Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

No niestety, ale na forum trochę użytkowników jest. Nie możemy sprawdzić wszystkich sygnaturek, bo doba jest na to za krótka. Jeśli ktoś nam zwróci uwagę, że danej sygnaturce trzeba się przyjrzeć, lub też sami zauważymy, że ktoś nie przestrzega zasad dotyczących umieszczania sygnaturek, to to załatwiamy. Jeśli nie, no to cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli przeszkadza komuś czyjaś przepisowa (ale np. źle animowana) sygnaturka, to AdBlock okazuje się przydatny również w tym przypadku. Mrugające na zmianę jasnym i ciemnym tłem logo Jamesa zostało tak przeze mnie potraktowane i jestem z rozwiązania zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pewne pytanie natury stricte technicznej. Czy pojawiające się w pewnym momencie ograniczenie związane z jakimikolwiek wklejanymi grafikami w "stronie o mnie", jest determinowane ilością tych obrazeczków czy ich rozmiarem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat był poruszany, a przeszukanie wątku przekracza możliwość mojego łącza - Co jest z tymi powiadomieniami? Zaznaczam "Włącz powiadomienia emailem..." a i tak ich nie dostaję i muszę robić zakładki z tematem, które okresowo sprawdzam. A jak napiszę raz posta w innym temacie i zapominam o nim (ostatnio tak miałem z Borderlands) to zostaję zasypany mailami o nowych postach, które obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jest jeszcze trzecia opcja - powiadomienie o odpowiedzi miesiąc po zamknięciu tematu...

Ktoś coś wie na ten temat?

Zaznaczone, zobaczymy kiedy się dowiem o odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w profilu ustawienia subskrypcji - być może dany temat subskrybujesz, ale masz zmieniony sposób powiadamiania o nowych postach. To by tłumaczyło, dlaczego dostajesz pełno maili w tematach, w których jeszcze się nie udzielałeś - tam domyślne ustawienia są używane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że problem występuje w przypadku raportowania pierwszego posta danego tematu. Raportując wpis otwierający powodujesz że znika cały temat. To znaczy znika dla was, my dalej go widzimy. Dlatego wyskakuje ci ten błąd, bo z perspektywy użytkownika tego tematu nie ma. A jak skrypt ma wyświetlić coś czego nie ma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej może mi to ktoś wyjaśnić (żeby to napisać musiałem stworzyć znów nowe konto) miałem już na CDA 3 konta i miałem autologowanie włączone i po jakimś czasie nie mogłem wbić jakbym źle nick albo hasło wpisywał może ktoś pomóc bo chyba jakiś niekumaty jestem :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś odzyskiwania hasła?

Jeśli nie to zrób. Jest przy ekranie logowanie, tam klikasz na odzyskiwanie, wpisujesz login i email(chyba), wchodzisz na emaila, klikasz w link, przepisujesz kod, wybierasz nowe hasło i jest

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio coś mi się tak dzieje

Kiedy Nie jestem na forum Zalogowany, ok kiedy chcę się logować mój nick i hasło znika i nadal nie jestem zalogowany, myślałem że to ciasteczka, po ich wyczyszczeniu, problem nie znika, dopiero po zamianie Opery na Firefoxa, i tak na Operze nie mogę się zalogować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest błąd forum czy nie, ale przeglądając je często zauważam posty napisane przez gości (a więc przez niezalogowanych/zarejestrowanych userów) Osoby te nie mają avatarów ani sygnatur a wejście w ich profil nie jest możliwe, dodatkowo zamiast info o ilości napisanych postów, dacie dołączenia itp, mają po prostu napis "Guests" (np Gość_SunsetOfBelchatow_* który wypowiadał się niedawno w temacie "pytania i uwagi do modów". Ja natomiast nie mogę pisać bez zalogowywania się Czemu? Jak to w końcu jest z tymi gośćmi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 47 dzięki pomogło :)

Wies.niak nie Kratos1989 tylko po prostu Kratos, tak na przyszłość. Nie lubisz jak ja do Ciebie mówiłem wiesiu więc to uszanowałem i już tak nie mówie. Ty też mnie uszanuj i pisz mój nick bez cyferek na końcu (to samo się tyczy większości z was)

Wies.niak a co szkodzi jeszcze raz wyjaśnić? Ja miałem do niedawna pracę w tpsa i 101 razy w ciągu dnia mówiłem to samo każdej osobie do której dzwoniłem. Zdarzali się klienci do których trzeba było mieć anielską cierpliwość i 1 osobie raz coś chyba z 12 razy powtarzałem w ciągu jednej 5 minutowej rozmowy i to bez uczucia znużenia, tylko cierpliwie i spokojnie. Zatem skoro ja mogę tłumaczyć coś komuś 10001 razy to wy tym bardziej.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...