Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

Co najgorsze YT nadal mi majnkrafta wrzuca do polecanych :/ Pograć lubię, ale na YT już nie chcę o tym słyszeć. Rock, Rojo, Seto, Kaftann i inni tym podobni to bezmajnkraftowa ostoja na Yt (oprócz tego jajcarskiego filmu, gdzie Rock uczył grać Roja) i dlatego ich oglądam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft nie jest zły, kiedy nie jest to kolejny dzieciak nagrywający go tylko po to, żeby się wybić i zarabiać "kokosy" z reklam. Miło mi się ogląda takiego Roxmb, który naprawdę buduje świetne budowle i widać, że robi swoją serię z pasją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock, Rojo i Seto wybili się, kiedy Minecraft nie królował na YT, jednak wątpię, że Rojo, czy Seto zaczęliby to nagrywać, gdyby dopiero teraz zaczynali, bo obaj mówili, że za tą grą nie przepadają (albo jakoś ich nie interesuje), a co do Rocka to nie jestem pewien, bo chyba nigdy nic o tej grze nie mówił i obawiam się, że mógłby zacząć robić tak na serio filmy "Minecraft z synkiem". Dobrze jednak, że tak się nie stało i mamy kilku porządnych YTberów.

A tak z innej beczki, co sądzicie o Shogunie? Jak dla mnie pozytywny koleś, jego vlogi są interesujące, można zwiedzić USA nie ruszając się z domu ale z drugiej strony te jego wszystkie afery i "humory". Chodzi mi o to, że najpierw jest spokojnie, potem wrzuca jakiś "kontrowersyjny" film, jest szum, Sebastian się uspokaja, wszystko powoli wraca do normy, a potem znów próbuje wywlekać jakieś brudy i znów prowokuje. Oczywiście nie pozostaje to bez odpowiedzi i nawet został utworzony kanał ArchiwumSzkodnika (tak "mafia Burka" nazwała Shoguna :D) i wrzucają tam swoje materiały Youtuberzy tacy jak Madzia, CTSG, czy sam Buraczek. Mamy słowo przeciwko słowu, nie wiadomo komu wierzyć ale jednak bardziej opowiadam się po stronie Buraka, który prezentuje jakieś dowody w postaci screenów i konkretnie argumentuje "oskarżenia" Shoguna. Sam nie wiem, co o tym myśleć, ale to co się dzieje z grupą najsłynniejszych Youtuberów Polski to jest kabaret, to tak jakby np PewDiePie prowokował Raya Williama Johnsona, czy tam Tobuscusa i gryźli by się przez internet. Dość dziwna i śmieszna sprawa : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają materiały Rocka starsze jak i nowsze, aczkolwiek te z 2011-2012 są jednak chyba lepsze. Teraz nie jest źle, tylko trochę szkoda, że nie ogarniam zbytnio z czego kręci serie. Wiem o Heavy Rain, ale reszta jakoś mi nie wchodzi w pamięć, zapewne dlatego, źe te nowsze produkcje prezentuje na live (niestety głównie na twitchu :/) i wtedy trudno się połapać co gdzie jest. Dobrze, że jest jeszcze jego kanał RMaciaszek. :)

A u Roja? Jest okej, tylko brakuje takiej rozpiski jak u Rocka, gdzie pisze co i kiedy będzie dodane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft nie jest zły, kiedy nie jest to kolejny dzieciak nagrywający go tylko po to, żeby się wybić i zarabiać "kokosy" z reklam. Miło mi się ogląda takiego Roxmb, który naprawdę buduje świetne budowle i widać, że robi swoją serię z pasją.

