Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

No cóż może nie zgadzam się w 100%, ale ten koleś dobrze prawi !!! Jedyne z czym mógłbym się nie zgodzić to kwestia dorabiania teorii do bycia graczem. OK, dla mnie też to jest bez sensu, ale skoro do gości z TVP czy innych TVNów nie dociera, że to "tylko" rozrywka taka sama jak to co oni nam serwują (tylko lepsza), to trzeba im to jakoś do łbów wbić i o swoje prawo do świętego spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie info nic nie warte, zero dowodu, wrzucoe przez Guesta (czyli kogoś bez konta) na stronce, o której w życiu nie słyszałem. Może prawda, a może stek bzdur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie trawię dzisiaj nikogo poza Wonziem:

http://www.youtube.com/user/SuchyKanal

http://www.youtube.c...umienieZRuczaju

http://pl.twitch.tv/wonziu

Głównie dlatego, że jako jeden z niewielu jest naturalny. Jest sobą i nikogo nie udaje. Idzie na żywioł i to jest świetne. Wolę to niż "profesjonalne" materiały robione na siłę.

W sumie to trochę mnie zainspirował do rozszerzenia własnego kanału o komentarz do gry. Szału nie ma, ale trochę widzów już mam, partnera też, może do czegoś kiedyś dojdę. Póki co to raczej nowe hobby. wink_prosty.gif Jakby ktoś był ciekaw:

http://www.youtube.com/user/COREnick

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając komentarze pod jego filmami natrafiłem na coś takiego: http://www.praca.egospodarka.pl/grupy/Re-Wyjchac-na-Platforme-Wiertnicza,p,893582,f,1,9.html gdzie jawnie jest napisane:

Path: news-archive.icm.edu.pl!news.icm.edu.pl!pwr.wroc.pl!panorama.wcss.wroc.pl!news.

man.poznan.pl!newsfeed.tpinternet.pl!news.gazeta.pl!not-for-mail

From: "Sebastian Breket" <s...@N...gazeta.pl>

Newsgroups: pl.praca.dyskusje

Subject: Re: Wyjchac na Platforme Wiertnicza

Date: Mon, 30 Jun 2003 18:44:37 +0000 (UTC)

Organization: Portal Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl

Lines: 7

Message-ID: <bdq0el$lko$1@inews.gazeta.pl>

References: <bdp2m0$4fd$1@inews.gazeta.pl>

NNTP-Posting-Host: 62.233.245.19

Content-Type: text/plain; charset=ISO-8859-2

Content-Transfer-Encoding: 8bit

X-Trace: inews.gazeta.pl 1056998677 22168 172.20.26.236 (30 Jun 2003 18:44:37 GMT)

X-Complaints-To: u...@a...pl

NNTP-Posting-Date: Mon, 30 Jun 2003 18:44:37 +0000 (UTC)

X-User: shogun1978

X-Forwarded-For: 62.233.245.19

X-Remote-IP: 62.233.245.19

Xref: news-archive.icm.edu.pl pl.praca.dyskusje:85621

I nie wiadomo czy to przypadek czy ktoś piszący ta historię to przewidział czy prawda, choć wydaje się to mało prawdopodobne, bo historyjka jest wyjątkowo kontrowersyjna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś o tym panu już tutaj wspominał, ale ostatnio natrafiłem na niejakiego Bananowego Janka.

http://bananowyjanek.pl/

Bananowy Janek na Facebooku

Profil, na chwilę obecną, zbyt popularny nie jest. Trochę mnie tak fakt zasmucił, albowiem podróżując przez wszystkie filmiki zarzucone na ten kanał widać solidny skok jakościowy - zarówno pod względem sprzętu, jak i formy. Obecnie wrzucane przez Janka filmiki to dla mnie naprawdę świetna jakość dźwięku i obrazu, ale i również bardzo dobry montaż i fajnie sklecona narracja. Czym Bananowy Janek (w duecie ze swoim alter ego/niezależnym bytem Marianem) się właściwie zajmuje? Ano bierze się za bary z największymi crapami, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Ilość przekleństw w niektórych odcinkach może niektórych delikatnie zrazić, jednak mnie Janek zdołał do siebie przekonać - całość zdaje się być wykonana z lekkim przymróżeniem oka i szczerze życzę temu vlogerowi większych sukcesów. Myślę, że na to zasługuje. Sprawdźcie zresztą sami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przelotnie rzuciłem okiem na ten "kontrowersyjny" tekst i powiem tylko tyle. Na śmiesznym polskim youtube, śmieszna polska mafia minecraftowa, która w przerwach między kopaniem kamienia i dojeniem krów, oburzyła się, że facet pokazał, jaką kabzę się trzepie na - w dużej mierze - dzieciakach, którzy "w internetach" mają swoich idoli i klikaniem wpychają im pieniądze do kieszeni. Ten facet to ujawnił i wielkie sławy YT (o których de facto dowiedziałem się niedawno, nie mam naprawdę pojęcia kim wielu z nich jest do dzisiaj) się na niego rzuciły. Jaki kraj - takie wielkie wojny. Jednak to, co spotkało tego faceta jest trochę smutne, tym bardziej, jak się czyta coś tak żałosnego. Autor w/w wpisu musiał się dobrze bawić, bo zabrakło chyba tylko morderstwa i gwałtu. Shogun wielokrotnie w swoich vlogach pokazywał np. kartę pokładową i tym podobne, gdzie jego imię i nazwisko było podane, podobnie prawo jazdy i inne dokumenty tożsamości, także gimme a break ;) Niemniej wyszedł z tego całkiem ładny materiał na kryminał/powieść sci-fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić kanał poświęcony grom wyścigowym, ale wstrzymałem tworzenie na rzecz nie stablinośći laptopa, tzn laptop działa i gry na nim też, ale czasem dochodzi do spadków FPSów a tak na takim spadku nie da się nic pokazać jednie pokaz slajdów :P.

