Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Disciples(seria)

Polecane posty

Zgadzam sie z kolega D2 to wspaniala gra. HOMM niech sie schowa i nie pokazuje wiecej ;) Najlepsze jest to ze po zabojstwie naszego bohatera w trakcie wymiany ciezkich argumentow nie przegrywa sie walki, jego swita moze nadal wygrac i wskrzesic dzielnego wodza jakas miksturka. Niezapominajmy o dympolmacji odgrywa ona duza role, nie raz dzieki niej mozna zwyciesko wyjsc z kamapani, np wesprzec sojusznika ktory walczy z wrogiem garscia miedziakow a samemu skoncentrowac sie na zajsciu przeciwnika od tylu albo odkryciu nowego terenu, a czasami zakupic jakis pozyteczny czar od naszego przyjaciela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI też się disciplesy podobały W jedynkę zagrywałem się jakiś czas temu w 2 grałem tylko w demo ale było super - przymierzam się do kupna ale poczekam jeszcze chwilke może stanieje z tych 45zł (Warlords Battlecry II kupiłem w empiku za 29.90)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że piszę do siebie :) ale ostatnio dowiedziałem się że CD projekt zamierza wydać oba dodatki razem i to za 29.90 na początku przyszłego roku :) tylko nadal nie wiem czy zawierają one misje z podstawki :( chyba muszę założyć topic w problemach żeby ktoś zauważył CZY NIKOGO NIE OBCHODZĄ JUŻ DISCIPLESY ??????????

Że też ja wcześniej tego nie zauważyłam. Następnym razem jak chcesz coś dopisać (nawet po kilku dniach), a Twoj post widnieje jako ten ostatni to po prostu zedytuj go :) - Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Mnie obhodza i kazdy twoj post przeczytalem... ale dodatki po prostu mi wiszą. (Oryginalny jak by kto pytal) disciples 2 nie jest moj i troche nie ma sensu kupowac dodatklow, szczegolenie jezeli gra mi sie TYLKO podobala. Lider w kategorii hero strategy, ale i tak nie dorasta jedi academy do piet :P:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie da sie... Warcraft byl wlasnie taki fajny za systematyke, ja prędzej bym liczył na dodanuie jednostek z Warcrafta do Disciples... chociaż, to jet myśl... warcraft sie świetnie nadaje do systemu Disciples...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard raczej na to nie pozwoli (nawet po tej oststniej zapaści)

Najnowsze wieści Powrót Galleara DIsciples II + 2 dodatki ma zostać wydany 11 XII tego roku i ma kosztować 29.90zł to tak jakbym już go miał w domu :) Sama podstawka ma zostać wydana w EXTRA klasyce za 19.90zł tylko po co ?

Kurcze kiedy ja w to wszystko będę grał ???????

jeszcze 034 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27

Pierwsza cześć przykuła mnie do monitora na ładne pare tygodni natomiast w dwójkę gram do dziś.Piękna grafika fabuła niczego sobie.Jak dla mnie giera poprostu wymiata te badziewie Heroes 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakis kącik dla mnie! Patrzylem tu wczesniej i jakos umknal mojej uwadze. System jednostek w Disciples II jest cudowny, postacie i portrety są wykonane przepieknie (Jestem symppatykim Nieumarłych, lecz Antypaladyn i Bethrezen zrobili na mnie ogromne wrażenie), pomysłowe i te okrzyki bojowe! Ihriba! To nie to, co w Kronikach Czarnego Księżyca, gdzie odzywek bohatera mialo sie szczerze dosyc po kilku minutach. Do tego sa wspaniale animowane. Kwestia bohaterów jest rownie ciekawa, nie to co w trójce Herosów (Choc tez je lubie) gdzie bohater krył sie za plecami podwładnych albo w czwórce gdzie wystarczylo miec maga by za kazdym razewm dac rady zlodziejowi. Gra ma bardzo wiele zalet i jestem niesamowicie Disciplesem oczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak jeden pod drugim, ale to nie moja wina, że na mnie się cała dyskusja skonczyła:) Jeśli jeszcze na forum obecni są jacyś fani tej gry, chciałem zapytać o:

1. Ulubioną rasę

2. Ulubioną jednostkę

3. Wymarzoną drużynę (jakie jednostki się na nią składają)

4. Jakie rozwiązania są w Disciples lepiej zreailzoawne niż w Heroes III

5. Zna ktoś może skuteczny sposób na pokonanie demona Uthera, który po 83 dniach rzajmuję się piekielną otchłanią? Jakie jednostki się do tego zadania najlepiej nadają? Z miksturami nie ma problemu, bo na koniec zachowuje je wszystkie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Pierwszy raz w Discpiles za gralem DEMKO 1 Czesci cos ja niedokonca zrozumialem bo zakrecona byla ale mi sie spotobala giera Wiedzialem ze to juz jakis Rywal dla Herosa pozniej nabylem (chyba z Clicka)FULL wersje Disciples 1 Gierka Rewelacyjna tylko brakowalo jej malej rzeczy ktora mial Heros GRAFIKI 2 czesc to zmienila bo Grafike ma rewelacyjna Teraz jest za 29.99 Powrot Galleona czyli Disciples 2 + 2 Dodatki Niesamowite jak mozna tego niemiec. Jak dla mnie to najfajniejsza Rasa to Demony i Nieumarli tez moga byc. Bardzo dobrze zostalo wykonane Uzyskiwanie Doswiadczenia przez Wojska czyli jak ci zabija jednostke to niedostaje doswiadzczenia nastepnym + jest Wybor Upgradacji Jednostek czyli wybor kim po uzyskaniu lvl bedzie jednostka i Trzeba zaznaczyc co jak co ale Gra jest Naprawde Trudna szczegolnie 1 czesc Mozna by powiedziec tylko Dla Weteranow :D. Gra potrafi NAPRAWDE na dlugo przykuc do Monitora :P

