Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Magicka? Fajnie.

Tylko jest jeden problem. Żeby ten numer rzeczywiście był godny miana, ,,urodzinowego", główny pełniak musi być mocarny. W dodatku po angielsku, nie na Steama i nie tak duży. Może będzie np. TDU 2? Chyba pasuje, a z taką grą zestaw byłby bardzo dobry. Ale co ma być, to będzie.

TDU2 i mocarny tytuł? Sam sobie przeczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka? Fajnie.

Tylko jest jeden problem. Żeby ten numer rzeczywiście był godny miana, ,,urodzinowego", główny pełniak musi być mocarny. W dodatku po angielsku, nie na Steama i nie tak duży. Może będzie np. TDU 2? Chyba pasuje, a z taką grą zestaw byłby bardzo dobry. Ale co ma być, to będzie.

Tdu 2 nie będzie bo CDA nie daje fajnych gier wyścigowych. Jeśli już daje ścigałkę to np. Nail'd, czyli crapa który był w poprzednim nr urodzinowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) CDA nie daje fajnych gier wyścigowych. Jeśli już daje ścigałkę to np. Nail'd, czyli crapa który był w poprzednim nr urodzinowym.

Nail'd był akurat b. dobrym pełniakiem - proponuje Ci zagrać w Mad Raiders (popłuczyny po Nai'dzie) i stwierdzić co o tym sądzisz. Co do dobrych gier wyścigowych z CDA to wspomnę o WRC 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) CDA nie daje fajnych gier wyścigowych. Jeśli już daje ścigałkę to np. Nail'd, czyli crapa który był w poprzednim nr urodzinowym.

Nail'd był akurat b. dobrym pełniakiem - proponuje Ci zagrać w Mad Raiders (popłuczyny po Nai'dzie) i stwierdzić co o tym sądzisz. Co do dobrych gier wyścigowych z CDA to wspomnę o WRC 2.

Mad Raiders, to już w ogóle szkoda gadać... co prawda nie grałem, ale oglądałem gameplay i czytałem reckę w CDA. A w nail'd co było takiego fajnego? Taka monotonia, że po pół godzinnym posiedzeniu z tą grą wywaliłem z dysku na wieki. FAJNA ścigałka to powiedzmy GRID, Dirt 1/2/3, niektóre NFS'y. Naild przypominał mi te wszystkie części SBK, które były w CDA - max 20 minut grania -> Wyjdź do Windows -> Usuń grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gry indie będą miały steamkey?.

Gry indie to np. Trine 1/ 2, Awsomentus, te gry są wieloplatformowe, Mac/Linux/Windows.

Jeśli nie są to steam keye, tylko DRM Free, czy będą dołożone wszystkie 3 klienty do tych gier przykładowo.

Jedna gra, 3 instalki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

PoP z 2008 roku już był na coverze. Chyba, że myślisz jeszcze o jakiejś innej części.

Monka bardzo lubię i ufam mu, więc można by sprawdzić Magicę. Ale skoro nie przeszedłem do tej pory Torchlighta 2 to wątpię czy ruszę.

Ale masę kłopotów jest z tym złotem do WoT. Przez kody CDA aż 2 godziny ściągałem i instalowałem najnowszą aktualizację :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka... coraz lepiej się numer zapowiada. Fajnie że kolejna gra ze steam. Jest więc szansa w przyszłości na pełniaki, o których pisałem w wątku koncert życzeń.

W WoT nie gram, ale może się przekonam mając kluczyk, w grach indie też może znajdzie się coś ciekawego. No a jutro główne danie wieczoru smile_prosty.gif

@up

Co do magicki to taki h`n`s, ale bardzo okrojony z tego co widziałem w demie. Praktycznie nie ma statystyk, a całość opiera się o kombinacje czarów. Ale to było demo i dużo było poza moim zasięgiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

PoP z 2008 roku już był na coverze. Chyba, że myślisz jeszcze o jakiejś innej części.

Monka bardzo lubię i ufam mu, więc można by sprawdzić Magicę. Ale skoro nie przeszedłem do tej pory Torchlighta 2 to wątpię czy ruszę.

Ale masę kłopotów jest z tym złotem do WoT. Przez kody CDA aż 2 godziny ściągałem i instalowałem najnowszą aktualizację confused_prosty.gif.

A to tak można sobie bez ceregieli skanować dla ogółu i wklejać strony czasopism? wink_prosty.gif

Bez ceregieli nie, ale recenzje pelniakow Bazyli moze wrzucac, ma nasze blogoslawienstwo. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka? Mam podstawkę i kilka dodatków. Numer i tak kupię, bo szykują się dobre recki, więc grę najwyżej oddam komuś na steamgifts. Z niecierpliwością czekam na ostatni pełniak. Ciekawy jestem czy coś trafiłem.

@Shmehr można, ale tylko tych gier które trafiają na płytkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, zagrałbym w Magickę, ale na Steam... Nie uśmiecha mi się to, ale niedługo będę chyba musiał go założyć... sad_prosty.gif

Twórcy walą dać swoją grę na steam, bo lepiej się sprzedaje.

Croteam wrzucił SS3 na Steam i zarobił 5x więcej niż poprzednie tytuły pudełkowo, i SS3 został ok 12x mniej spiracony niż poprzednie tytuły razem wzięte.

Dodatkowo robi promocję -50~85% na swoje tytuły.

Corteam wrzucił potem wszystkie swoje gry jakie wyszedły, oraz dodał DLC.

Okazało się że stare gry ponownie sprzedały 6x lepiej, niż te w pudełku, bez steam.

Uzbierali tyle kasy, że produkuje teraz SS4 ( bazywany SS BFM, ale nikt nie wie co to znaczy), tyle kasy że stać ich na port Linux/Mac os wszystkich gier jakie wydali. ( gdzieś w necie to przeczytałam - sukces wielki).

Dlatego coraz więcej gier = Steam, niestety.

Ten sam sukces odniósł CD PROJECT RED, dodatkowo dając ZA DARMO kopię DRM FREE na GOG.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głównym pełniakiem będzie Dead Island ? Od premiery minęło już sporo czasu , CDA ma dobre układy z Techland - już wiele ich gier gościło na Coverze. Myślę , że byłoby to godne uhonorowanie rocznicy i niezła reklama/przypomnienie przed Riptide.

Bardzo ucieszyłbym się również z jakiegoś hitu 2007-2008 jak Gears of War czy Bioshock. Sam nie mam z nieznanych mi przyczyn tych gier a zagrałbym bardzo chętnie ; ) Jakby nie patrzeć to klasyka.

A co do pełniaków z 4/2013 to zapowiada się ciekawie. Indyków chyba jeszcze nie było a Magicka jest fajną grą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham was redakcjo CD-A! Od dawana chciałem zagrać w Magickę i od dawna marzyłem, abyście dali ją jako pełniaka <3

I do tego na steama! :D(taka odmiana od narzekań :trollface:)

Nie mogę się doczekać głównego pełniaka. Mam nadzieję, że będzie to jeszcze bardziej wyczekiwana przeze mnie gra <3 :D

Dlaczego nie ma alfabetycznych zagadek? :> Czyżby finalną grą miał być bardzo znany tytuł zaczynający się na jedną z pierwszych liter alfabetu? (Batman :P) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...