Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Disciples(seria)

Polecane posty

A są jeszcze jakieś dodatki?Albo zapowiada się część trzecia?Chętnie bym pograł,to muszę przyznać.........Ale jeszcze nawet niemam dodatku pierwszego........... :arrow: :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do D2 wydano podstawke, Powrot Galleana(2cd razem z podst) i Bunt Elfow(2cd z podst). Na oficjalnej stronie D2 jak na razie cicho o nowych dodatkach, ale za to CD Projekt wznawia(czy raczej wydaje w ladnym opakowaniu :wink: ) Powrot Galleana za zdaje sie 19.90 w serii Nowa eXtra Klasyka. Najlepiej grac po kolei bo fabula jest kontynuowana w kolejnych dodatkach - btw "Powrot..." to 4 kampanie( po jednej dla kazdej z ras) i kupa gry, bo trzeba miec bohatera na co najmniej lvl10. Chyba nie musze mowic ze sa TRUDNE 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś pocieszy i napisze, że robią kolejny dodatek do Disciplies2, lub od razu 3. Przeszedłem raz, drugi... zrobiłem kilka plansz... przeszedłem i te... zaczynam się nudzić! gimme more, more, More, MORE!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze jakieś dodatki?Albo zapowiada się część trzecia?Chętnie bym pograł,to muszę przyznać.........Ale jeszcze nawet niemam dodatku pierwszego........... :arrow: :arrow:

Bylem nie raz na stronie strategyfirstu i.... zobaczyłem niesmiałą zapowiedź DISCIPLES III. Yay! Juz nie moge sie doczekac:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze jakieś dodatki?Albo zapowiada się część trzecia?Chętnie bym pograł,to muszę przyznać.........Ale jeszcze nawet niemam dodatku pierwszego........... :arrow: :arrow:

Bylem nie raz na stronie strategyfirstu i.... zobaczyłem niesmiałą zapowiedź DISCIPLES III. Yay! Juz nie moge sie doczekac:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś pocieszy i napisze, że robią kolejny dodatek do Disciplies2, lub od razu 3. Przeszedłem raz, drugi... zrobiłem kilka plansz... przeszedłem i te... zaczynam się nudzić! gimme more, more, More, MORE!!! :twisted:

hihi wszystko? to przejdz jeszcze raz :P a tak powaznie - sa przeciez mapki a nawet kampanie do sciagniecia z netu..przynajmniej do podstawki i powrotu galleana.

a jak sie nudzisz to sam zacznij robic :wink:

d3 jak bedzie to pewnie dopiero za rok... :? ale to dobre wiesci - nie bede juz na czerwonym przechodzil :P:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale posta odwaliłem- a tu coś mi go wcięło!!! Ale sprowadzało się do tego, że 3- hurrrrrraaaa!!! nie mam w chacie neta- tylko u Dziewczyny- a u niej zazwyczaj robię inne rzeczy...

p.s.- A! i jak ktoś zna jakieś fajne stronki z kampaniami do tej jakże ...(wpisać wszystko tak jak się podoba)... giery to niech podeśle- będę wdzięczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Synt3zi5

Mam nadzieję, że w Disciples 3 nie będzie żadnych nowych ras. Po co koplikować niepotrzebnie rozgrywkę? Zresztą po Buncie Elfów widać, że twórcy raczej nie mają głowy do wymyślania oryginalnych ras. Ja najbardziej liczę na jeszcze mroczniejszy klimat i jeszcze pięknięjszą, ale koniecznie dwuwymiarową, grafikę. I żeby te ilustracje postaci były zbliżone do tych z jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tzimisce

Niedawno zacząłem grać w Buncie Elfów innymi rasami i zauważyłem, iż nieumarli zostali znacznie osłabieni - Śmierć zamiast 60 inicjatywy ma 40!!! Znowóż demony dopakowane - Włodarz dodatkowo 30 obrażeń od podpalenia, a Gargulec źródło ataku - ziemia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alter - oj wstyd Chimerko nie popatrzyles na inne rasy, tylko sie podniecales elfami :wink:

seriously - jest cos jeszcze zmienione, bo ja teraz znajomemu pozyczylem wiec nie moge sprawdzic, a nie moglbym sie doczekac :P