Tak? Taki ten Twój Roxmb czemu prosi o łapki w górę? Ah, no tak. Przecież powiesz mi, że to daje motywacje. Pff. To jest właśnie po to, żeby zarabiali "kokosy" z reklam. Tacy ludzie guzik wiedzą o czymkolwiek, a dzieci ich ,,loffciają" i dają ,,łapki w górę". Właśnie tak zarabiają. A Rock i Rojo to inna bajka. Oni są wykształceni, z atutem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihashek Tylko że na tych "łapkach" nikt nie zarabia. Zarabia się od wyświetleń i czasami od ilości sóbów (np gdy ktoś reklamuje konkretny produkt czy gre). A czym się różnią od nich Rock i Rojo? Niczym. Co z tego że to magistrzy? Teraz to nie problem szczególnie jak się studiuje ludologie (co to wogóle za kierunek?). A nawet jeśli to tu przeciesz chodzi o poziom komentarza a nie ilość punktów iq (a pan Rojo tego ostatniego też nie posiada w nadmiarze). A komentarz jest u nich jest na żenującym poziomie. Rojo? Darcie się do mikrofonu i nic więcej. Gdyby to jeszcze śmieszne było. A Rock? Na siłe ugrzeczniony zero przekleństw zero emocji. Do tego każdą gre tak "kaleczy" że aż przykro się na to patrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatux bynajmniej znają zasady ortografii :). Hah, to że Rock jest taki, że nie używa przekleństw to wada? Rozśmieszyłeś mnie :D. Rojo to bardzo ogarnięty człowiek, nie oglądałeś jego serii z Fallouta? A może nie widziałeś tych wszystkich urojeń, kursów różnych itp.? No właśnie, więc nie mów, że ma mało punktów IQ, bo zapewne ma ich o wiele więcej od Ciebie. Darcie do mikrofonu to nie jest jakaś wada, ponieważ zasada jest prosta: Lubisz - oglądasz, nie lubisz - nie oglądasz.Okej, wyobraźmy sobie, że Rojo w każdym filmie byłby spokojny i opanowany ok? Teraz wyobraź sobie takiego Postala czy Far Cry'a. Jest lepiej? Chyba nie :). Rock też jest fajny, tylko tego nie widać jak się go ogląda raz na jakiś czas, szczególnie w materiałach z live z widzami, kiedy to z 70% widzów to nieogarnięte dzieciaki. Obejrzyj sobie u niego serię The Walking Dead albo aktualnie trwającą Heavy Rain. Są świetne, a Rock idealnie w nich wtapia się w klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheGlocKPL

bynajmniej znają zasady ortografii

Ty za to nie znasz zasad języka.

A może nie widziałeś tych wszystkich urojeń, kursów różnych

Urojenia? To te vlogi? Kogo obchodzi zdanie gościa grającego w gry?

Darcie do mikrofonu to nie jest jakaś wada, ponieważ zasada jest prosta: Lubisz - oglądasz, nie lubisz - nie oglądasz

Zasada prosta, ale jeśli na pierwszej stronie YouTube wyświetla mi się 125251 odcinek Happy Wheels w wykonaniu Roja, a w kategorii polityka figuruje Minecraft - trudno przejść obok tego obojętnie.

Obejrzyj sobie u niego serię The Walking Dead albo aktualnie trwającą Heavy Rain. Są świetne, a Rock idealnie w nich wtapia się w klimat.

Zgadzam się, gry są świetne. Tyle, że zasługują na to, aby poznać ich historie samemu, bez zbędnego komentarza typu "oj, gdzie by tu znaleźć śrubokręt". Ewentualnie jak nie grając, to oglądając same gameplaye/walkthroughi. Zajrzałem z ciekawości na jego serię z Heavy Rain, bo sam właśnie ogrywam - widziałeś jak gra? Od pojawienia się znacznika QTE mija ok. 3 sekund, zanim Rock zareaguje. Niech zgadnę - gra na najniższym poziomie trudności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serii z The Walking Dead to moim zdaniem najlepiej ją zrobił Wonziu na strumykach ... a co do Rocka to osobiście oglądam tylko jego Vlogi, komentarze filmów oraz książek na YT a poza tym czasami posłucham o czym tam gada na Twitchu bo jak wspomniał c0r to Rock (Podobnie jak i Rojo) bardzo słabo ogarnia samą mechanike większości gier ... np. w Tomb Raiderze stał przed drabiną i zastanawiał się co zrobić, wgl. mu nie przeszło przez głowe aby spróbować na tą drabine wejść.

