość i nie powinno się do tego dopuszczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to teraz bardzo przebiegle atakuje w samych postach! ocb? tongue_prosty.gif

EDIT

I czemu moje W - T - F zostało przemianowane na OCB? Nawet skróty się już cenzuruje? A może to akcja rozpowszechniania polszczyzny w internecie? XD Sprawdźmy: OMG, FTW, BTW...

EDIT 2

Nie, to jednak cenzura. ;)

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za to reklama w wersji mobilnej to tragedia. Przedtem stronka była fajnie dopasowana do wyświetlacza, żadnego przewijania na booki, ani nic. A teraz wszystko rozciągnięte, pól strony nie widać. Jednym słowem beznadzieja. Mam nadzieję, że zostanie to szybko poprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jeszcze dodac reklame z drugiej strony postu - by byl jeszcze bardziej scisniety i nieczytelny. Do tego wielka na caly ekran, grajaca i trabiaca (tak o glosnosci 200% wiekszej niz normalnie - by dobrze poinformowac caly dom/blok), a zarazem trudna do wylaczenia - wtedy problem u mnie zniknie bo zwyczajnie do konca przejdzie mi ochota otwierania forum. (Serio, z mojej perspektywy wyglada to tak: skomplikowany podzial dzialow gdzie zamiast jednego tematu zbiorczego, ktory ciagle zyje mam parenascie tematow malenkich, w ktorych nie ma sensu sie wypowiadac, bo by pisac z jedna czy dwoma osobami to prosciej zalozyc konferencje na GG; brzydki w mej ocenie skin forum; forum scisniete o okolo 1/3 z powodu glupiej reklamy; teraz jeszcze ostatni post na forum ciachniety o 1/3 - yay, niech zyje wygoda uzytkowania).

Poza tym - co za antygeniusz sprawil, by rzeczona reklama w ostatnim poscie pojawiala sie w dziale Sesja RPG? Juz widze jak wspaniale dopelnienie taka reklama Battlefielda bedzie stanowila do postu w sesji tyczacej sie w magicznym quasi-sredniowieczu (a skoro juz przy tym jestesmy to pamietam, ze na forum jest dzial poswiecony tworczosci wlasnej, opowiadaniom itp - tam tez jak rozumiem to paskudztwo sie pojawia?).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem adblocka, wiec mam spokoj teraz, ale chodzilo o reklame battlefielda umieszczana w ostatnim poscie na stronie - bez adblocka wpija sie ona w tekst przez co wraz z uprzednim zwezeniem forum sprawialo to, ze tekst w owym ostatnim poscie zajmowal okolo 1/3 ekranu, co bylo zwyczajnie niewygodne i wyglada okropnie (a na sesji zapewne psuje klimat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...