Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Ja mam pytanie, a mianowicie: Można by było zrobić coś by przy zestawieniu przy sobie "b" i ")" nie wyskakiwało B), bo nawet jeżeli b jest małe to wyskakuje ten emotikon, a jest to trochę...irytujące ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien wkurzajacy problem z forum. A dokladniej z ta ****** reklama TVP2, jak naciskam na krzyzyk to reklama zamiast sie wylaczyc pozostaje na jednym miejscu. Mozna cos z tym zrobic?

P.S. Za niektore reklamy powinni kogos rozstrzelac(wiem ze wszystko dla kasy, ale jak zobaczylem reklame jakiejs babskiej gazety na stronie CDA to...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz Firefoxa to polecam zapoznać się z dobrodziejstwami porgramu AdBlock Plus. ;] W przypadku innych przeglądarek pewnie można pobrać pdobne aplikacje, ale szczerze powiedziawszy nie wiem, bo nigdy innych nie używałem. Nie licząc oczywiście IE, kiedy to człek miał jeszcze mizerne pojęcie o internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, a mianowicie: Można by było zrobić coś by przy zestawieniu przy sobie "b" i ")" nie wyskakiwało B), bo nawet jeżeli b jest małe to wyskakuje ten emotikon, a jest to trochę...irytujące ;)

w opcji odpowiedz jest taki mały kwadracik o emotikonkach w opcjach postu :) b) B) tak dla sprawdzenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz Firefoxa to polecam zapoznać się z dobrodziejstwami porgramu AdBlock Plus. ;] W przypadku innych przeglądarek pewnie można pobrać pdobne aplikacje, ale szczerze powiedziawszy nie wiem, bo nigdy innych nie używałem. Nie licząc oczywiście IE, kiedy to człek miał jeszcze mizerne pojęcie o internecie.

Uzywam Opery. Ale nie chodzi mi o to zeby wogule nie pokazywalo reklam, chodzi o to, zeby dalo sie ta reklame zamknac. Moze wiecej osob ma z tym problem i Admin to poprawi...

Zrobie malutki offtop, ale musze powiedzieć, ze mnie tam ta damska reklama rozbawila, bo znaczy ze uznano uzytkowników FA za potencjalnych czytelników tgo pisemka (czyli 35-60 letnie gospodynie domowe) :D

Przez ostatnie 10min zobaczylem 2 reklamy takich gazet cos mi tu nie gra. Hmm? Mnie osobiscie wkurzaja takie reklamy. Rozumiem reklame komputronika, ale cos takiego to przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koperta? To oznacza, że masz dać nam łapówkę :P

A na poważnie, to nie do końca wiem, o jaką ikonkę Ci chodzi - mamy w końcu 2 style. W miarę możliwości wrzuć screen.

A co do oznaczenia "popularny", to jest on dla tematów o liczbie wypowiedzi >=15.

Dokopałem się do odpowiedniej informacji: http://www.atariage.com/forums/index.php?showtopic=132977, drugi post.

Mówiąc w skrócie: jest to informacja, że wypowiedziałeś się w danym temacie. Natomiast nietypowość oznaczenia wynika z tego, że skórka nie jest w pełni dopracowana / aktualna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dołu strony głównej są wyświetleni aktywni użytkownicy, jednak gdziekolwiek nie wejdę, pokazuje mi się, że jestem samiusienki. Irytuje mnie to bardzo. Korzystam z najnowszej Opery i internetu Mobile Connect. Co jest nie tak? Może któryś z użytkowników też ma MC i podobny problem, bo wydaje mi się, że to jednak nie przez przeglądarkę, a internet jednak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w jaki sposób skrypt oblicza ilość użytkowników w danej chwili - jaki kwant czasu sobie przyjmuje do statystyk (pewnie dość mały).

Ale czasem widać, że jest więcej niż jedna osoba - widać to w bardziej aktywnych tematach, a szczególnie w temacie z przeciekami, gdy ludzie zgadują - wtedy jest dużo osób wypisanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam.

Ale i tak wkurzające.

Już mam nowy problem: ;)

czy to normalne - zmieniłem przed chwilą avatar i tylko rozmiar się zmienił na nowy (przez co mój Niemen ma dziwnie rozciągnięte lico), a obrazek nadal ten sam.

EDIT:

Już nieaktualne. Parę minut i wszystko ok.

Edytowano przez Piekar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Dlaczego czasem pisząc posty powtarza się to samo dwa razy? Sam tego doświadczyłem i nie tylko u mnie się to dzieje.

Dlaczego czasem pisząc posty powtarza się to samo dwa razy? Sam tego doświadczyłem i nie tylko u mnie się to dzieje.

(właśnie tak)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...