Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

Minecraft nie jest zły, kiedy nie jest to kolejny dzieciak nagrywający go tylko po to, żeby się wybić i zarabiać "kokosy" z reklam. Miło mi się ogląda takiego Roxmb, który naprawdę buduje świetne budowle i widać, że robi swoją serię z pasją.

Tak? Taki ten Twój Roxmb czemu prosi o łapki w górę? Ah, no tak. Przecież powiesz mi, że to daje motywacje. Pff. To jest właśnie po to, żeby zarabiali "kokosy" z reklam. Tacy ludzie guzik wiedzą o czymkolwiek, a dzieci ich ,,loffciają" i dają ,,łapki w górę". Właśnie tak zarabiają. A Rock i Rojo to inna bajka. Oni są wykształceni, z atutem.

Obecnie trudno to samo powiedzieć o Rocku. Kiedyś bardzo przyjemnie mi się go oglądało, bo i ciekawie opowiadał i widać było, że robi to z przyjemności. Teraz trochę czuję w tych materiałach robienie wszystkiego na siłę, aczkolwiek nadal go subuję, bo czasem można wyczaić u niego ciekawe gry.

Dokładnie. I tutaj zgodzę się z Tobą. Rock jakoś już mało...skromny (?) mi się zrobił. Teraz - 3 monitory, super sprzęt, super słuchawki, mikrofon, etc. Nawet nie wiem, czy on jakieś godziny śpi. Zrezygnował z pracy i zarabia z YT. Wrzuca 4 filmiki na dzień z gier, jeszcze jakieś ,,vlogi" i z 2 live'y minimum... No, ludzie! Kiedyś Rock był totalnie innym człowiekiem - i wtedy się go przyjemnie oglądało. Zwykłe HS-800, jeden monitor, jeden komputer i pięknie było. Grał z Rojem i bardzo dobrze się go oglądało. Teraz już nic nie chcę o nim mówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: A co cie to interesuje ile ma monitorów? Zazdrościsz ? On te wszystkie rzeczy dostaje od producentów aby je reklamować, sam tak mówił. To nie zagrajmerzy się zmieniają tylko gusta widzów ... np. ja kiedyś oglądałem wszystkie filmiki na TvGry.pl lecz teraz mnie nudzą dlatego iż mi się przejadły.

@c0r: Weź pod uwage że Rock ma współpracownika który zajmuje się jego kanałem, pocztą oraz forum ... mogłeś dostać blokade od niego jako iż słyszałem że były z nim takie porblemy. Ja raz doradziełm Rockowi w komentarzu aby częściej wrzucał odcinki The Walking Dead uzasadniając to tym że za każdym razem sobie zapomina o co chodzi w grze kiedy nagrywa let`s play ... odpowiedział pozytywnie na mój komentarz po czym zaczął wrzucać filmiki także w sobote oprócz środy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę serie jednoodcinkowe albo recenzje. Sam próbuję stworzyć coś nowego, bo nigdzie na YT nie znalazłem.

(Krótkie, dokładne recenzje z gameplay'em, screenami, tym co ważne, a nie zamulanie przez 20 minut.)

Wypisz, wymaluj - Janek :)

miał dzisiaj swoją premierę i forma nie spada. Kto nie widział - polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem antyfanem, hejterem... nazwijcie to jak chcecie, wszelkich let's playerów na YT. Kiedyś oglądałem Roja, ale jakoś znudziło mi się darcie mordy podczas grania w prawie każdą grę lub kręcenia jakiegoś vloga. Był jeszcze Rock którego również oglądałem i który znudził mi się szybciej niż Rojo. Ogólnie przejrzałem kanały innych "guru" i muszę powiedzieć że nie wiem co o tym sądzić. Z jednej strony ok, jak ktoś ma czas, chęci to niech sobie ogląda co mi do tego, ale z drugiej czy nie lepiej żeby sam zagrał a nie patrzył jak Rock po roku (heh) grania w BF 3 ciągle lami jakby odpalił grę dopiero przed chwilą. I odnośnie Rocka, ten człowiek mnie denerwuje chyba najbardziej. Gość który zarabia na tym że kręci filmiki na YT z gier (nie tylko, ale jest ich zdecydowana większość), a nie wykazuje najmniejszego choćby skilla w ŻADNEJ grze (i to w większość grając na łatwym poziomie trudności) jest dla mnie nie w porządku. To tak jakbym ja miał pracę, dostawał normalną pensję, ale owoce mojej pracy można byłoby określić słowami "dno dna(?!)". I jeszcze te jego filmy z jego synem... żenua. O Huśkach, Gimperach czy skkfach nie będę już nawet pisał, tak samo jak o Minecrafcie, po prostu nuuuda i żenada.

