Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie, nie... Tu nie o to chodzi wies.niak.

Specjalnie to sprawdziłem, mam ustawioną strefę czasową GMT +1 (czyli nasz czas lokalny). Mamy teraz 15:44, a forum wyświetla mi, że jest 16:44... Jest ustawione równo ze strefą GMT? ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma podobny problem co kolega(na dole screen co się dzieje). Tyle że to nie jest na pewno problem z netem ponieważ nie działa tylko FA a strona główna CDA czy inne strony działają normalnie. Mi się łączy po około 5 próbach i później jest już dobrze.

cb6a2451e9f965fbm.jpg

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryz mnie uprzedził :tongue:

To był problem z "szybką edycją"...

W "normalny" ("Dodaj odpowiedź") sposób dodałem odpowiedź, następnie postanowiłem dokonać edycji postu.

Po zaznaczeniu rzeczonej "szybkiej edycji", polskie znaki zmieniły się na jakieś dziwne znaczki...

Potem postanowiłem skorzystać z "normalnej" edycji i... niestety widać efekt :dry:

Morał: pośpiech z "edycją" nie popłaca :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawil sie problem z tym ze zniknelo mi 8/9 posta po tym jak go edytowalem. Nadmienie ze nic nie usuwalem/nie wcisnal mi sie backspace itp. Po prostu zniknęło kilkanascie linijek tekstu. Utrata mojego posta z pewnoscia byla to niepowetowana strata dla forumowiczow. :D

W ogole za kazdym razem jak edytuje posta to wszystkie znaki polskie zmieniaja sie na jakies chinskie. Na szczescie po odswiezenu ekranu problem znika - ale mysle ze warto o czyms takim powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie, ale nie znalazłem lepszego ;]

Otóż nie moge w żaden sposób zalogowac się z poziomu strony głownej cdaction. Ten problem nęka mnie juz od roku.

Nie czesto dodaje komentarze bo poprostu nie chce mi sie wchodzic na forum , logowac i przechodzic na strone głowną.

W czym jest problem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Na strona głównej chcę zobaczyć jak wygląda nowe CDA, a tam pisze "pobieranie danych", ale strona się załadowała. Jeżeli to pomoże to mam wolny internet i np. forum ładuje się 15 sekund... No i pod newsami nie ma obrazków. Na szkolnym kompie wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podział się temat "Prince of Persia: Piaski Czasu" w Pomocna Dłoń -> Gry? Przewertowałem 20 stron tego forum, używałem wyszukiwarki, ale tematu nie znalazłem. Ponadto - dlaczego kilka razy znalazłem mój post z zaznaczonym na czerwono błędem, który poprawiłem? Przykładowo - napisałem w jednym z postów "mażenie", wróciłem i poprawiłem na "marzenie". Jakiś czas później w tym poście widniało słowo "mażenie".

Edytowano przez orzechXIX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...