P.S STRATEGIE TUROWE RULEZZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie gierka jest super. Po prostu zawalista,wszystko było w niej super.Pogralbym w nią jeszcze ale dysk padl i zdążyłem tylko przejść kampanię nieumarłych.. :arrow: :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2 rzadza! a co do analitycznego do niej podejscia :D to:

1) ulubiona rasa - Undead Hordes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*

2)Erhog the Dark :P:P:P swietny obrazek hihi

3)1st row - Undead knight, 2xPhantom Warrior.

2nd row - 2xArchlich(czy jakos tak - zapomnialem nazwy :roll: ) i (tez zapomnialem nazwy hihi) ta pani ktora robi wszystkim paralyze.

4)WSZYSTKIE!

Co do punktu 4 - porownajcie sobie wiesniacko zrealizowane zamki necropolis i inferno w HOMM3 a rasy z Disciples. Gra jest po prostu bezkonkurencyjna a przy tym dosc trudna. Ja nie moge sie juz doczekac nowego dodatku ktory ma byc na dniach wydany przez CD Projekt...Nowy zamek, nowe jednostki,...MNIAM!

* prosze wybaczyc, ale mam chyba zwichrowanie na punkcie nieumarlych, to po prostu najciekawsze postaci...hehehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..... Jak dopadłem z kuzynem do Disciples 2 to zaginęliśmy z dwoma kompami spiętymi kabelkiem na dobre 4 doby i nie pamiętam bym wtedy spał ;)...... A pierwotnie mieliśmy grać w Starcrafta :D......

NIeumarli rządzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Co do punktu 4 - porownajcie sobie wiesniacko( :shock: ) zrealizowane zamki necropolis i inferno w HOMM3 a rasy z Disciples.

Ekhm... Ja w Obrnie HoMM3, Disciple 2 jest Super grą ale niemozna powiedziec ze HoMM3 Są WIESNIACKO zrealizowane Zamki :evil: :evil:

Moze w HoMM4 ale nie w 3!!!

A)Necropolia - Muzyka jest Genialna Pasująca do Klimatu a Elementy są wykonane jak Na Umarlaków Przystalo cmentarze itp. a co mialo byc Kwiatki :?

B)Inferno No jest Twierdza Z ktorej sie Leje Lawa (Pentagram tez Jest)

A co tam mialo by byc Kosciół(rodzynek??)

Disciples 2 jest Genialną grą ale HoMM 3 Jak Dla mnie number 1 i niech mi ktos jeszcze powie ze ta Gra to kiszka :evil: :twisted: :evil:

P.S. Juz jest i Dodatek Bunt Elfow czy jakos tak (trzeba miec :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec polemiki ciag dalszy :D

o ile necropolis jeszcze moge przebolec(wylacznie ze wzgledu na moje niekonczace sie umilowanie dla wszelkich nieumarlych form zycia :P:P ) to zamek inferno jest totalna porazka. primo - jest roznica miedzy trescia i forma, co wie kazdy. spojrz na wyglad jednostek z inferno...impy? gogi? no miejcie litosc, przeciez to kpina. no fakt ze z mrocznym klimatem HOMM3 maja niewiele wspolnego, ale chyba sa jakies granice rozsadku :P

W disciples2 demony i inne piekielne ustrojstwa zachowuja sie jak stwory z otchlani, wygladaja jak stwory z otchlani, walcza jak stwory z otchlani, gadaja jak stwory z otchlani. a jak sie patrze na impy z HOMM to smiech mnie bierze(juz nie mowiac o wartosci bojowej tychze...bo tak na dobra sprawe to dwie jednostki z tego zamku maja konkretny wygar - pit lord i efreet)

poza tym:

1 - do muzy z necropolis nic nie mam bo czasem lubie tym zamkiem pograc(chociaz jest dosc cienki...ale nie tak jak inferno)

2 - inferna nie ratuje nawet czerwoniutki layout zamku :P

3 - nie ma co sie denerwowac, bo ja tez HOMM3 lubie i gram od dawna, ale widzac to co mozna zrobic z nieumarlymi w disciples, nabralem dystansu do cukierkowatego swiata HOMM. nie ukrywajmy - w porownaniu z fabula D2, intrygami, tym gnojem Hubertem De Layle HOMM prezentuje sie nienajlepiej. fakt ze dziala tu kwestia czasu kiedy gry wydawano, ale klimat jest zdecydowanie przyjemniejszy. kurka, tam nawet Empire jest mroczne :P:P:P

a poza tym to przeciez w HOMM3 gra sie z kumplami a nie jakies durne kampanie hehehe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Conic

Disciples2 to klon Homm4 (bron boze nie Homm3). Jak widac uczen przerosl mistrza. Gra sie o wiele lepiej niz w Homm4. Wspaniala grafika, ciekawa muzyka, swietne jednostki, ciekwy rozwoj miast. Mam wszystkie dodatki, bo zostaly wydane w dobrej cenie. Szkoda, ze tylko 5 ras (razem z ostatnim dodatkiem), ale sa na tyle zroznicowane, ze kazda gra sie zupelnie inaczej. Jedynna wada to to, ze na poczatku jest troche trudno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...