Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

A ja znów wbiję się łokciami z Jankiem, bo właśnie rozpoczął "drugi sezon" swojej radosnej twórczości i z nowym odcinkiem jak najbardziej zaznajomić się warto. Polecam, chociażby dla piosenki i Mariana w samej końcówce filmiku smile_prosty.gif

Krótko, na temat, z humorem - dlaczego Bananowy Janek jest wciąż tak mało znany?

http://bananowyjanek.pl/

Bananowy Janek na Facebooku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a propos mafii,

Postanowiłem nakręcić o tym film, zaraz po akcji z ArchiwumSzkodnika.

Byłem przeświadczony, że przewinienia Shoguna, są stosunkowo małe, do akcji osób pod szyldem ArchiwumSzkodnika.

Mimo że nie znam się z Shogunem, ani nie jestem jakiś jego szczególnym fanem - miałem okazję przekonać się jak działa tzw. "mafia". Czyli kilku kolesi, którzy czując że mają poparcie Buraka, myślą że mogą każdemu wejść na głowę.

Ledwo zdążyłem wypuścić zwiastun swojego filmu: ?TRAILER - BrzydkiBurak kontra Shogun - czyli kompromitacja tuzów internetu?:

http://goo.gl/hwQ8P

w którym zresztą jeszcze nic szczególnego nie było. a już dostałem groźby jak na printscreenie:

http://goo.gl/Hi1sv

Tą wiadomość przysyła niejaki RapGry, czyli Cookie M, to ten sam ?śpiewający nastolatek?, który już dozo wcześniej przed powstaniem ArchiwumSzkodnika, agresywnie atakował Shoguna w postaci niejakiego PanSkarpetkaTV

Zresztą konwersacja, z tym jegomościem była też gównianie ciekawa, choć niespodziewanie zmienił on w niej front.

Gdyby ktoś miał wątpliwości do do prawdziwości zrzutów ekranu, mogę online, np. przez hangout, pokazać całość korespondencji, z tym, krótko mówiąc szmaciarzem.

Dodam że zakryte pola zawierały prawdziwe dane.

Jestem pewny że po podobnym szantażu, większość twórców by wymiękła - nikt nie chce zwady ze swoim pracodawcom. I tłumaczenie się, z nawet absurdalnych zarzutów, nie jest przyjemne.

Miałem o tym zrobić vloga, ale mam za mało konkretnych informacji, a nie chcę wszystkiego opierać na domysłach.

Czy mafia jest? pewnie nie. Czy jest grupa która kolesi którzy uzurpują sobie prawo do rozdawania kart, tak jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam kanał niejakiego PewDiePie. Jest fajny, dość oryginalny, koleś powala osobowością, jednak jego najlepsze filmy są z Amnesii. Sam prowadzę kanał na YT i bloga z filmami let's play, może najlepszy i najoryginalniejszy nie jest ale dopiero zaczynam. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam, link poniżej. :)

Co do różnicy między LP i GP to jest ona oczywista i została podkreślona przez wielu moich przedmówców. LP to cała gra nagrana z komentarzem, GP to po prostu urywek gry w celu jej zaprezentowania, amatorski trailer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jestem nie w temacie. Mógłbyś dla mnie i dla innych zrobić takie małe "kompendium wiedzy" na temat tej "mafi" wyjaśnieniem kto to ten Burak i to archiwumszkodnika?

Takim mini kompendium wiedzy jest opis pod filmem:

A aby jeszcze cofnąć się w czasie, to zobacz opis pod filmem:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kogoś oglądam, bo się nudzę to mam tylko trzy pozycje:

ROJOV13 - nie każdy go lubi, czasami za bardzo odwala, ale da się posłuchać gościa i czasem nawet uśmiać.

RockAlone2k - dla mnie to taka spokojniejsza wersja Roja.

SuchyKanał - Maciej Maukła to jednak to, naprawdę uwielbiam oglądać jego filmiki, recenzje gość gada z sensem, LUG ze Starcrafta II jak najbardziej na +, nawet przyznam, że czasem lubię wejść na twitcha i go pooglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić 3 osoby:

Bananowy Janek- jest po prostu przezabawny (recenzuje słabe gry na konsole)

Bartek GM- jak kogoś nie boli IVONA, to będzie lał w gacie przy niektórych odcinkach

NRGeek00- prowadzi parę serii, najlepsze są "zagrajmy w crapa" i "to było grane"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić 3 osoby:

Bananowy Janek- jest po prostu przezabawny (recenzuje słabe gry na konsole)

Bartek GM- jak kogoś nie boli IVONA, to będzie lał w gacie przy niektórych odcinkach

NRGeek00- prowadzi parę serii, najlepsze są "zagrajmy w crapa" i "to było grane"