Ale niektórzy z was mogą się zapytać: " To co ty właściwie więc oglądasz na YT?"

Otóż to są kanał które oglądam:

http://www.youtube.c...r/DallasStudios

http://www.youtube.com/user/Macfra84

http://www.youtube.com/user/ProgramOG

http://www.youtube.c...nMCrew?feature=

Tak więc słowem podsumowania. Mnie ci internetowi "guru" drażnią, ale jak już napisałem wyżej niech każdy sobie ogląda to co lubi, co mi do tego. I chcę podkreślić jeszcze tylko jedną sprawę. Mianowicie, ja w tym poście wyraziłem SWOJE zdanie, więc proszę niektórych z was o nie rzucanie pod moim adresem wymyślnych obelg, ok? Dzięki.

P.S. Jeszcze jeden filmik z dwoma "guru", podczas którego dosłownie ryłem ze śmiechu z niektórych słów Rocka, zwłaszcza tych od minuty 6:07 do 6:23

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z całym powyższym postem. Najbardziej szkoda mi jednak czegoś innego - tęsknię za czasami, w których na YouTube wchodziło się na szkolnej przerwie, by obejrzeć śmieszne upadki/wypadki z kumplami.

Co do DallasStudio - parodia Rocka i Roja oraz Kamila Scheichta (aka Steinbacha) - genialne. Reszta troszkę słabsza, ale zdecydowanie lepsza od tego, co dzisiaj jest najbardziej popularne.

Co do Niekrytego - teraz poziom jego filmików opadł, ale nadal warto włączyć jakiś starszy odcinek (np. Sztuka Rozmawiania czy Lech Roch Pawlak) i naprawdę można się pośmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekryty. Dla mnie fenomen nie do ogarnięcia. Z jednej strony lałem się przy jego filmikach, z drugiej jego kanał to chyba największa komercha na polskim YT. Gdzie tylko mógł wstawiał linki do swojej księgarni, sklepu z koszulkami, potem jeszcze wydał książkę (aczkolwiek to wszystko było jako tako na poziomie, na czele z książką). Te jego nowe filmy nadal bawią (dawno nie oglądałem) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem antyfanem, hejterem... nazwijcie to jak chcecie, wszelkich let's playerów na YT. Kiedyś oglądałem Roja, ale jakoś znudziło mi się darcie mordy podczas grania w prawie każdą grę lub kręcenia jakiegoś vloga. Był jeszcze Rock którego również oglądałem i który znudził mi się szybciej niż Rojo. Ogólnie przejrzałem kanały innych "guru" i muszę powiedzieć że nie wiem co o tym sądzić. Z jednej strony ok, jak ktoś ma czas, chęci to niech sobie ogląda co mi do tego, ale z drugiej czy nie lepiej żeby sam zagrał a nie patrzył jak Rock po roku (heh) grania w BF 3 ciągle lami jakby odpalił grę dopiero przed chwilą. I odnośnie Rocka, ten człowiek mnie denerwuje chyba najbardziej. Gość który zarabia na tym że kręci filmiki na YT z gier (nie tylko, ale jest ich zdecydowana większość), a nie wykazuje najmniejszego choćby skilla w ŻADNEJ grze (i to w większość grając na łatwym poziomie trudności) jest dla mnie nie w porządku. To tak jakbym ja miał pracę, dostawał normalną pensję, ale owoce mojej pracy można byłoby określić słowami "dno dna(?!)". I jeszcze te jego filmy z jego synem... żenua. O Huśkach, Gimperach czy skkfach nie będę już nawet pisał, tak samo jak o Minecrafcie, po prostu nuuuda i żenada.

Ale niektórzy z was mogą się zapytać: " To co ty właściwie więc oglądasz na YT?"