Rojo się drze do mikrofonu tylko dlatego że wymagają tego od niego jego widzowie (Widać że często robi to na przymus) ale przynajmniej by mógł ogarnąć ustawienia audio tak aby mi uszy nie odpadały jak czasami włącze jego filmik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z c0rem. Powiem to po raz kolejny: co przyjemnego jest w oglądaniu kolesia w kryzysie wieku średniego jak gra ?! Fakt faktem, niektórzy podczas gry potrafią rozbawić sowimi komentarzami czy darciem się, ale w Poslce takowych nie ma.

Tak btw to bawi mnie jak ktoś pisze, że ten czy tamten to robi let's playe z pasji, a nie sprzedaje się za reklamy.

A odnośnie Rocka i jego komentarzy do filmów to dałem se z nimi spokój jak zaczął dobitnie insynuować, że American Pie to film świetny i że ma drugie dno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orty były? Były? Sorry zdaża się. Co do Roja. To znam jego szczyt możliwości. Poznalem go do dość dawno. Chyba gdy miał 70k widzów. I wtedy dalej nie były to rewelacyjne materiały ale czasami dąło się to obejrzeć. Potem było tylko gorzej. A do tych jego "urojeni". Szkoda gadać. Może zdażylo się pare znośnych ale nigdy nie bylo to nic odkrywczego. Ogółniki opakowane w "trudne" słowa i angielskie zwroty mówione przez magistra. Ale gdy zobaczyłęm cały 10 minutowy vlog o tym że gdy w coś się gra czasami trzeba sobie coś zapisać na kartce to myślalem że spdne z krzesla ze śmiechu. Co Rocka to tak kompletny brak wulgaryzmów może być wadą. Ponieważ bez tego jego gadanina jest strasznie bezpłciowa i na siłe ugrzeczniana. fakt są ludzie którzy prawie nie przeklinają ale nie wyobrażam sobie że przez tyle czasu nic takiego nie w powiedzął. A co tych serii o których wspomniałeś to dla mnie tak jak byś oglądał seriala i cały czas by ktoś komentował co się dziej na ekranie (" no tutaj poszedł do garażu").

Co do mojej poprzedniej wypowiedzi. To fakt o tym iq mogłem nie wpsominać (choć to była taka zaczepka do wypowiedzi że "są wykształceni więc są lepsi").

Pożądni yt-uberzy? Prosze Gimperr, BananowyJanek (dzięki chłopaki z za polecenie go!) Wonizu I notgramy (mało znany kanął ale śwetny polecam zobaczyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Rock na YT nigdy nie jest wulgarny ale jak byś zobaczył jego Streamy to czasami się nieźle można pośmiać jako iż non stop rzuca jakieś dwóznaczne zdania itp.

@Civril: W polsce jest pełno ludzi którzy bawią komentarzem podczas gry np. Hed, Wonziu, Freaky Gamerzz, Quaz ... co do sprzedawania się to są jakieś absurdy, jeżeli ty pracujesz to znaczy że się sprzedałeś? Znam osobiście Wonzia i mogę cie upewnić że przynajmniej on na prawdę się bawi podczas robienia strumyków i wykładów na różnych imprezach gamingowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urojenia? To te vlogi? Kogo obchodzi zdanie gościa grającego w gry?
Sam w nie zapewne grasz.
Powiem to po raz kolejny: co przyjemnego jest w oglądaniu kolesia w kryzysie wieku średniego jak gra ?!
28 lat (Rojo) to wiek średni? xd
Co Rocka to tak kompletny brak wulgaryzmów może być wadą. Ponieważ bez tego jego gadanina jest strasznie bezpłciowa i na siłe ugrzeczniana.
To ma krzyczeć ciągle k**** k**** k****? Jak dla mnie to jest wielka zaleta, ponieważ nie lubię, a czasami wręcz nienawidzę jak ktoś przeklina na okrągło.
ale po takim Rojo widać to jego "sprzednie" właśnie pod robienie wszytskiego tak bardzo pod publike że zaczyna to być śmieszne
A dlaczego w Faktach nie ma informacji o aktualizacjach Minecrafta? Czemu w pogodzie nie mówią nic o Marsie? Czemu jak jest piłka nożna w telewizji nie mówią nic o boksie? Bo publika oczekuje tego, do czego ich przyzwyczajono.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@

UP@? Chyba @up... ;_;

A co sprzedawania się to nie jest to tak prosta.

