Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Skoro Ghost mówi że reszta skórek wróci, to raczej nie będzie mieć nic przeciwko UserCSS na usuwanie sidebara ;)
/* wyłączanie sidebara */
div#userlinks + div#ipbwrapper > table > tbody > tr > td:nth-child(2) {
display: none;
}

Tak jak wspomniane na poprzednich stronach, w Operze najłatwiej użyć do tego UserCSS, a w Firefoksie wtyczki Stylish.

No dobra, a jak usunąć sidebara (bo rozumieim iż tak nazywa się to menu z prawej) w IE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie. Nie przychodzi mi do głowy żaden sensowny pomysł na wykonanie tego w IE. Zresztą żaden ze mnie ekspert od webmasteringu.

W takim razie mam nadzieję iż pojawi się w opcjach możliwość wyłaczenia tego dziadostwa... Nie pozostaje mi chyba nic innego niż poczekać na rozwój sytuacji :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A czy można by jeszcze prosić o informację na temat innych skórek (jasnych) do wyboru i takich co nie zwężają forum? czy trzeba będzie uciekać się do sposobów podanych przez kolegów kilka postów wyżej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie. Nie przychodzi mi do głowy żaden sensowny pomysł na wykonanie tego w IE. Zresztą żaden ze mnie ekspert od webmasteringu.

W takim razie mam nadzieję iż pojawi się w opcjach możliwość wyłaczenia tego dziadostwa... Nie pozostaje mi chyba nic innego niż poczekać na rozwój sytuacji :(

Pozostaje - zmień przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dj Ogi

Stwórz nowy plik tekstowy, wklej do niego te kody CSS i zapisz jako plik z rozszerzeniem css. W IE9 (zakładam, że masz tą wersję) kliknij ikonę z zębatką, Opcje internetowe, Dostępność, zaznacz "Formatuj dokumenty..." i wskaż ten plik CSS, u mnie zadziałało.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam screena wyglądu profilów na Operze:

lolpng_rnpwrqq.png

Do tego wygląd bloga:

lol1png_rnpwxpa.png

PS. wies.niak, czy interia naprawdę wymaga, żeby forum było tak ściśnięte? Reklama mogłaby pozostać u góry na ściśniętym panelu, ale dolna część pozostałaby rozciągnięta. Byłoby to o wiele lepszym rozwiązaniem, niż ściskanie całego forum, które robi się przez to mniej czytelne.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ghost mówi że reszta skórek wróci, to raczej nie będzie mieć nic przeciwko UserCSS na usuwanie sidebara ;)
/* wyłączanie sidebara */
div#userlinks + div#ipbwrapper > table > tbody > tr > td:nth-child(2) {
display: none;
}

Tak jak wspomniane na poprzednich stronach, w Operze najłatwiej użyć do tego UserCSS, a w Firefoksie wtyczki Stylish.

Niestety, ale po wpisaniu tego nie mam teraz możliwości pisania postów na niektórych innych forach.

To jest jeden wielki skandal, co oni zrobili z tego forum dla kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...