Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

Sam sporadycznie oglądam let`s playe i inne takie na yt, ponieważ wolę samemu grać, ale jak już się nadaży okazja - to tylko Wonziu i Ragnarok.

Ten pierwszy charakteryzuje się ciekawym poczuciem humoru. Ponadto można dowiedzieć się o wielu ciekawych indyczkach, których pewnie byśmy nie zauważyli, gdyby nie jego materiały.

http://www.youtube.com/user/SuchyKanal

Drugiego po prostu lubie oglądać, bo facet fajnie komentuje i oglądając ulubione gry, można poczuć jak to było, kiedy samemu się po raz pierwszy w nie grało.

http://www.youtube.c...atithemanagarmr

Nie podobają mi się natomiast kanały opierające się na popularności minecrafta. 200 odcinek budowania domku trwający 20 minut, podczas którego gościu gada od rzeczy i praktycznie nic nie robi, to nuda i ewidenty skok na kase z partnerswa według mnie.

Nie podobaja mi się też Rock i Rojo. Powód jest prosty, pierwszy wykorzystuje swojego synka, do nagrywania niektórych filmików i broni się przed każdą próbą dyskusji na ten temat. Owszem niby nic w tym złego, ale dziecko dorośnie i może mieć problemy w takim gimnazjum przykładowo. Bo teksty w stylu: "talcza rojo" są trochę kompromitujące... Drugi natomiast jest sztuczny i nudny. Czasami może powie coś z sensem, ale tony podwórkowej łaciny mogą zniechęcić każdego do oglądania zawartości jego kanału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)tony podwórkowej łaciny mogą zniechęcić każdego do oglądania zawartości jego kanału.

Powiedz to jego 300 tysiącom widzów i zobaczymy, jak szybko zostaniesz zhejtowany ;) Rojo jak gada z sensem, to i ciekawie jest, ale też jego "łacińskie" odzywki stają się coraz bardziej wymuszone. Kiedyś było to bardziej naturalne, ale gdy przybyło widzów w stylu "Rojo do ..., bo dziś poleciały tylko trzy ..., łapa w dół" tak że i Rojo zaczął wrzeszczeć na siłę, ale niestety widzowie muszą mieć to, czego chcą :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sporadycznie oglądam let`s playe i inne takie na yt, ponieważ wolę samemu grać, ale jak już się nadaży okazja - to tylko Wonziu

O to, to, to! Co prawda drugiego z wymienionych panów nie znam, ale za wspomnienie o Wonziu należy Ci się strzałka w górę :D Gość ma bardzo fajny styl, rzuca dobrymi tekstami, nie drze niepotrzebnie japy oraz nie rzuca bluzgami na lewo i prawo a przede wszystkim nie robi jakiś tasiemcowych serii tylko jeśli już robi filmik to raz a porządnie o jakieś grze... i nie coś po dziesięć minut tylko po dwadzieścia i wyżej ;] Zresztą jego kanał ze streamami też jest dobry i można odjąć sobie jakąś godzinę lub dwie z życia. Z polskich to tyle.

Z zagranicznych mam parę osób, do których zaglądam w miarę regularnie:

- SideStrafe

- TotalHalibut (a.k.a TotalBiscuit)

- Criken2

- Jackfrags

- Dslyexci

Pierwsze dwa za długie, świetnej klasy komentatorskie filmiki dotyczące wielu różnych gier i ich elementów; kolejny za świetne i zabawne kompilacje a dwóch ostatnich za dobre filmiki związane z moimi ulubionymi grami :D*

*niby w Battlefielda 3 nie grałem od wieków, ale szczegóły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Balck Shadow, zgadzam się z Tobą i z tym kolesiem co Ty się z nim zgadzasz :). Jak coś to tylko Wonziu, bo onsprawia po prostu wrażenie dziennikarza growego, a nie let's playowca (w ogole let's play jest przygłupi sam w sobie). Zawsze pokazuje jakieś ciekawe gry w becie albo coś, a nie 40 min Skyrima i tak przez 20 odc.

