Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Póki co idziecie na ostro smile_prosty.gif Tylko zastanawiają mnie te gry niezależne. Pewnie nie będzie wśród nich żadnego hitu, bo w innym wypadku dalibyście go jako osobny pełniak, ale liczę, że się nie zawiodę tongue_prosty.gif

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Smg, powinieneś wstawić tę listę do pierwszego posta, zaoszczędzisz sobie i nam nerwów.

Y....

Chyba odpuszczę sobie ten numer....

Magicka gra jest Indle, a w wielu galach sprzedawana z DLC Vietnam. za 0,3USD po przeliczeniu cena/ilość gier w Bundlach. MINUS

Słabe gry niezależne. CDA dało prawdomówiąc NIezależne (kr.)"lowbeoll"-e , jedynie Warsow i 0.AD jest ciekawe, lecz darmowe w repozytoriach Ubuntu ( Linux).

Wiele gier jest darmowych ( trzeba tylko poszukać) MINUS

Gold do WOT - w którego ostro gram PLUS ( mam 9 tier)

Archiwum 2001 roku PLUS

Wychodzi na 0

3ci pełniak zdecyduje czy kupie, musi być conajmniej +1, bym zakupiła.

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

Te najbardziej wartościowe indyki wcale nie są takie tanie, jak to się może wydawać, zwłaszcza, że wydawcy niezależni zupełnie inaczej negocjują umowy dystrybucyjne. Podejrzewam, że gdyby CDA chciało dać takiego killera na płytę, to pojawiałby co najwyżej jeden taki tytuł na miesiąc. Narzekania byłyby potem nieziemskie, bo "to jakaś mała gierka zamiast pełnoprawnego GTA5", a koszt nie byłby wcale mniejszy.

I taka mała uwaga - pisze się "lowball" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Jasne. Najlepiej zająć miejsce na płycie kilkoma indykami (bo swoje ważą), wykorzystując budżet pełniakowy na kilka numerów (bo swoje kosztują), a potem zbierać plony w postaci narzekań, że te pełniaki były już w różnej maści bundlach. To bardziej sensowne, niż wrzucenie kompletnie za friko (Smuggler wspomniał, że cena się nie zmieni) kilkudziesięciu mniejszych gierek.

Twój argument jest inwalidą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

Te najbardziej wartościowe indyki wcale nie są takie tanie, jak to się może wydawać, zwłaszcza, że wydawcy niezależni zupełnie inaczej negocjują umowy dystrybucyjne. Podejrzewam, że gdyby CDA chciało dać takiego killera na płytę, to pojawiałby co najwyżej jeden taki tytuł na miesiąc. Narzekania byłyby potem nieziemskie, bo "to jakaś mała gierka zamiast pełnoprawnego GTA5", a koszt nie byłby wcale mniejszy.

CDA jak by chciało to by utargowało, nie pamiętam, ale jakaś Gala/Bundel utargowało jakoś Trine, Grimoka, Amnesia, Botanicula w 1 dolca ,a Killing Floor i Trine 2 były BTA 5,3 dolca avg.... Sprzedano 6 milionów kopi jak dobrze pamiętam, były jeszcze jakoś inne gry ale nie pamiętam tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

o_Opokerface.pngwallbash.gif HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA! Myślałaś, że CDA da 44 giery "prawdziwe" indie? Śmiech na sali! CDA kosztowałoby wtedy +-1000 zł. Proszę, nie rozśmieszaj ludzi takimi "przemyśleniami".

Super jakby następnym pełniakiem był bioshock:-)

Jeszcze lepiej. Super, jakby taki spam byłby usuwany. zly.gif

CDA jak by chciało to by utargowało, nie pamiętam, ale jakaś Gala/Bundel utargowało jakoś Trine, Grimoka, Amnesia, Botanicula w 1 dolca ,a Killing Floor i Trine 2 były BTA 5,3 dolca avg.... Sprzedano 6 milionów kopi jak dobrze pamiętam, były jeszcze jakoś inne gry ale nie pamiętam tytułów.

I to miałoby się zmieścić na 1 płycie? <dziki spazm śmiechu> HAHAHAHAHAHAHAHAHA! biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jak by chciało to by utargowało, nie pamiętam, ale jakaś Gala/Bundel utargowało jakoś Trine, Grimoka, Amnesia, Botanicula w 1 dolca ,a Killing Floor i Trine 2 były BTA 5,3 dolca avg.... Sprzedano 6 milionów kopi jak dobrze pamiętam, były jeszcze jakoś inne gry ale nie pamiętam tytułów.