Miałeś na myśli ,,A co DO sprzedawania się to nie jest TAKIE proste"? Jeśli tak, to staraj się pisać bardziej po polsku...

Wonizu co co

I kolejne błędy...Chciałeś napisać Wonziu TO co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Ach udało się :D. Fakt asem różne błędy mi się zdażają ale tym razem parę takich kwiatków zostawiłem specjalnie. I stało tak jak myślałem czyli zamiast przedstawić jakieś sensowne argumenty dlaczego Rojo i rock "są fajni i wogóle" wytykasz mi błędy. Typowe.

@theglockpl A kto rockowi każe cały czas przeklinać? Trzeba znaleść złoty środek i tyle. A co do robienia się pod publike. Albo sam Roja znasz od niedawna albo sam sobie przeczysz. Zwróc uwagę że choćby jego darcia do mikrofonu jest coraz więcej. Czyli albo pan Rojo pokazał bardzo późno swoją prawdziwą pełną twarz albo właśnie te krzyki są robione pod publike (tych twoich przykładów nie chce mi się nawet komentować).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft nie jest zły, kiedy nie jest to kolejny dzieciak nagrywający go tylko po to, żeby się wybić i zarabiać "kokosy" z reklam. Miło mi się ogląda takiego Roxmb, który naprawdę buduje świetne budowle i widać, że robi swoją serię z pasją.

Tak? Taki ten Twój Roxmb czemu prosi o łapki w górę? Ah, no tak. Przecież powiesz mi, że to daje motywacje. Pff. To jest właśnie po to, żeby zarabiali "kokosy" z reklam. Tacy ludzie guzik wiedzą o czymkolwiek, a dzieci ich ,,loffciają" i dają ,,łapki w górę". Właśnie tak zarabiają. A Rock i Rojo to inna bajka. Oni są wykształceni, z atutem.

Co jest złego w proszeniu o łapkę w górę? Twój wykształcony Rock także kiedyś prosił o łapki, było o to kiedyś dużo flame'u na polskim YT. Rojo też miał swego czasu na końcu obrazek "Subuj Lajkuj Walcz". Też można to podpiąć pod proszenie o łapki, acz bardziej łagodne.

Odnośnie wiedzy... no cóż, raczej wątpię, żeby materiały Roja czy Rocka ktoś oglądał, żeby nauczyć się jakichś prawd życiowych, a jeśli już ktoś to robi, to z jego życiem jest coś nie w porządku. To jest kanał o grach, który ma przynosić rozrywkę. Rock może coś tam o czymś wie, ale co z tego, kiedy w każdą grę gra jak ostatnia pokraka? Nie mówię, że ja jestem mistrzem w każdej grze, bo daleki jestem od tego stwierdzenia, ale ja nie pcham się na YT i nie robię kanału, który ogląda dużo ludzi. To samo Rojo, ma tą swoją serię "Moje Urojenia" z tym jego pseudonaukowym bełkotem, gdzie zdecydowanie widać, że próbuje uczynić swoje słowa jak najmądrzejszymi, przez co czasem nie mają sensu. Jak dla mnie ta seria miałaby sens, gdyby nie próbował edukować na siłę, a mówił o jakichś ciekawych rzeczach z życia codziennego i jego opinii. Może i RoxMB nie jest jakimś bożyszczem wiedzy, ale nie po to go oglądam - chcę zobaczyć, jak buduje naprawdę wspaniałe rzeczy w Minecrafcie (do czego jak dla mnie ta gra została stworzona, a nie do jakiegoś uganiania się za potworkami i udawania, że to RPG) i widać, że wkłada w to serce. Obecnie trudno to samo powiedzieć o Rocku. Kiedyś bardzo przyjemnie mi się go oglądało, bo i ciekawie opowiadał i widać było, że robi to z przyjemności. Teraz trochę czuję w tych materiałach robienie wszystkiego na siłę, aczkolwiek nadal go subuję, bo czasem można wyczaić u niego ciekawe gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx jestem widzem Rocka i Roja od początku bieżącego roku. Nie wiem jaki jest sens dyskusji na temat tego czy krzyki Roja to dobre, czy złe, bo dla jednych jest dobre, a dla innych złe.

