Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Dlaczego jak chcę wrzucić avatara to mi wyskakuje taki błąd:

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego

URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

x.forum.cdaction.pl

Wed Feb 11 10:37:40 2009

Apache

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ktoś może powiedzieć jak usunąć powiadomienia mailowe o otrzymywanych odpowiedziach w jakimś temacie?? Zawsze wieczorem jak otwieram pocztę to mam ok.20 wiadomości z forum o odpowiedziach. Wiem ,że sam to uaktywniłem ale trochę się to wymknęło spod kontroli chyba :P bo zaczęło mnie przerastać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotyczy to forum, a raczej samej strony.

Gdy chcę dodać komentarz jakieś artykułu (newsa) wyskakuje komunikat "nie mogę nawiązać połączenia z serwerem".

OK, odświeżam, dalej to samo. Dodaję odpowiedź po raz drugi i już raz mi zdublowało odpowiedź, drugi raz nie zobaczyłem nawet, czy ona tam jest - nie było widać komentarzy newsa (ten sam komunikat, ale nie w okienku).

To raczej nie wina mojego łącza, nie jest zapchane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mogę wiedzieć czemu w moich postach nie działają emotki pomimo tego, że są włączone? :)

Korzystam z czarnego stylu (ghoztcraft, tak?). Nie żeby były mi one jakoś niezbędne do życia, ale jeżeli jest to w czyimś zasięgu, to prosiłbym o naprawę ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że swego czasu byłem adminem na 2 forach (jednak inne skrypty - phpbb mod by przemo i phpbb 3) i wiem, że sama podmiana emotek nie działa. Trzeba (z tego co pamiętam) wyczyścić cache forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że część użytkowników ( w tym Zoldator i Mack00) wszystkie swoje posty piszą w jakimś kolorze (innym, niż biały). Czy można jakoś ustawić, by moje posty były pisane w jakimś kolorze, czy użytkownicy ci po prostu zawsze pisząc post zmieniają kolor?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, która pozwalałaby na przechowywanie indywidualnego stylu postu, ergo za każdym razem muszą ustawiać kolor postu ręcznie.

Radzę tylko nie używać kolorów czerwonego i fioletowego. Pierwszego z powodu takiego, że często używany jest przez moderatorów. Drugiego z tego powodu, że Rozy jest przewrażliwiony na jego punkcie :P -m(s)

Acz jeśli wydaje Wam się, że kolorowanie każdego posta jest cool... jesteście w błędzie, oczopląsu można dostać gdy paru takich ziomków chce sobie na jakiś temat podyskutować... :confused: //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa. Otóż zmieniłem sobie język forum na angielki. OK, wszystko fajnie ale przyciski nadal są po polsku! Znaczy się te Szybka ODP., Dodaj ODP. i Nowy TEMAT. Jest to normalne czy to u mnie coś nawala. Może warto by to zmienić?

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...