No ale indie bundle to nie licencja na grę w czasopiśmie. Bundle to po prostu normalna promocja sklepowa - od każdego sprzedanego egzemplarza twórcy dostają swój %. Co innego wykupienie zezwolenia na zamieszczenie tych 150k kopii na płycie, bo tu trzeba chociażby zapłacić za to z góry, więc koszt samej licencji może być mocno zryczałtowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedano 6 milionów kopi jak dobrze pamiętam

Już to widzę, jak CDA sprzedaje się w 6 mln. kopii. :P

Przede wszystkim, autorom dano procent z każdej sprzedaży (jaki procent i z jakiej kwoty określał kupujący). Wiadomo było, że sprzeda się mnóstwo bundli, a niektórzy zapłacą o wiele więcej. CDA po prostu daje określoną ilość pieniędzy za określony nakład. I tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magica będzie w wersji zwykłej czy z DLC?

nie tak dawno była w jakimś bandlu za grosze więc jak dla mnie dubel choć jako pełniak fajna rzecz.

Jako główne danie przydało by się coś naprawdę dobrego (jak dla mnie coś innego niż Dead Island czy Deus Ex xD, osobiście cieszył bym się z dodatku do Sacerd 2 xD choć wymaga podstawki, która zajmuje 2 DVD i około 20GB na hdd xD).

Miło by było zobaczyć jakieś dobre H'n'S (może Dungeon Siege III ??)

Swoją drogą komplet 44 gierek (nawet freeware) jest jak dla mnie na razie "de best"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Jasne. Najlepiej zająć miejsce na płycie kilkoma indykami (bo swoje ważą), wykorzystując budżet pełniakowy na kilka numerów (bo swoje kosztują), a potem zbierać plony w postaci narzekań, że te pełniaki były już w różnej maści bundlach. To bardziej sensowne, niż wrzucenie kompletnie za friko (Smuggler wspomniał, że cena się nie zmieni) kilkudziesięciu mniejszych gierek.

Twój argument jest inwalidą.

Wolała bym jakiś Indowy Highbeol,może dwa... niż... 3/4 lowbeolów, a reszta jest za darmo do znalezienia w necie

Równie dobrze Smug mógł wrzucić 200 gierek sportowanych z dosa, wyszło by to samo.

Polecam 0.AD świetna strategia, kopia Cywilizacji 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam że INDIE zajdzie się Amnesia, Trine 1 lub 2, Killing Floor,Botanicula - Indlowe Highbeol, lub jakieś Medbeol - Grimok, FTL,Erie.

Mogliście dać 2-5 Indi jako 1 pełniak ,a nie 40+/- beznadziejnych słabych gier.

Dema powinny być jako FULL, w tedy byłby +

blink_prosty.gifpokerface.pngwallbash.gif HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA! Myślałaś, że CDA da 44 giery "prawdziwe" indie? Śmiech na sali! CDA kosztowałoby wtedy +-1000 zł. Proszę, nie rozśmieszaj ludzi takimi "przemyśleniami".

Super jakby następnym pełniakiem był bioshock:-)

Jeszcze lepiej. Super, jakby taki spam byłby usuwany. zly.gif

CDA jak by chciało to by utargowało, nie pamiętam, ale jakaś Gala/Bundel utargowało jakoś Trine, Grimoka, Amnesia, Botanicula w 1 dolca ,a Killing Floor i Trine 2 były BTA 5,3 dolca avg.... Sprzedano 6 milionów kopi jak dobrze pamiętam, były jeszcze jakoś inne gry ale nie pamiętam tytułów.

I to miałoby się zmieścić na 1 płycie? <dziki spazm śmiechu> HAHAHAHAHAHAHAHAHA! biggrin_prosty.gif

Marna prawokacja/trolling

Ad 1. Zawsze smug mógł się pomylić o jedną czwórkę, i mogło by być 4.

A takie gry w cale nie muszą kosztować az 1000zł

Ad 2. To nie spam, a zwykła wiadomość, forma przerost marzenie nad treścią.

Ad 3. Pomyślmy... 2x DVD18?