Otóż to są kanał które oglądam:

http://www.youtube.c...r/DallasStudios

http://www.youtube.com/user/Macfra84

http://www.youtube.com/user/ProgramOG

http://www.youtube.c...nMCrew?feature=

Tak więc słowem podsumowania. Mnie ci internetowi "guru" drażnią, ale jak już napisałem wyżej niech każdy sobie ogląda to co lubi, co mi do tego. I chcę podkreślić jeszcze tylko jedną sprawę. Mianowicie, ja w tym poście wyraziłem SWOJE zdanie, więc proszę niektórych z was o nie rzucanie pod moim adresem wymyślnych obelg, ok? Dzięki.

P.S. Jeszcze jeden filmik z dwoma "guru", podczas którego dosłownie ryłem ze śmiechu z niektórych słów Rocka, zwłaszcza tych od minuty 6:07 do 6:23

Świetny post. Dokładnie. Szkoda, że ja ciągle zapominam o prośbie, aby nie rzucali do mojego posta obelg.

Dallas Studio - Nie jest to dla mnie lider, ale można obejrzeć filmik.

Niekryty - Fakt, dzisiejsze jego filmy spadły trochę, jeśli chodzi o ubaw, ale starsze odcinki nigdy mi się nie znudzą. Ostatnio kupiłem sobie książkę jego, jeszcze nie przeczytałem, ale zapowiada się ciekawie. ;)

Co do Rocka - dla mnie to też jest nie w porządku. Nie będę pisał dlaczego, bo po co? Kolega wyżej bardzo ładnie wszystko napisał. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam tutaj aby zapodać jeden temat do dyskusji, który może wiązać się trochę z tym o czym gadaliśmy (czy tam -ście), mianowicie chodzi mi o Minecraft i dwie kwestie jego dotyczące ;] Po pierwsze, bodajże TotalBiscuit, w którymś filmie albo w jednym z komentarzy określił najlepiej czemu nie zamierza robić filmów z tej konkretnej gry i nie zależnie ile osób będzie go o to prosić. Dlaczego? Bo dla niego jest to krok, po którym nie ma odwrotu. Po prostu gdy się zacznie uploadować serie z gry Notcha fani, a właściwie fandom (w polskim środowisku może po części gimbusiarnia) będzie powodował niekończącą się potrzebę na ciąg dalszy i nowe filmy/serie itd. Chyba macie przykłady ze znanych wam kanałów gdzie dało się zobaczyć spadek poziomu, gdy postawi się ten krok do przodu... ofc to tylko jeden element składowy na całą płaszczyznę, ale... no... Też nie mówię, że robienie filmików z MC to powoduje, są kanały gdzie faktycznie ludzie dają czadu z contentem i robią go na poziomie. Tutaj jednak dochodzimy do kwestii drugiej czyli totalne zmęczenia materiału i braku jakichkolwiek pomysłów na serię i tylko jechanie dla kasy. O czym mówię? Większość filmików opiera się na tym, że wbijają gracze na mapę, bawią się w górnika, farmera, zabijają potworki i... tyle. Przez jakieś pięćdziesiąt części po dziesięć minut. Z drugiej strony jest np. kanał

z YogCastu oraz jego laboratorium gdzie pokazuje jak zrobić masę fajnych rzeczy ^_^ Niby na modach, ale zawsze fajnych jak np. w part 64 robi nuklearną pułapkę pod zamkiem innego gracza a później pokazuje jak zrobić railguna i oprogramowanie do obsługi działa. To są nowe i ciekawe rzeczy a nie oglądania jak gość przez pięć minut zbiega do kopalni, dwie minuty kopie i z powrotem tyle samo wraca tongue_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jest np. kanał

z YogCastu oraz jego laboratorium gdzie pokazuje jak zrobić masę fajnych rzeczy ^_^ Niby na modach, ale zawsze fajnych jak np. w part 64 robi nuklearną pułapkę pod zamkiem innego gracza a później pokazuje jak zrobić railguna i oprogramowanie do obsługi działa. To są nowe i ciekawe rzeczy a nie oglądania jak gość przez pięć minut zbiega do kopalni, dwie minuty kopie i z powrotem tyle samo wraca tongue_prosty.gif