@Xardas80

Rock może coś tam o czymś wie, ale co z tego, kiedy w każdą grę gra jak ostatnia pokraka?

Żeby móc nagrywać trzeba mieć staty w FPS'ach 50:0? Owszem, w niektóre gra troszkę słabo, ale to głównie dlatego, że jednak grywa w różne produkcje, a nie tylko w jedną. Np. w Battlefieldzie wcale taki słaby nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rojo wkurza, ponieważ cały czas krzyczy jakieś wulgaryzmy i gada do rzeczy- Rocka nie oglądam, nie wiem, ale Minecraftem już YouTube chyba się wylewa.

@Glock

Mój kuzyn ZMUSZA MNIE do oglądania Roja, a ogląda go od długiego czasu. A ma 12 lat. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, minecraft na yt zaczyna wkurzać coraz więcej ludzi. Zauważałem, że coraz więcej i więcej "ludziów" go nie lubi, hejtuje itd. To dobrze.

Ja jak widzę taki kanał 12-latka z mc, klikam kciuka w dol i wychodzę. Zły pomysł na start.

Teraz co do samych kanałów z let's play'ami:

Niektórzy oczywiście źle zaczynają bo majnenkraften kręcą, a najgorsze jest to, że połowa najpopularniejszych kanałów jest o tej grze. I to właśnie te kanały są na głównej, a ja się pytam gdzie są dobrzy, staranii i mało znani twórcy? YT nie daje im szansy, szkoda.

Nie lubie oglądać całych serii, wolę obejrzeć gdy ktoś nagra jeden odcinek z jakiejś gry. Najlepiej coś mało znanego.

A kogo oglądam? CTSG, Wonziu i Rojo. Ich kanały prowadzone są bardzo fajnie. U Kamila miło ogląda się jego serie z duds, u Wonzia to czysta masakra, jego live'y to piekno :D No, a Rojo. Niby się wydziera itd. ale kanał również ma ciekawy. Vlogi o grach, sentymentalnie przez gry, miło czasem sobie powspominać genialne gry.

Rock'a aż tak nie lubie, wali tymi odcinkami i live'ami po kilka na dzień. Albo to, jak stwierdził, że nie LoL to nie dla niego. Jako, że publika tą grę chciała, Rock nagle ją pokochał.

PODSUMOWUJĄC: Let's play'e to dobra rzecz, szczególnie, że niektórzy twórcy mają coś ciekawego do powiedzenia i to głównie dla nich się ogląda, by ich posłuchać

Osobiście wolę serie jednoodcinkowe albo recenzje. Sam próbuję stworzyć coś nowego, bo nigdzie na YT nie znalazłem.

(Krótkie, dokładne recenzje z gameplay'em, screenami, tym co ważne, a nie zamulanie przez 20 minut.)

Tak więc tak temat fajny.

Pozdro. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urojenia? To te vlogi? Kogo obchodzi zdanie gościa grającego w gry?
Sam w nie zapewne grasz

Oczywiście, że gram. I co w związku z tym? Nie robię żadnych vlogów, w których wyrażam swoje zdanie - robię to na forum. Moje zdanie również nikogo nie interesuje, ale podczas dyskusji, to inna sprawa. Taki Rojo z nikim nie dyskutuje, a gada jak nakręcony na każdy temat. Nie rozumiem kogo to może interesować. Co do Rocka: napisałem mu kiedyś kilka słów, ewentualnych rad pod filmikiem, oczywiście kulturalnie. Zgadnijcie jaki był tego skutek - blokada, i usunięcie komentarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...