Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Znalazłem jedną nieprawidłowość w temacie:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...0&start=740

Wyskakuje takie coś u góry:

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1522

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1530

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A u mnie nie ma ankiety i widać:

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1522

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1530

Czyli to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałbym się zapytać, czemu tagi odpowiadające za wstawianie filmów z jutuba mają humory. Próbowałem w profilu wstawić trzy filmiki za pomocą

[yt]id filmu[/yt]

. No okej, pojawiła się ramka, ale filmu ani widu, ani słychu. Spojrzałem do pola tekstowego - króciutki tag zamienił się w takiego potworka:

<div style="display:table;">
<div style="background:#B7E5CE;border:1px dotted #000;border-bottom:0;color:#000;font-weight:bold;font-size:10px;margin: 8px auto 0 auto;padding:3px;"> Youtube Video ->
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2kApES-vsCE[/yt]

Ofkoz, filmik się nie pojawia, tym samym nie bangla. Drugi fimik - to samo, tylko że ramka się pojawiła. A i potworek jest większy.

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=VnNdLcAnPS4" target="_blank">Oryginalne wideo</a>
[/center]
<div style="color:#000;background:#FAFCFE;border:1px dotted #000;border-top:0;padding:4px; margin: 0 auto 8px auto;">
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=VnNdLcAnPS4"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=VnNdLcAnPS4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
</div>
</div>

W akcie desperacji wstawiłem trzeci filmik. O dziwo, ten wyświetla się poprawnie, ale...

1) Pozostałe nadal nie wchodzą (pojawia się komunikat o niepoprawnym użyciu bbcode)

2) Kiedy usuwam tamte potworki, trzeci filmik się sypie.

Wszystko zrobione wedle forumowego poradnika.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There you go.

[b][size=20]Najlepsza recenzja Kfaka. EVAR.[/b][/size]
[yt]VnNdLcAnPS4[/yt]

[b][size=20]WiSe Guys - Alle meine Entchen[/b][/size]
[yt]osspc11TRTg[/yt]

[b][size=20][b]A Klana Indiana[/b][/size]
[yt]2kApES-vsCE[/yt]

Obecnie działa tylko drugie video.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplatasz tagi ("b" oraz "size"), czego robić nie należy.

Natomiast nie ma to znaczenia w tym wypadku - u mnie pod firefoksem oraz pod operą wszystko działa.

Najlepsza recenzja Kfaka. EVAR.

Youtube Video ->Oryginalne wideo

WiSe Guys - Alle meine Entchen

Youtube Video ->Oryginalne wideo

A Klana Indiana

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Mam coś jeszcze. Otóż każdy kto chce, zostawia na moim profilu komentarze, ale taki dariusxq musi czekać, aż zatwierdzę. Mnie to przeszkadza, bo jest to uciążliwe i mam pytanie: jak to zmienić/naprawić?

@Down

Aha, dziękuję.

Edytuję, bo nie mogę napisać nowego posta.

Otóż mam ten sam problem, co luq92 (kilka postów niżej).

Wyświetla mi się: "Kontrola antyflood'owa na tym forum jest włączona, odczekaj 10 sekund przed odpowiedzią lub rozpoczęciem nowego tematu", tylko że 10 sekund ostatnio trwało z półtorej godziny, aż trafiłem w odpowiedni moment i napisałem post. Teraz jednak znowu nie mogę. W dodatku przestawia mi godzinę o 2h do przodu.

Edytowano przez MarkosBoss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak. Ten użytkownik ma włączoną moderację postów, czyli wszystko co napisze, oprócz tego co znajduje się na jego blogu, musi zostać zatwierdzone przez osobę do tego uprawnioną. W przypadku postów na forum, bądź komentarzy do newsów na stronie www są to moderatorzy. W przypadku komentarzy do czyjegoś blogu jest to autor i właściciel tegoż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, panowie. To najprawdopodobniej znów ta sama przyczyna, co ostatnio. Serwery urządziły sobie w nocy imprezę, jeden przesądził z elektrolitami i teraz ciężko mu się myśli :) Proszę o cierpliwość, sprawa powinna wkrótce się wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje blogowe zagięcie czasoprzestrzeni?

