Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam cały czas problem z tym logowaniem, strona cały czas nie może nawiązać połączenia z odpowiedziami na komentarze, ogólnie komentarze nie chca sie ładowac, już nie wspomne ze logowanie od strony głównej jest niemożliwe, o co w tym wszystkim chodzi. ;D

Powiedzcie przynajmniej że wina mojego komputera to przestane nabijac post w tym temacie ;D póki co ponawiam prośbe i widze ze nie ja jeden mam ten problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki: znikają mi posty tak po prostu. Jakby je ktoś usuwał, ale to nie możliwe bo w ich treści nie było nic niezgodnego z regulaminem. 2 ostatnie posty mi znikneły, tak jakbym ich nigdy nie napisał. A przecież je napisałem i dodałem. Wyświetliły się na forum. kilka godzin później jak wszedłem to nadal były wczoraj, teraz wchodze i nie ma! 1 post mi zniknął dzień po jego napisaniu, więc napisałem taki sam jeszcze raz ii potem znowu zniknął tyle że tym razem po 2 dniach. Co jest grane??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kratos1989 - Posłałem ci już PW, z wyjaśnieniem co za magiczna siła ja usuwa i dlaczego -_-

A ogólnie muszę powiedzieć że rzeczywiście kilka postów mogło poginąć tajemniczą siłą, bo w Konsolach i Komórkach robiłem wczoraj duże porządki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od jakich sporów, nie wiem o jaki Ci chodzi. Od rozstrzygania ich pomiędzy użytkownikami są moderatorzy. Jeżeli natomiast spór jest ten pomiędzy moderatorem, a użytkownikiem, który jest święcie przekonany swej racji i nieomylności to sprawę niech kieruję do Uwag do Moderatorów. Tam zostanie ona rozstrzygnięta. Jeżeli jest spór pomiędzy użytkownikiem, a administratorem...to zajrzyj do regulaminu forum-> temat: Moderatorzy i admini->punkt 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość wkurzajacy problem. Chodzi mi o to ze grafika oznaczająca nowe posty(chodzi o główna stronę forum) w kilku podforach tzn. "Strefa redakcyjna", "Gramy w sieci" i całe działy "Konsole" i "komórki" mają taka sama grafikę oznaczjaca nowe posty i ich brak jest taka sama co bardzo przeszkadza w szukaniu nowych postów. Dało by się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestem na forum (tj. kilka minut) i po wejściu na każdą podstronę itp. wyskakuje mi okienko z napisem Stack overflow at line: 22. Z innymi stronami tak się nie dzieje... :confused: Czyżby było jakieś przeciążenie, czy coś? Czy to wina forum czy komputera?

Sorry, że tak "noobsko" piszę, ale się na tym nie znam :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to najprawdopodobniej problem z modami. Jak sam piszesz, post został skasowany, a forum samo z siebie nie kasuje postów i nie wrzuca ich do kosza, trochę logiki. Po drugie, tak się składa że czytałem o tym, czytałem twój post (już w koszu) i mogę powiedzieć co jest nie tak.

Mówisz że się poprawiasz, że zaczynasz lepiej pisać, etc. Pytam się więc, gdzie poczyniłeś te postępy? Swoim postem w Dyskusjach, i tym postem tutaj uświadomiłeś mnie (zresztą, jak się domyślam nie tylko mnie) że nie nadajesz się na na Mistrza. W sumie nic mi do spraw sesjowych, ale chciałem cię uświadomić jak twoje "łaszenie się" jest odbierane przez innych. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.

A post prawdopodobnie został skasowany, bo był to najzwyklejszy w świecie spam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy Nicku Wazalski. W Sesji RPG zarządziłem EOT w pewnej sprawie, a Ty go złamałeś. Nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem (jeżeli już posta powinieneś napisać w Uwagach do Moderatorów) co na pewno nie wpłynie korzystnie na Twoje szanse na zostanie Mistrzem Gry. O ile jeszcze jakiekolwiek zostały.

Usunięty post był zwyczajnym spamem, tak go odebrałem. Jeśli masz ochotę, możesz dalej próbować pisać posty w tej sprawie, ale już pierwszy spowoduje przyrost poziomu ostrzeżenia o "+20%". Cierpliwość mi się skończyła. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...