Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

@up

Dla mnie to trochę dziwne. Zaczynasz grę i jej nie kończysz, tylko oglądasz jak ktoś ją kończy i odbierasz sobie samą przyjemność z jej przejścia i nie ważne że to sama końcówka, w końcu nie po to męczyłeś się z niektórymi przeciwnikami, zagadkami lub czymś jeszcze żeby samą końcówkę gry obejrzeć na YouTube. Można odłożyć na trochę grę jak Ci się znudziła i wrócić do niej np.: za parę dni. Savey same się przecież nie kasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wole grac niz ogladac, ale ostatnio spedzilem pol dnia patrzac jak Wonziu gra w Cywilizacje (pierwszy raz, fajnie lamil), chociaz to akurat na strumyku, na zywo sie inaczej oglada.

I ogladam ostatnio JudiMakeFun http://www.youtube.com/user/JudiMakeFun nie jest moze jakis specjalnie odkrywczy czy przesadnie zabawny (chociaz pare razy padlem ze smiechu), ale bardzo przyjemnie sie jego materialy oglada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy namówił mnie na grę w Minecrafta i po dłuższym posiedzeniu zaczynam rozumieć fenomen tej gry na YT i dlaczego jest tak popularny wśród dzieci (nie oszukujmy się, połowa materiałów z MC pochodzi od 10/11 latków). Po prostu ludzie chcą się pochwalić tym, co budują i pokazać swoją kreatywność. A to, że nie wszyscy potrafią to dobrze zaprezentować (wychodzi z tego typowy "let's play", w którym przez 20 minut grający kopie dziury w ziemi i zbiera drewno), to już inna sprawa. Oczywiście w swoim czasie ludzie wywęszyli interes i sposób na to, jak zdobyć łatwo widzów, no i nagrywają byle co, żeby się tylko jakoś wybić i niestety właśnie takie zagrania tak zniszczyły "wizerunek" Minecrafta i teraz na każdego, kto chce coś z niego nagrać, nie ważne czy jakieś bzdury, czy chce pokazać coś naprawdę ciekawego spada ogromny flame od "ogarniętych" użytkowników pod postacią komentarzy typu "kolejny dzieciak mc" i łapek w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RajderV3 Ja też tak zawsze reagujęna każdy material z mc... wróć nie oglądam z tego materiałów. I jak dla mnie osoby nagrywające mc same się o ten flame proszą. Dobrze wiedzą że 60% "dużych graczy" na yt ma to lub owo wspólnego z minecraftem i jest tego mega przesyt. Zbudowałeś fajny szałaś w minecrafcie i uważasz że to kogoś interesuję? Pokaż koledze albo zrób screeny i wrzuć je na jakieś forum z tym związne. Chcesz coś nagrać na yt? Nagaj vlog skrzyknij kolegów nagrajcie podcast. Popisz się skllem w bf-ie lub jakimś mega "plejsem" w lolu czy cokoliwek innego ale błagam nie letsplaye....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że ja to jakoś mocno popieram, nawet nie chodzi mi o let's playe, tylko jak ktoś ma pomysł na takie materiały z Minecrafta, to niech śmiało nagrywa już gotowe budowle, ewentualnie proces ich tworzenia w dużym przyspieszeniu (spotkałem się z czymś takim) i to może być ciekawe. Nie widzę różnicy w popisywaniu się skillem w BF'ie, LoL'u, czy Minecrafcie (coś tam jednak trzeba umieć, żeby budować takie konstrukcje jak czasami można zobaczyć na screenach/serwerach/YT). I na pewno nie chodzi mi tutaj o pokazywanie szałasów/domków z dirta tylko naprawdę ciekawych budowli. Wiadomo, że coś takiego trudniej znaleźć, niż enty materiał z multiplayera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja że Rojo bardziej aktorsko robi niż sam od siebie, a sam też coś aktorskiego odegrał, ale jako taki serialik o graczu co jego dziewczyna :P nie popiera jego hobby, a tak naprawdę jego dziewczyna sekretnie grywa i to dużo ale nie ukazuje tego bo nie chce aby wyszło na jaw że jest dziewczyną graczką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz biały obszar do okoła filmiku i wpisujesz 1980 - najlepsza gra ever.

Szkoda że minecraft z fajnej logicznej gry przekształcił się w post-youtubowe ściero służące dla hajsu i ubogich w wiedzę gimnazjalistów. Sprawa Joja i Stonealone'a to już inna długa historia choć mój stosunek jest negatywny do m. in. nich i wielu szamanów przyciągających gimnazjalistów niczym magnes na cipki z pewnej sceny w Boracie :D (but it isn't "Time For Hate" it's "Time For Adventure")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...