Po napisaniu komentarza na swoim blogu wyświetlił się czas 'Dzisiaj, 13:28', tymczasem u sibie miałem godzinę 11:28... Lub jeden z użytkowników wszedł na mój blog 'Dzisiaj, 12:09', czyli za... jakieś niecałe 40 min...

Pewnie znowu urządzili sobie zabawy w 'dzielenie przez zero' - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Ja mam problem z pisaniem niektórych postów. Od półtorej godziny wyskakuje błąd. Wyświetlany jest komunikat, że muszę odczekać 10 sekund. Nie mogę natomiast pisać PW do 12:25. Wcześniej godzina na forum była o 2h do przodu. Ktoś też ma taki problem?

EDIT: Teraz pokazuje, że napisałem posta o 14:15 chociaż jest 12:15.

Edytowano przez luq92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki banalny problem forum postrzega mnie za anonimowego użytkownika. Nie widzę mojego nicka w indeksie i tematach które przeglądam.Czy może to mieć związek z dodatkami zainstalowanymi do Firefoxa: Adblock Plus i NoScript (strone forum dodałem do zaufanych witryn)

Problem był banalny.Zacząłem logować się nie na forum a na stronce CDA i automatycznie byłem anonimowy.

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem - nie wiedziałem czy wstawić go tutaj, ale bardziej odpowiedniego miejsca nie znalazłem - otóż chciałem zagłosować w ankiecie dotyczącej Mass Effect 2 i dyszki dla niej. Gdy oddałem głos pojawił się komunikat, że już głosowałem w tej ankiecie - 5 lutego. Problem jest taki, że ankieta pojawiła się 11 lutego (wg zapisku przy niej). Niby nic poważnego ale takie błędy wolę zgłaszać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wystepowal juz wczesniej, ale dzisiejszy wybryk forum przepelnil czare goryczy. Pronowalem zadac kolejnego rebusa - w tym celu wstawilem 4 obrazki przy pomocy taga img. Wcisnalem "wyslij". Opera zaczela mielic, mielic, mielic... i wywalila "Polaczenie przerwane przez serwer". No nic, wszedlem prosto do zagadkowego podforum i zobaczylem, ze post jednak sie wyslsl. Jednak gdy zechcialem don wejsc... ten sam blad. Sprawdzilem polaczenie i inne strony - dzwwszystko ok. Dla pewnosci usiadlem do kompa i odpalilem "duza" Opere. Efekt ten sam. Kilka chwil pozniej wszystko wrocilo do normy. Prawie. Forum olalo tagi img i skopiowalo pozostala czesc posta. Czterokrotnie. Gdy napisalem nowego, tym razem obrazki sie pojawily... ale za to pojawil sie doublepost. Z tym, ze ten dubel mial skopiowana tresc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie usuwania własnych tematów, a właściwie niemożność usuwania. O ile posty mogę normalnie kasować to już tematy nie, bo zamiast skasuj mam ikonę WYKOP. Głównie chciałem z edytować tytuł mojego tematu w dziale Pomocna Dłoń w którym się pomyliłem ale też chyba się nie da. Wiec dlaczego nie mogę kasować własnych tematów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nagrała bo musiałem iść spać", "Zatrzymała bo musiałem iść sr***ć", na litość Boską, zróbcie coś z tą durnowatą dźwiękową reklamą Vectry bo jak słucham tego pięćdziesiąty raz to wychodzę z siebie :icon_mad::icon_evil::angry: Nie znoszę dźwiękowych, przesterowanych reklam, ale rozumiem że płyną z nich pieniądze (chociaż przez przesterowaną reklamą przyprawiającą o zawał serca napewno Vectra we mnie klienta nie znajdze) rozumiem, raz, drugi, trzeci - ale jak chodzę po forum, to czy dam wstecz, czy wejdę do nowego rozdziału ciągle słysze tego bachora z "nagrała, gdy mysiałem iść spać".... Weźcie wszystkie reklamy od Intela z ich prockami i3, i5 i i7 i niech w ciszy latają po ekranie, bo dźwiękowej wersji Vectry mam już serdecznie dość...

Edytowano przez BioComp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...