Ale wrócę do tworzenia jak rozwikłam problem tych zacięć i samo-wyłączania laptopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co sądzici o tym shogunie. Z jednej strony może mówi prawdę a z drugiej trudno oprzeć się wrażeniu że on sam te wojenki wywołuje żeby mieć więcej wyświetleni i sobów. A co do tej mafi minecraftowej. Kiedyś też o tym myślałem. Że coś w tym jest jeśli kilkanaście a pewnie już kilkadziesiąt osób związanych z minecraftem zarabia miesięcznie parę tysięcy złotych nagrywaj filmiki żałobnej jakości coś tu jest nie tak. Jakiś czas temu z ciekawości przyjrzalem się kilku większym kanałą minecraftowym. I powiem tyle że coś tu jest nie tak. Każdy tam każdego zna każdy z każdym robi "serię" (co gwarantuje przepływ sobów mierzy kanałami). Do tego o czym uświadomił mnie shogun każda z tych osóbek zarabia dodatkowo na prowadzeniu swojego serwera. Ogólnie ja lubie teorię spiskowe. A w tej sprawie naprawdę można ją wysnuć :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę posucha w temacie :). Wiec czas coś wrzucić. Piewsza rzecz Dan Bull. Pomimo że czasami kręci coś innego ja znam go z nagrywania "Epic rap-ów" związanych z garmi. Które są przeganialne. Ciekawy tekst do tego strasznie to klimatyczne. No i od strony muzycznej (od razmu mówie że rapu nie słucham) jest bardzo fajnie. Bez przedłużania linkacz do jego jak dla mnie najlpeszego dzieła Dishonored EPIC RAP

. Ciekawstką jest też to że dostał za ten filmik od betshedy bardzo fajne "prezenty" (filmik z odpakowania tego też jest na jego kanałe).

Do tego coś w podobnym klimacie. Literal trailery Tobascusa. Gościu śpiewa o tym co się dzieje "na ekranie" i to jest świetne. Próbka AC:R

i ME3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan Bulla oglądam odkąd jego Minecraft Epic Rap był na głównej ;) Całkiem zacne, nie powiem

BTW co sądzicie o grze - fan arcie, którą zrobił dla Roja jego fan ? Pomijając techniczną średność, to moim znaniem dużo lepsze uznanie dla swojego ulubionego YouTubera niż większość komentów pod jego filmami :)

A strasznej posuchy w temacie nie ma takie "Po co gracie w multi" na przykład nie ma nawet dwóch stron ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie gier na yt zaczeło się od rocka. Później doszła seria borderlands i doszedł rojo. Jedni z najbardziej znanych playerów na polskim yt. Kiedyś oglądałem ctsg, w sumie od mc, ale teraz minecraft stał się tak powszechny i ogólnodostępny że minecraft jest nam wtykany na youtube jak reklamy w tv. Ogólnie pojawił się trend nagrywania gameplay, letsplayów, horrorów z "bardzo przerażonymi" playerami, i w kółko tych samych gierek, z różnymi ludźmi którzy je tworzą. Ludzie po prostu zczaili że na yt można zarobić pokaźne pieniądze i tyle. Przynajmniej widać to z materiałów na youtube. Wcześniej rock i rojo robili ciekawe filmiki, specjale, teraz to tylko maszynka do robienia kasy, letsplaye, letsplaye ileż można. Nie widzę nic ciekawego w przechodzeniu gry przez tam załóżmy 20, 30 odc... No ale każdy ma swój gust. Od czasu do czasu zdarzy się jakiś rarytas, ale to rzadkość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/user/freddiew - Nie wiem, czy ktoś już tu o tym pisał, ale i tak polecę. Nie oglądałem dużo, czasu nie mam, lecz po kilku filmach mogę parę rzeczy powiedzieć. Grupa ludzi tworzy parodie znanych gier. Materiały są wysokiej jakości. Zobaczcie sami.

- Parodia Skyrima

- Parodia Hitmana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoo, miło że lunatyx wspomniał w jednym z postów o forumowym podkaście, pozwolę więc sobie przedstawić pokrótce Co-Relację, czyli podcastowe audycje traktujące o szeroko pojętym temacie gier. Pomysł zrodził się w mojej i Yapera głowie już jakiś czas temu, nagrywanie natomiast rozpoczęliśmy w wakacje 2012 roku czego efektem jest 14 odcinków Co-Relacji. W podkaście omawiamy bieżące tematy z growego świadka, drugim jej elementem jest natomiast kącik kolekcjonerski w którym znajdziecie informacje o nowo zapowiedzianych edycjach specjalnych. Nie zabrakło również miejsca na pogrywankę traktującą o ostatnio ogrywanych przez nas tytułach. Zachęcam do zapoznania się z podcastem (link do naszego tematu na forum jak i odnośnik do ostatniej odsłony na Youtube w sygnaturce) a szczególnie ostatnim, 14. odcinkiem w którym gościmy Black Shadowa i organizujemy niewielki konkurs z nagrodami w postaci gier na steam i gog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...