Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Zjedź na sam dół forum - po lewej stronie masz dwie "rozwijałki" - ta po prawej to język, a ta po lewej to skórka forum.

Edit:

W poprzednim poście pisałeś o blogu. W takim razie wejdź na swój blog, i w prawym górnym rogu w opcjach masz Zmień wygląd. Dalej wybierasz Ustaw domyślny szablon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z forum,nie wiem czy wszystkim się to przytrafia ale to zdarza się naprawdę często,forum się wyłącza,post/komentarz kasuje i pojawia się taki komunikat:

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

Może jakieś prace trwają nad forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że Chrome, ponieważ sam tak mam, ale tylko w niektórych momentach(tzn. jak np. otwieram tematy to jest normalnie, działy już nie), niestety to jest błąd w przeglądarce, nie w forum, więc albo ją zmienisz, albo się przyzwyczaisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żaden problem techniczny, tylko literówka w jednym miejscu - ale czasem tak rzuca się w oczy, że aż postanowiłem ją tu wytknąć. ;] Chodzi mi o tytuł maili z powiadomieniami o odpowiedziach wysyłanych na skrzynkę:

Powiadomienie o odpowiedzi w subskybowanym temacie ( Forum Actionum )

Powinno tu być "subskrybowanym". Niby bzdurna literówka, ale popełniona w takim miejscu i przekopiowana tyle razy, że aż sam się zastanawiam, jak mogło do czegoś takiego dojść. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie że podczas pisania nowych tematów w miejscu na tekst posta macie białe??

Jest bez sensu bo kiepsko to wygląda i gdy robię jakiś błąd na początku posta muszę kasować całego posta żeby to poprawić

Fakt da się pisać ale jest to bardzo utrudnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij "Opcje" (znajdują się na górze strony forum, zaraz pod linkiem do forumowej szukajki), wybierz "Ustawienia forum" z listy po lewej stronie i sprawdź co masz ustawione w polu

"Rodzaj edytora tekstu do użycia podczas postowania

Rozbudowany edytor tekstu wymaga IE6, Mozilla albo Firefox"

Jeśli jest tam rozbudowany edytor tekstu, to zmień na standardowy.

Poza tym jaką masz przeglądarkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Pardon, że się wtrącam, ale jeśli masz wyłączone obrazki w przeglądarce (przynajmniej w Mozilli) to jest to normalne, że jest białe pole. Sam tak mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Od jakiegoś czasu, jak otwieram jakiś temat, wszystkie posty w nim pokazują się w formie zwiniętego drzewka. Dopiero jak kliknę na jakąś gałąź, pojawia mi się ten JEDEN post. Ew. więcej, jeśli jest to odpowiedź do jakiegoś innego - wtedy też ten inny się pojawia.

Strasznie to jest irytujące. Albo jestem ślepy, albo w Opcje -> Ustawienia forum nic na ten temat nie ma. Na pewno też niczego tutaj nie zmieniałem - po prostu pewnego dnia zaczęło tak być i tyle... : /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pasku, na którym widzisz tytuł tematu (zaraz nad avatarem użytkownika, którego post jest pierwszy na stronie) po prawej stronie jest rozwijalne menu "opcje". Zmień tam widok na "standardowy"

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...