Ja od siebie polecam jego:

Są to krótkie zapisy rozgrywki ze ślunską godką, jak można tego nie lubić? Albo teksty w stylu "Jo jest hanys, jo jest tolerancyjny do goroli nic ni mom no chyba, że z Sosnowca" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arorias Widze że masz takie same zdanie o Rocku i Roju jak ja. U tego pierwszego boli mnie najbardziej to o czym napisałeś. Wiem że to niby jego sprawa "więc się nie wtrącaj hejterze!!!11!!11" ale mnie to osbiście strasznie razi. A Roja kiedyś ogładałem z przyjemnością ale to było dawno temu. Jak jeszcze grywał w poważne gry a nie zawala kanał pierdołami typu heppy wheels i te wszystkie "horrorki we wtorki". Jego "ewolucje" widać zwłasza w vlogach i "sentymentalnie jak gry" kiedyś na prawde fajne materiały z ciekawymi tematami i spójną wypowiedzią. A taeraz non stop darcie pyska. Tak wógle miałe kiedyś"zabawną" serie "prymitywnie". teraz już tego nie bo jest we wszytskich innch filmach...

EDIT: @ Civril Jak mogłem o naszym ślązaku zapomnieć :). tam naprawde można się pośmiać.

No i fakt Wonziu to całkiem inny poziom niż te wszyskie Roje i Rocki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak u Rocka, jak i Roja oglądam tylko wybrane materiały ,gdybym chciał oglądać to wszystko co produkują to za dużo życia bym stracił ;)

Muszę sobie tego Wonzia pooglądać, kumpel chwali, wy chwalicie, materiał z Warface'a, który mi YT podzrzucił z subskrypcji VaultTv był całkiem niezły, ale suba od jednego filmu nie daję, najpierw sobie trochę pooglądam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do Wonzia IMO TVgry dużo straciło na jego odejściu, on jest typem człowieka którego po prostu lubią kamery, obecna ekipa nie przypada mi do gustu. Niby inteligentni kolesie itd, ale nie każdy nadaje się stać przed kamerą. A w ogóle nie wiesz czemu odszedł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się że poszedł do konkurenzji czyli do Gamezilli (W której też już nie pracuje) lecz prawda jest taka że miał w tamtym okresie sprzeczki z Krzysztofem Gonciarzem (Który był wtedy głównym redaktorem TvGry).

Sorry za offtop ale co do TvGry to po odejściu Gonciarza wydaje mi się że jest coraz gorzej z tym serwisem jako iż nowy redaktor główny (Czyli Marcin Łukański aka "Dell") stara się na siłe wprowadzać innowacje co nie zawsze mu dobrze wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Wonziu a potem już nic. Mogę gościa słuchać przez długi czas, ma przyjemny głos, cyniczny styl i suchary, niczego więcej nie trzeba ^^ A i gusta mamy bardzo zbliżone. Jedyne co mu mogę zarzucić to że czasem znęca się nad niektórymi grami jakby chciał się wyżyć (Dungeon Siege 3, Spec Ops: The Line)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedy "strumieniuje" Wonziu? Bo obejrzałem parę materiałów "z Ruczaju" i mi się bardzo spodobały ale nie wiem kiedy można obejrzeć je na żywo smile_prosty.gif.

Zwykle codziennie od 17:00 do 19:00 lub od 22:30 do 01:00 a w weekendy późną nocą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ ten temat właśnie powstał do takich tematów :).

Co do tematu. No cóż (odrazu się przyznaje że materiał oglądalem wyrywkowo) w sumie inicjatywa nie jest zła ale no cóż jest parę "ale" jak to u Roja od jakiegoś czasu. Po pierwsze większość tych punktów (a właściwie ich argumentacja) jest strasznie naciagana. No i Rojo chce żeby to był argument w sprawie obrony gier przed mediami (jakkolwiek to głupio brzmi) więc wyobrasicie sobie co by było jak jakiś "wysłannik mediów" ogladjac ten filmik zobaczył by inne filmik roja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...