Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

@up Ciężko konkurować z kategorii "pismo" z samym sobą. Prawdziwą konkurencją dla pisma jest internet, gdzie wszystkie newsy, recenzje i wiele publicystyki jest a) szybciej b) częściej aktualizowane c) taniej. Co do pełniaków to konkurencją jest piractwo - 4h i przy dobrym necie masz ściągnięte np. AC III, a w CDA o ile będzie ta gra, to będzie gdzieś za 5-6 lat.

Dlatego redakcja musi wkładać ogrom sił, żeby wygrać z tymi dwoma rywalami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o czym niektórzy piszą... Jakie freeware?:o

Taki Super Meat Boy jest Indie i nie jest freeware >.>

Byłbym bardzo happy jakby on się trafił wśród tytułów ;D

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Takie freeware. "Niedarmowe" indyki będą w postaci dem. Ludzie, gdyby CDA chciało dodać 44 płatne indyki, to przez 4 miesiące byśmy chyba nie mieli żadnych gier na coverach. Indie pokroju Super Meat Boy czy Minecraft nie są darmowe, to też kosztuje.

@8azyli - i ja wyżej :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale przynajmniej indyki to miła odmiana po zaprzygodówkowaniu covera DVD ostatnimi czasy :).

Dziś do południa zamknięte są serwery WoT. Wprowadzają zmiany by kody od CDA były akceptowane w grze smile_prosty.gif. Steam to samo - tylko tutaj muszę ściągać nowe nicniedające aktualizacje. To mnie najbardziej wkurza w tej platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Ciężko konkurować z kategorii "pismo" z samym sobą. Prawdziwą konkurencją dla pisma jest internet, gdzie wszystkie newsy, recenzje i wiele publicystyki jest a) szybciej

W efekcie czesto trafiaja sie rozmaite ploty i przeklamania, bo nie ma czasu sprawdzic "bo konkurencja juz dala, to my tez"

b) częściej aktualizowane

Nie da sie ukryc, ale sa ludzie, ktorzy naprawde nie umra, gdy np. poznaja date premiera Wiedzmina 5 (3.04.2017!) nie w godzine po jej ogloszeniu, a w np. tydzien po. A przy okazji pare ciekawostek o tej grze, ktore w miedzyczasie sie pojawily.

c) taniej.

Zwykle to, co tansze - gorszej jakosci. Nie zawsze ale na tyle czesto, ze ja sobie mowie "nie stac mnie na tanie rzeczy" i jak kupuje to cos drozszego, co nie nawali za kwartal...

Co do pełniaków to konkurencją jest piractwo - 4h i przy dobrym necie masz ściągnięte np. AC III, a w CDA o ile będzie ta gra, to będzie gdzieś za 5-6 lat.

Trudno tu w ogole mowic o "konkurencji" gdyz konkurowanie zaklada "start z podobnego poziomu". Konkurowac z Usain Boltem moge ale gdy wsiade do Ferrarri, a on bedzie biegl - szczegolnie na dluzszym dystansie - to jaka to konkurencja?

Dlatego redakcja musi wkładać ogrom sił, żeby wygrać z tymi dwoma rywalami smile_prosty.gif

Exactly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to właśnie uwielbiam CDA.Pomimo nawału obowiązków redakcja zawsze znajduje czas dla fanów i graczy.

Miał bym jeszcze jedno pytanie.Jak redakcja ustala te pełniaki jeśli można wiedzieć bo zawsze mnie to ciekawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucamy strzalki (darts) w szafe pelna pelniakow. :) W co trafimy, to idzie. :)

A bardziej serio - pytamy sie rozne firmy "co byscie chcieli sprzedac i za ile". Potem czytamy oferte, wybuchamy smiechem i placzem, bo gra X kosztuje 4 zyliony euro i date publikacji ma na 2035 (a pieniadze juz chca), po czym negocjujemy, negocjujemy, negocjujemy (i tak razy 50x), po czym czasem sie udaje cos kupic, a czasem nie.

A potem czytamy "bleee, nie wysilili sie, dajcie za miesiac Crysisa 3, bo sklepie jest juz tani, wiec licencja droga nie jest" i znow smiejemy sie i placzemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, marudy, marudy.. Mi tam się podoba, bo zawsze chciałem zobaczyć coś w rodzaju takiego zestawu na coverku, choćby i miały to być freeware'y :) Myślę, że z tych 44 produkcji każdy znajdzie coś dla siebie :)

@Smuggler jak to? To nie dacie Crysisa? Nie kupuję :P Nie no, tak na serio to wolałbym nowego Tomb Raidera.. Nie no, żartuję. Co dacie, w to pogram, a nuż się spodoba. Byle tylko pismo było bogate jak zwykle, bo to w końcu numer urodzinowy :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardziej serio - pytamy sie rozne firmy "co byscie chcieli sprzedac i za ile". Potem czytamy oferte, wybuchamy smiechem i placzem, bo gra X kosztuje 4 zyliony euro i date publikacji ma na 2035 (a pieniadze juz chca), po czym negocjujemy, negocjujemy, negocjujemy (i tak razy 50x), po czym czasem sie udaje cos kupic, a czasem nie.

Ludzie tego nie doceniają. Za 16 zł mają co poczytać i pograć w 3 pełne wersje gier (w tym numerze będzie większa ilość gier smile_prosty2.gif ).

Na tle Europy wyglądamy naprawdę dobrze z pełniakami.

Co do gier Indie- może znajdę coś dla siebie.

down. Przecież wczoraj były przecieki

Masz tutaj: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=215662&st=20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieki miały być wczoraj, będą zatem dziś?

up: z tego co przeczytałem w tym wątku, to póki co są gry indie, gold do WoT oraz archiwum CDA za 2001r. MIały być jeszcze dwie pełne wersje gier - przeczytałem cały wątek i nie widzę tytułów tychże.

up2: Dzięki wielkie!

PS. Dostałem ostrzeżenie za obraźliwe słowa w profilu, a to ciekawe bo w profilu nic nie mam wpisanego:) dzięki Smuggler pokerface.png

Z tego co widzę ostrzeżenie dostałeś za obrażanie innego użytkownika, nie za wpis w profilu. - Pzkw

I nie ode mnie - Smg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem czytamy "bleee, nie wysilili sie, dajcie za miesiac Crysisa 3, bo sklepie jest juz tani, wiec licencja droga nie jest" i znow smiejemy sie i placzemy.

No to dajcie go w końcu, bo naprawdę jest już tani :P

No a co do numerku... gold dla mnie bezwartościowy, indyki jak to indyki... czasem coś fajnego, czasem coś nie wartego nawet zerknięcia. Nawet wśród tej małej listy zauważyłem coś pokroju LoLa czy tam Doty. Dla fanów moba... jak znalazł. Czekamy dalej. Ciekawe co tym razem za pełniaki udało się w darcie ugrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...