Niewiarygodne, niemożliwe, nieprawdopodobne... MUST SEE, nie uwierzę, póki nie zobaczę :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi

Będę aż tak pomocy, że dam nie dość, że samego linka to jeszcze mniej więcej od momentu, w którym cały mechanizm - ładunki nuklearne chronione przez pole siłowe i aktywowane radiowo - zaczyna się budować: KLIK! :)

Z innych ciekawych rzeczy choć IMO robią same ciekawe mamy mod pozwalający na podróże w kosmosie co najlepiej widać na TYM filmiku ^_^ Budowanie statku kosmicznego, lądowanie na Księżycu i inne atrakcje czekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi

Będę aż tak pomocy, że dam nie dość, że samego linka to jeszcze mniej więcej od momentu, w którym cały mechanizm - ładunki nuklearne chronione przez pole siłowe i aktywowane radiowo - zaczyna się budować: KLIK! smile_prosty.gif

Przyznaję, jednak to się da oglądać bez odruchu wymiotnego, a nawet z pewnym zaciekawieniem tongue_prosty.gif Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że z modami da się takie cuda zrobić (a MinecraftPolska sucks :trollface:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham anegdotki wonzia na jego live'ach.

Moje top 5 youtube ( czyli co mi się miło ogląda)

1. ERB ( must see) np,

2. Rockalone fajnie się ogląda

3. Wonziu

4. paei100 zawsze miło coś upichcić lub nauczyć się szybko kroić nożem

5. Adbuster ciekawostki o produktach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Niedawno sam pomyślałem żeby spróbować swoich sił jako streamer.

Należę do graczy którzy dla dobrej gry wymieniają spanie na granie nawet pomimo szkoły/pracy/wyjścia z dziewczyną na drugi dzień. No life czy nie no life, niech każdy mówi co chce, ja gram odkąd pamiętam i to jest właśnie to co lubię robić.

Narazie mój mikrofon i kamerka to lipa, dopiero co złożyłem PCta więc i na upgrade reszty sprzętu przyjdzie pora ale póki co mam inne wydatki.

Co niektórzy konsolowcy mogą mnie znać z gier online na PS3 lub z tego filmiku -

Gram we wszystko, od RPGów po FPSy. Aktualnie najbardziej męczę Path of Exile z kumplami.

Jeśli ktoś ma chwilę czasu może sprawdzić streama pod tym linkiem - http://www.twitch.tv/uberadi

Streamuje w 720p i 60 fpsach.

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już wspominał kanał niejakiego Robbaz-a http://www.youtube.com/user/Robbaz

Oglądam jego filmy od czasu gdy zaczął dodawać swój komentarz- podchodzi do gier w raczej luźny sposób oraz ma genialny szwedzki akcent lol.gif

Moim zdaniem #1 wśród gameplay/let's play jutuberów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś Rocka zrozumieć nie potrafię, to znaczy, tego fenomenu. Odpaliłem przykładowe LP jego i... No... On nawet nic interesującego nie powie. Gra na przykład w TERĘ i zamiast cały czas mówić coś o grze (o przeciwnikach, rodzajach broni, systemach, historii, świecie, twórcach, tematów jest mnóstwo!), to tylko co jakiś czas "A teraz rozwalę tą grupkę... O i mana mi spada... Ciekawe czemu...".

Dlatego ogólnie nie lubię letsplejów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock teraz jest chyba bardziej już znany z tego, że jest znany :) Popularność ma niesamowitą i jest to efekt kuli śniegowej - koledzy oglądają, to ja też będę. Bo jak sądzę większość jego fanów jest w grupie osób gimnazjalno-licealnych, która jest szczególnie nacechowana chęcią przynależności do "stada", a jak cała klasa patrzy jak Rock gra w BF3 zamiast samemu pograć, to ja też muszę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

No nie wiem czy "gimnazjalno-licealna" to jest dobre określenie. Bardziej mi się wydaje że to jednak gimnazjaliści oglądają więcej YouTuberów. Zresztą we wrześniu sam się przekonam czy w liceum dużo osób ogląda na YT ludzi pokroju Rocka, Roja czy Huśka. Jednak jakoś w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...