Przy okazji recenzji crapów ktoś już tutaj kiedyś wspomniał, że motyw to nie nowy i parę osób na YT od tego jest. Prawda to, ale trudno jest nie odnieść wrażenia, iż Bananowy Janek to absolutny mistrz tej kategorii i zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. Poziom montażu, teksty czy scenariusz poszczególnych odcinków to u Janka wyższa szkoła jazdy - myślę, że właśnie dlatego warto się podczepić pod drugi sezon jego twórczości. Będzie już tylko lepiej, a sam autor plusuje otwartością na fanów - czy to w komentarzach, czy to dedykując im całe odcinki (patrz

).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie około tematyczne. Wczoraj lub przedwczoraj do mojego konta yt dołączyło się samo z siebie google+ którego swoją drogą nie zakladalem. Więc. Jak się teraz dostać do skrzynki odbiorczej? Kiedyś nie było problemu kikalo się rozwinięcie tego paska na górze i tam było wszystko "moje konto" "manager filmów" i właśnie skrzynka odbiorza. Teraz tego nie ma za to jest kupę syfu z google+.I żeby nie było offtopu. Dzięki za polecenie Bananowegojanka. Gościu jest genialny :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Wydaje mi się, że wczoraj miałem podobny problem z YT ale dzisiaj wszystko jest już w porządku. Ogólnie straszne zamieszanie na tym portalu robią, mogliby zostawić obecny wygląd a nie mieszać. Od paru dni nie mogę oglądać większości filmów na Firefoxie, bo zwyczajnie nie mam w nich dźwięku. Takie filmy charakteryzują się pogrubionym paskiem z ocenami filmu i nieco zmienionym paskiem do przewijania. Niech ci ludzie opamiętają się z tymi reformami na YT bo kolejnej zmiany po nowym wyglądzie strony głównej nie zdzierżę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ostatnio zaobserwowałem na yt? Straszny spryt producentów różnego typu urządzeń elektrycznych... Wiecie co oni robią? Wysyłają myszki, telefony komórkowe, nie do profesjonalnego portalu komputerowego, bo tam by ich zjechali, ale do naszych kochanych youtuberów. To bardzo sprytne zagranie, taki typowy youtuber nie ma pojęcia o czym gada, nie ma pojęcia co testuje, nie ma porównania do innych tego typu przedmiotów. Wiąże się to z żałosna nierzetelnością... Tak sobie oglądam dziś recenzje myszy, gość zachwala jaka nie jest super, jaka nie jest wygodna, jak miła w dotyku i co? I koniec recenzji. ZERO testów syntetycznych, które każdy szanujący się portal przeprowadziłby i wyszłoby z jakim [beeep] mamy do czynienia. W dodatku taki youtuber robi wielką reklamę produktu, oglądają go tysiące, w 90% dzieciarnia ~12lat - po takim materiale lecą na krzywego ryja do sklepu i kupują co popadnie... osobiście mam dość, po co za recenzje biorą się takie osoby? Toż to na kilometr śmierdzi podstępem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód, że widzowie Rocka (w większości) to bezmózgie istoty (pozdrawiam tych normalnych widzów, którzy czytają ten post :)):

Od niedawna Rock gra w Heavy Rain, jestem tą grą zainteresowany, lecz nie mam szans zagrać (brak Ps3), więc oglądam ją właśnie u niego (a i sam Rocky wczuwa się i rozmawia stricte o grze, a nie o bzdurach) ale komentarze pod tymi filmami to porażka. Jeśli planujecie oglądać tą serię i czytać komentarze, żeby poznać ciekawe opinie widzów na jej temat, to lepiej ich w ogóle nie czytajcie, ja popełniłem ten błąd, natknąłem się na masę za przeproszeniem idiotów piszących jak gra się zakończy, a co gorsza, wbijają się ze swoimi niuansami w odpowiedzi do komentarzy normalnych widzów, którzy dyskutują sobie o grze.

W takich sprawach konsekwentny jest wcześniej wspomniany Seto, który komentarze dopuszcza dopiero po ich ówczesnym przeczytaniu, żeby uniknąć spoilerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to właśnie dopisać, za dużo komentarzy, żeby to wszystko "przesiewać". Może i dobrze, że Seto ma mniej widzów ale wyrabia jakąś tam konkretną liczbę, lepiej mieć mniej ale bardziej ogarniętych widzów (u Seto nie widziałem jeszcze jakiś dziecinnych komentarzy) niż być "królem gimbazy" jak to na Rocka mówią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roja sam mogę polecić. Oglądam go czasami i to z chęcią. Rock też, choć się zmienił...zdobył ,,hajs" i teraz nałogowo dodaje filmy, nie to co ten dawny, skromny Rock...

Praktycznie 3/4 YouTube'a jest zasyfione słynnym ,,majnkraftem" i jak na razie można się tylko przez niego wybić (nie tyczy się: Seto, ROJO, RockAlone i innych takich, którzy tego nie nagrywają). Mi się już chce tym rzygać, nie da się od tego uciec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...