Synt3zi5 - a ja mam cichutka nadzieje ze beda - wnioskujac z kampanii elfow, albo chociaz rozwina jednostki mrocznych elfow, czy greenskins - teraz dali cyklopa :shock: i starszego goblina :evil: wiec moze jeszcze cos doloza...poza tym, ech :P w pewnym momencie kampanii orki stwierdzaja ze przyjdzie taki czas ze odegraja sie na elfach :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz do grafiki? byla nieco prostsza - ale i tak jej najwazniejszy element, czyli obrazki postaci, byl na najwyzszym poziomie. No fakt, ze te smieszne nieco tla itp. odbieraly troszke caly "mroczny" klimat, ale i tak jak na tamte czasy bylo to cos milego i cieszacego oko.

ps.swietnie ze w koncu ten temat z miejsca rusza :D mam nadzieje ze nie poprzestanie na dwoch postach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz do grafiki? byla nieco prostsza - ale i tak jej najwazniejszy element, czyli obrazki postaci, byl na najwyzszym poziomie

Akurat gram sobie w część pierwszą Disciples... obrazki postaci akurat mało przypadły mi do gustu, no chyba, że postacie krasnoludów :> Ale reszta oprawy mocno sux, a oprawa dźwiękowa to IMHO blamaż, z jękami aniołów i porykiwaniami kapłanów na czele x_X Druga część miała bardzo fajną grafikę - i, co za tym idzie, komfort z grania dużo większy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dwójce postęp , chyba 3d modele

Np. rycerz na koniu, który trzyma miecz za sobą i jego atak to piękna szarża, że o modelach wojsk krasnoludów nie wspomnę, coś świetnego. A strażnicy miast... graficy pokazali w "dwójce" kunszt, którego w "1" nie było wcale lub prawie wcale. W "2" aż miło patrzeć na to wszystko, terraformowanie terenu... kupiłem tą grę, gdyż była w eXtra premierach - i jestem zadowolony. Gdy skończę grać w "1" - pewnie siądę do "2".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiadomo ( a własciwie nie wiadomo) to kontunuacji ma nie być, po prostu nikt nie planuje, wszyscy milczą i jest kiepsko, bo Disciples 2 wg mnie jest tak dobrą grą jak seria heroes of might and magic. Dorównuje jej, a w niektórych aspektach ją nawet przewyższa, mroczny klimat świetnie tu pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, jak nie planuja kontunacji? Stratgy First ma Disciples 3 w planach wydawniczych, tylko zlecilo tworzenie gry jednemu z rosyjskich studiów (a te dosc sporo gier dla SF tworzy), a ze Rosjanie są obecnie zajeci innym projektem to Disciples 3 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i sienic o nim nie mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie zła gra,ale jedno mi sie nie podoba :? Np,steruje rozwojem Imperium Zwyciestwa i gdy moje jednostki zdobywaja doswiadczenie,(a trwa to dosyc dlugo)to przeciwnik ma juz dawno wzmoicnionych wojownikow,a mi zanim to sie uda,to musze walczyc kilkanascie razy!!A najgorsze jest to ze walke sie przegra i nie mam szans na rozwoj swoich ludzi.A poza ty jest fajna gra,przede wszystkim wciaga. :twisted: Pozdro,pa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuj27 - po prostu na wyższych poziomach trudnosci komputer dostaje doświadczenie za friko. Po prostu nic nie robi, a jednostki mu awansuja, stąd to tak wygląda. Przy grze na normalnym poziomie trudnosci wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, jak nie planuja kontunacji? Stratgy First ma Disciples 3 w planach wydawniczych, tylko zlecilo tworzenie gry jednemu z rosyjskich studiów (a te dosc sporo gier dla SF tworzy), a ze Rosjanie są obecnie zajeci innym projektem to Disciples 3 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i sienic o nim nie mówi.

Disciples III jak ładnie to wygląda heh... a gra miejmy nadzieje że jeśli powstanie pobije napewno dotychczasowe części Heroes of Might & Magic ale czy dorówna Herosowi V :?: Raczej wątpie :) Ale gra ma jeden bardzo duży plus a mianowicie grywalność :!: W jedynke grałem aż nie przeszedłem wszystkiego ;) A w pełną wersje dwójki nie miałem niestety jeszcze okazji zagrać. Ale demo było super :) A w gierke musze zainwestować jak jakiś pieniążek wpadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...