Standardowe nagrywaki DVD czytają wszystkie typy DVD

DVD 18 to 17GB danych, nie zmieści się?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolała bym jakiś Indowy Highbeol,może dwa... niż... 3/4 lowbeolów, a reszta jest za darmo do znalezienia w necie

Ty może byś wolała, ale jak znam życie od razu pojawiłyby się setki narzekaczy, że to albo na Steam, albo nie ten gatunek, albo już mają, albo czemu to Dustforce, skoro oni chcieli SMB itp.

Zresztą, wcale też nie powiedziane, że ten jeden tytuł akurat Tobie musiałby się spodobać.

ja bym się ucieszył z botaniculi smile_prosty.gif chyba nie mam dużych wymagań tongue_prosty.gif

Botaniculę można było kupić nawet za 1 centa, jak ktoś bardzo skąpił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolała bym jakiś Indowy Highbeol,może dwa... niż... 3/4 lowbeolów, a reszta jest za darmo do znalezienia w necie

Ty może byś wolała, ale jak znam życie od razu pojawiłyby się setki narzekaczy, że to albo na Steam, albo nie ten gatunek, albo już mają, albo czemu to Dustforce, skoro oni chcieli SMB itp.

Zresztą, wcale też nie powiedziane, że ten jeden tytuł akurat Tobie musiałby się spodobać.

ja bym się ucieszył z botaniculi smile_prosty.gif chyba nie mam dużych wymagań tongue_prosty.gif

Botaniculę można było kupić nawet za 1 centa, jak ktoś bardzo skąpił.

Aj pewnie żebym wolała :).

Narzekania - przecież Polacy to mistrzowie narzekania, wiecznie coś nam się nie podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Zawsze smug mógł się pomylić o jedną czwórkę, i mogło by być 4.

A takie gry w cale nie muszą kosztować az 1000zł

Ad 2. To nie spam, a zwykła wiadomość, forma przerost marzenie nad treścią.

Ad 3. Pomyślmy... 2x DVD18?

Standardowe nagrywaki DVD czytają wszystkie typy DVD

DVD 18 to 17GB danych, nie zmieści się?

ad.1- Na pewno 44, bo są tyż freeware. Dobra, może z ceną przesadziłem, ale i tak CDA kosztowałoby mnóstwo mamony.

ad.2- Mnie wkurzają takie przerosty, do tego jest odpowiedni temat.

ad.3- :pokerglass: To mnie zaskoczyłaś. Zwracam honor. Ale to i tak 44 gry by sie nie zmieściły.

Ile będzie gier na STEAM?

Only Magicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Zawsze smug mógł się pomylić o jedną czwórkę, i mogło by być 4.

A takie gry w cale nie muszą kosztować az 1000zł

Ad 2. To nie spam, a zwykła wiadomość, forma przerost marzenie nad treścią.

Ad 3. Pomyślmy... 2x DVD18?

Standardowe nagrywaki DVD czytają wszystkie typy DVD

DVD 18 to 17GB danych, nie zmieści się?

ad.1- Na pewno 44, bo są tyż freeware. Dobra, może z ceną przesadziłem, ale i tak CDA kosztowałoby mnóstwo mamony.

ad.2- Mnie wkurzają takie przerosty, do tego jest odpowiedni temat.

ad.3- pokerglass.png To mnie zaskoczyłaś. Zwracam honor. Ale to i tak 44 gry by sie nie zmieściły.

Ile będzie gier na STEAM?

Only Magicka.

ad3. Wszedło by na 1 płytę, jak by użyli dobrego instalatora i mocne tarowanie danych (archiwum skompresowane), nawet i pół płyty zapcha na tej DVD18 smile_prosty.gif

Nie wiadomo, aktualnie jest jedna gra na Steam, mogą być dwie. ( jutrzejszy przeciek o trzecim pełniaku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie tytuły tych 44 gier Indie. Czy będą to gry freeware, czy też może tytuły obecnie płatne? Znajdzie się tam coś od tale-of-tales albo Amanita Design? Śledzę scenę Indie od kilku lat i ten zbiorowy "pełniak" interesuje mnie najbardziej smile_prosty2.gif

Naprawdę tak ciężko cofnąć się o 2 strony i to znaleźć? Przejdź na 14, wklejono ją 3 razy, na pewno nie pominiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...